...

Вода зникає в с.Чертіж через масові рубки лісу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Вода зникає в с.Чертіж через масові рубки лісу

Жителі села Чертіж, що на Хустщині, скаржаться на незаконну вирубку лісів та занепокоєні зникненням води внаслідок лісосічних робіт.

За версією селян, працівники філії «Хустське лісове агропромислове господарство» здійснюють вирубку здорових дерев і масово їх вивозять в невідомому напрямку.

- Ми неодноразово зверталися до лісника, щоб вони припинили масову рубку дерев, через що у сільських жителів зникає вода, - розповідає місцева жителька Людмила Сміх. – Раніше така ж ситуація була із рубкою поблизу Свято-Пантелеймонівського чоловічого монастиря, яку проводив один із підприємців. Тоді справа дійшла до перекривання доріг та навіть до суду.

За коментарем журналісти звернулися до директора філії «Хуст-ЛАГ» Василя Лемака. Той запевнив, що наразі на території Чертежа проводиться планова вирубка лісів головного користування згідно лісорубного квитка № 468313, виданого 22 вересня цього року Міністерством екології та природних ресурсів.

Всі дії працівників підприємства, лісофонд якого згідно з технологічною картою становить 12 тисяч гектарів у Хустському районі, мають законний характер і підтверджені необхідними документами. Директор запевнив, що з відповідними структурами регулярно проводять весняно-осінні ревізії з метою виявлення правопорушень, самовільних вирубок, систематично здійснюють весняні зачистки й посадки на місцях зрізаних дерев. З початку року їх лісовою охороною виявлено незаконну вирубку 14 метрів кубічних деревини на суму близько 35 тис. грн. Три справи передано до правоохоронних органів.

Також Василь Лемак озвучив план заготівлі деревини. На сьогодні лісничими підприємства заготовлено 4 тис. 808 куб.м. ліквідної деревини, з якої 968 куб. м. - це ділова, а 3 тис. 840 куб.м. – дров’яна. Тобто бізнесу на рубці не роблять, запевнив він.


Вода зникає в с.Чертіж через масові рубки лісу

Вода зникає в с.Чертіж через масові рубки лісу


2014-11-02
переглядів: 2620
джерело: новини закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2014-11-02 поточанин
у міжгірю белькови іванові треба першому лісовоза запалити так як він із своіми тітушками у поточині активістові стайню спалили при режимі януковича

2014-11-02 житель
Таке становище у більшості сіл міжгірщини. Лісники не охоронці лісу а багатії такі собі князьки на селах. Жирують вповну,продаючи цілі лісовози, мають по три машини, трактори,всім забезпечені, на селі таких багатіїв нема як лісники. Питання де влада всіх гнати.

2014-11-02 кат
Люди підпаліт пару лісовозів-перестанут рубати.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.