...

Увага! В Ужгороді відбудеться загальнообласне віче


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Увага! В Ужгороді відбудеться загальнообласне віче

Близько 200 активістів та звичайних жителів зібрались під стінами Тячівської райдержадміністрації, щоб висловити своє невдоволення кадровою політикою голови Закарпатської ОДА Василя Губаля.

На площі пролунали і виступи на підтримку звільненого напередодні виборів голови РДА Петра Голубки, і невдоволення результатами роботи новопризначеного голови Василя Йовдія, який раніше цю посаду вже обіймав.

- Він уже був на посаді, зарекомендував себе погано, був замішаний у всіх корупційних схемах, - запевняють активісти. - Він працював під час партії Януковича. Треба покласти його на люстрацію, перевірити і тоді з ним говорити.

Основною вимогою людей залишається спілкування обласного керівництва з громадою та погодження з ними важливих кадрових рішень, як це було після Революції Гідності.

- Громадськість збурилась, буде направлено лист Президенту, щоби в призначеннях враховувалась думка громадськості, - повідомив перший заступник голови Тячівської РДА Василь Дем'янчук.

За наслідками зібрання активісти також вирішили скликати найближчим часом загальнообласне віче в Ужгороді.

Нагадаємо, сьогодні в Тячеві під стінами райдержадміністрації відбулось народне віче. Поштовхом для акції стало призначення головою РДА «єдиноцентрівця» Василя Йовдія, який вже займав цю посаду за часів президентства Віктора Ющенка.

25 жовтня активісти навіть зірвали офіційне представлення Йовдія, не пустивши його до приміщення райдержадміністрації.2014-10-30
переглядів: 1306
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2014-10-31 даунклуб
нихто нікуди не їде. Так нам сказали.

2014-10-31 міжгірці
раз треба вигнати хто служив януковичу і хто був у ного в партіі.а юру нема защо проганяти він ненакрав так як накрали щурята та інші.юра сі чорти коли чуют фамілію гнепа страшенно серут у гаті.

2014-10-31 біба
До Іанко:коли бдеш будити диви сам незаспи....

2014-10-31 бум
До того підараса що пише під ніком Іванко: проти кого ви дебіли можете повстати Гнепа корінний міжгірець а не зайда щуріська і щурьова банда половина зайд отицьму тоже келечинський злодій суботік ростіцький сморчков вообще п--да неруская і тд.Повставали би они-ковдоші.

2014-10-31 Іванко
Тячів красавці! тримайтеся! завтра будемо Верховину будити, якщо дозволимо балогам нам панів класти, грош ціна нам, не зате люди на майдані життя оддавали! не дайте балоговським холуям "заговорити" це приниження, плювок нам в обличчя, всі ці ЄЦуни старі клоуни, жодного нового обличчя, анонсуйте віче в Ужгороді! треба всім знайомити головного ЄЦуна з урною! Слава Україні!!!

2014-10-31 читач
що за хуйло пише від імені яреми?

2014-10-31 Ярема І В
міжгірці теж повинні повстати прити тупого Брили ,Балогівський клан вон з Міжгіря

2014-10-31 Ярема І В
міжгірці теж повинні повстати прити тупого Брили ,Балогівський улан вон з Міжгіря

2014-10-30 МІЖГІРЕЦЬ
бо протів гнепи люди не вийдуть він порядний чоловік не злодій не корупціонер не судимий а то що ці гандони пишуть за нього най ідут за своім папов у ростов і най му там смокчуть член

2014-10-30 рда
шкода що міжгірське бидло не здатне так само висловити протест проти призначення кримінального безграмотного елемента до нас у рда

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.