«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Осінь і вибори


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Осінь і вибори

Що об’єднує осінь і теперішні вибори? Нічого. Різні абсолютно реальності. Тут - сум і прощання, там - імітація якоїсь душевної спритності, активності, розбурханості – одним словом, «вчорашності»… І якби ще не війна, то Бог з ним. Але ж війна. Валентин Гафт побував в Ботанічному саду, розговорився з жінкою-директором. «Подивіться, як ламаються гілки в цього дерева. І як обпадають сумно голівки квітів...» Запитую: «А що таке? Чому це відбувається?» Відповідь її мене вразила: «В Амазонці їх вирубують. Вони відчувають один одного». Я подумав: «Господи, Боже мій! А ми-то... Ми ж люди. Біль іншої людини - ми не можемо цього не відчути...»

Біль інших людей, біль наших, рідних людей… Як це носити в собі, як об’єднати з «голосуй за мене», з вишиванками на вчорашніх? Вони мають перевагу. Вони можуть це робити. А ми не можемо. Хоч і розуміємо, що треба… Що треба, щоб прийшли інші, бо інакше не буде змін, за які померли вони… Бачите, як легко перейти на виборчу риторику? І ми би перейшли, ми би продовжили весну, якби не біль… і не сором перед тими, хто замість виборчого списку обрав мартиролог. А ще якби не було тих «треба», які замість того, щоб здійснюватися, занурилися в якусь каламуть із напівправд, напівпричин, якусь слабкість, несправжність. Під ногами плямкає трясовина, впилися п’явиці і регочуть кікімори … Вони спам’яталися і знову лізуть нам на шию.

Не біда. Звісно, ми прийдемо на виборчі дільниці. І проголосуємо за тих, які готові життя своє віддати за рідну землю. Які люблять Бога і Україну. За тих, хто був на Майдані, ще до Майдану, а потім поїхав у Київ і заснував братство і сестринство воїнів-волонтерів. А якщо ми не знайдемо їх у списку, то повикреслюємо тих, хто їх іменами прикрився і паразитує на тому, за що кров’ю заплачено.

Так що ж об’єднує осінь і теперішні вибори? Все роз’єднує. Нічого спільного. Є вічність і є тимчасовість, в яку би не вляпатися. За осінню ж прийде зима. Буде холодно, буде випробування нервів, нашої мужності і стійкості. А за зимою прийде Весна. Прийде зі Сходу. Ось тоді і почнуться Вибори.2014-10-25
переглядів: 1060
джерело: Володимир Мочарник. Чорна гора

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2014-10-26 до" Яреми І В"І
Я не голосував за Кураха,точніше я взагалі не голосував,але коли такий тупорилий ішак ,як ти пишеш таке про "лікаря з великої букви"-то зло бере і то дуже.Я розумію, що для тебе він не лікар, бо твої всі доктори у Вільшанах, але Курах у цьому не винуватий.

2014-10-26 Інформація
Цигане ся обідили, що другим давали більш і голосовати не прийшли.Казали най голосують гаджове.

2014-10-26 Ярема І В
ти Кураху вже в гузиці козле , тобі вже і дебіли з свободи недопоможуть

2014-10-26 свобода
таких треба казнити на місці.

2014-10-26 перша ластівка
на дільниці в бурсі працівники бурси находятся на території дільниці без документів та агітують за партію батьківщина, декотрих виборців пропускают через задній вхід. кажуть їх уповноважив там находитися директор бурси щоб дивити за порядком. прізвища юрик та рущак.

2014-10-26 дебіле
вівчарський інформація не туйка ся пише. Я й забув що ти з даунклуба.

2014-10-26 виборцеь
пропоную тут розміщати інформцаію по порушенням на виборчих дільницях

2014-10-26 ян
щурівські шнурки вчора давали циганам по 50грн за ланя

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.