«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У Закарпатській ОДА мають розробити порядок призначення очільників освітніх та медичних комунальних закладів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Закарпатській ОДА мають розробити порядок призначення очільників освітніх та медичних комунальних закладів

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів нараду з керівниками управлінь ОДА - медицини (Василь Скрип), освіти (Михайло Мотильчак), культури (Юрій Глеба), на якій йшлося про реалізацію протокольного доручення сесії обласної ради від 26 лютого цього року, що передбачає публічну процедуру призначення та звільнення керівників обласних підприємств, закладів та установ.


Згідно із законом України «Про місцеве самоврядування», відповідним управлінням ОДА дано протокольне доручення сесії подати до обласної ради зміни до статутів підвідомчих установ і закладів, що стосується призначення керівників.

Як повідомив начальник управління культури Юрій Глеба, наразі у чотирьох з одинадцяти обласних комунальних закладів культури відбулися вибори керівників. Двох з них вже призначено сесією обласної ради. На кожному етапі процес має відбуватися прозоро і відкрито, - на цьому наголошував на нараді і керівник обласної ради Володимир Чубірко.

Трохи інша процедура згідно із законодавством призначень керівників комунальних установ в галузі освіти та науки. Тому очільники освіти та медицини мають розробити проекти рішень про порядок призначення керівників обласних комунальних закладів освіти та медицини. Ці проекти буде винесено на розгляд депутатам облради, повідомляють у прес-службі Закарпатської облради.2014-11-03
переглядів: 1127
джерело: закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2014-11-03 111
Профліцей імені Гюнтера Шмідта оголошує конкурс на вакантну посаду почесного стукача в усіх установах та організаціях всіх форм власності. З анкетами за позивним "штірліц" звертатися до кучера карети "вольво"

2014-11-03 кониць
хана сексоті Маринцьови

2014-11-03 міжгіря
який удєл.кваліфікацію плитана знают усі кол під мухов на роботі.коби ще манекен знасилував.

2014-11-03 вообще
будут призначити лише партійців. що змінилося?

2014-11-03 Толя
Як можна так,щоб спеціалістів у галузі медицини призначала сесія? Це ж удєл керівника управління охорони здоров"я-він може оцінити спроможність та кваліфікацію майбутнього крівника у тій чи іншій галузі.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.