«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Порошенко звільнив голів закарпатських РДА та призначив "тимчасових"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Порошенко звільнив голів закарпатських РДА та призначив

Президент України Петро Порошенко своїми розпорядженнями звільнив голів 12 РДА на Закарпатті і призначив нових у статусі тимчасово виконуючих обов'язки.


Тимчасово виконуючим обов'язків голови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ПРИСТАЮ Михайла Михайловича, Ужгородської районної державної адміністрації - ТИМЧЕНКА Анатолія Івановича, Тячівської РДА - ЙОВДІЯ Василя Михайловича, Свалявської - МИКУЛЬЦЮ Івана Івановича, Рахівської - МЕДВІДЯ Віктора Васильовича, Перечинської - БІБЕНА Івана Івановича, Мукачівської - КУБАРИЧА Василя Івановича, Іршавської - СИМКАНИНЦЯ Віктора Андрійовича, Воловецької - ЦІНИКА Олега Омеляновича, Виноградівської - ПЕТЕІ Юдіту Оттовну, Великоберезнянської - КІНДРАТА Михайла Івановича, Берегівської - КІНЧА Габора Йожефовича.

Розпорядження про призначення т.в.о. голови Міжгірської РДА наразі немає.

Перед тим розпорядженнями № 1145-1156 П.Порошенко звільнив 12 голів РДА у Закарпатській області.

Так, Президент звільнив: В.Поправку з посади голови Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Любку з посади голови Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Попелича з посади голови Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Свічкаря з посади голови Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області, А.Шекету з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області, В.Пашкуляка з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Грубого з посади голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області, І.Вербіцьку з посади голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області, А.Наливайка з посади голови Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області, П.Голубку з посади голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, М.Коваль-Мазюту з посади голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області, І.Рогача з посади голови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Тексти відповідних розпоряджень опуболіковано на офіційному сайті глави держави.2014-10-24
переглядів: 2588
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(73):

2014-10-26 міжгіря
Щур Василь Михайлович новий голова РДА, а ви дебіли з даунклубу готуйтеся вітати Василя Михайловича з новим призначенням, і чекайте в гості военкома ваше місце дауни в зоні АТО

2014-10-26 даунам
Царька хочете головов? То свисніт друг другу у гузиці.

2014-10-25 НЕВІДОМИЙ
ВСІМ НАМ ТРЕБА ДО ГАЛАЙКИ. МИ ЗАСЛУЖИЛИ ТЕ ЩО МАЄМО . БУВ У НАС ОДИН НОРМАЛЬНИЙ, ОСВІЧЕНИЙ ГОЛОВА, І ЗА ТОГО ГАДИМО . МИ ЗА КОМПОМ ГЕРОЇ ОЦІНЮВАТИ ЛЮБОГО. А ЯК ПРИЙДЕ ДО РОБОТИ ПОДУМАЙТЕ КОЖЕН ЩО ВАЛОВЧЕН ЗРОБИТИ . А ПОІТОЗІ НИЧ...ХТО БИ НЕ БУВ НА ТІЙ ПОСАДІ ВСІМ НЕ УГОДЕН ЯК І ХРИСТОС НЕУГОРДИВ . ХТО ГОВОРИТЬ У ТОГО І ПРАВДА .

2014-10-25 Андрюшці
А що таке педофіл?

2014-10-25 Сашкови спрінтеру
Сашо будь чоловіком зачни, щось сам думати , подружися з головою. Пак у тебе нога побита не голова! Ти собі хліба і без Щуря заробиш, та і нервів менше.

2014-10-25 кат
За тобов андрюха Галайка заскучала-мусиш до ниї піти.Авать нараз у вільшани.

2014-10-25 Андрій
Нє він швакнув тебе і тобі подібних. Тому він педофіл, а тобі подібні педофілята.

2014-10-25 кат
А що тебе Андрію швакнув що називаш попа педофілом-ревнуєш???

2014-10-25 Сергієві
Скільки емоцій! Давайте почніть те, що в Донбасі,за майно ЩуРів,Ледид та інших, за окрушки, що з обіду пани вам залишили. За посади які, як почнеться війна й тут, не будуть варті й копійки. Безідейні контужені дурні. Пани потікають, а ми воюйме. І хто підарас?

2014-10-25 Андрій
Піп Мандзюк вижу кадило поміняв на клавіатуру. Отче чийсь но не наш, педофіле, займися ділом.

2014-10-25 кат
Коля ти де---біл?????????????????

2014-10-25 Коля
Шо собаки Яреми, Гнепи пороздавались те гроші, та єбошите на сайті типир.

2014-10-25 кат
До САШІ:Нивсі такі шістки як Саша Бігарь що с--се Щурям бо сам нич ниможе нехарь жиє хуже пса.

2014-10-25 До Сергія
і молися, і покайся перед Богом і людьми, може й проститься тобі.

2014-10-25 Саша
Ви ушльопки сьогодні пр Василя хуйню пишете, а завтра прийдете на колінах до нього гроші жебрати . Будьте людьми.

2014-10-25 Сергій
Вася тут ні до чого, підерасте. Молися ще раз тобі кажу.

2014-10-25 ПОРА
із цим уродом сепаратистом Стецюничом В.В. давно щось пора робити, вобще обнагліло щурівське ЧМО.

2014-10-25 До Сергія
Якщо б ти мав мужність то написав би що ти Вася, а фамілія твоя Стецюнич, дійдуть і до тебе руки, нежурися.

2014-10-25 Сергій
Я на відміну від тебе, підерасте, хоч мужність імя маю написати, більше того, підерасте, я готовий з тобою зустрітись і пояснити тобі, підерасте, чого ти в цьому житті вартуєш. Та молись гнидо усиновлена від тварі, молися суко

2014-10-25 Сергію
Як такі, як ми "підараси" нічого не будуть займати в життю, то з кого будуть наживатись такі не підараси, як ті кому задницю вилизуєш? В нашому районі, ще ні один хто був головою РДА вверх не пішов, це для нього була остання посада і без люстрації.І всі ці коментарі в яких ви і дале піарете Щуря, до одного місця. Вам усім каюк,і це все тільки справа часу!

2014-10-25 Сергій
Згідно ЗУ такі як ви...підераси взагалі нічого не маєте права займати в цьому житті.

2014-10-25 До ТОЛІ
Згідно ЗУ про очищення влади такий як Щур неможе призначатись в держслужбу 10 років.

2014-10-25 Толя
Щур і буде головов РДА. Зачекайте лишень понеділка. Цікаво, знову прийдете підлизуватись?

2014-10-25 Ясновидящий
Щур говорят хоче бути головою рда,кажуть говорив через півроку за то вступив партію яцинюка ,дуже жаліє ще невсе вкрав на даний час особисто паклюжить голову райради та балогів.Нелюд який обікрав район немає совісти піарритися нахал вищого гатунку ,де правохоронні органи ?

2014-10-25 Погосова
Брило-Юро Гнепа де ти,чому не йдеш до близнят.

2014-10-25 Обєктивному
Значить він нич не зробив. Бо добре говорять або мовчать лише про мертвих. Задумайся.

2014-10-25 обэктивно
якщо казати обэктивно, то перший голова в мыжгыръ йде з посади, а нихто конкретноэ погаоноэ за нього сказати не може, а сесе вже дуже много значить! то що дауни на нього гавкають, так на то вони й дауни ы вын ъх не слухав, настпуник його дауныв тоже не буде слухати, вын буде ними командувати. ще на шикету гавкают стогивньовы бо хочут влади

2014-10-25 Диви, Андрюша
Сам то порозумій, но хто ти такий? Но дись ись там ся вчив, пак неізвестно десь робив, потому сь ся сфодобенковав на майдані, а потому тя наншко дерич пробив на голову. но порозумій, що голова рда то має боти чоловік який пройшов бураки, пройшов скирдовку, пройшов стройку в росії і в європі, пройшов хащу в пітєрі, має вищу освіту. пройшов армію, пройшов губу. вивчився без блату, бо меришор і мерешор то велика різниця, но і так дале... так що й так добре що ти ся мало поприкалував на фейсбуці та на пару районних заходах. тримайся. і не переоціінюй нич. бо всьо на сій земли недосконале, а ти в першу очередь

2014-10-25 хахах
довго реготав над "ми позвільняємося"

2014-10-25 Богдан
Всі жополизи зразу співчуття висловили Шекеті.

2014-10-25 рдашники
Шекета ще повернеться.Андрій Андрійович,тримайтеся-ми з вами.Якщо призначать бандюгу ми позвільняємося всі крім бухаря Васьки,якому паралельно при кому бухати.

2014-10-25 Чмирям
Революція не закінчилась!

2014-10-25 дауне
згинь з порталу шизофренік.

2014-10-24 іван
Шекета найбільша ганьба Новітньої історії Української який після тисяч смертей людьський продався щурьові та його холуям, нікого не звільнив з кончених Рмгів а з ними ходив і пив водку, сів на готові потоки дебіла і Дауна Щура і потиху брав за всьо гроші, всі в РДА ходили і пянствували, на роботу забили, що тільки стоїть один алкаш ДАУН васька стецюнич. одним словом цей ліліпут чмо позорноє і галімою. ганьба БЮТу, Тимошенчисі та чмиру Лунченку, холую Яценюковому, котрий вже взяв до свого Народного Фронту щуря василя. Ганьба Яценюку чмирю, адже щур від нього перейшов служити януковичу та обкрадвати нас а пак знову вернувся до Яценюка. позор. не голосуйте за продажний яценюків народний Фронт.

2014-10-24 Оля
Приємно читати такі позитивні коментарі за п.Шекету. Ні за одного звільненого керівника стільки позитивного та похвал не звучало. Впечатляє!

2014-10-24 Славік
Ясно все,коли знімають з роботи за погану роботу,бездіяльність,зраду,злодійство. А Андрій працював чесно,хотів робити згідно закону,прислухався до людей,з терпінням і повагою вислухав усіх бажаючих,хто звертався до нього. Хороший політолог,молодий стратег. Жаль,що не дали реалізувати себе.

2014-10-24 Ярослава
Мені шкода за Шекетею. Багато в нього було потенціалу,але не встиг його використати. А жаль.

2014-10-24 Антисемітам
Жиди,жиди! Жиди нас заставляють ненавидітись, завидіти, бути жадібними,красти. Жиди від людей землю в Міжгірї попродавали, людей били. Вони, вони кляті на виборах змушують нас продавати свої голоси,вони і тільки вони бють наших вояків на сході. Це їхня справа, що в нас(патріоти) ходять до московських батюшок, через них ми спиваємось. В се вони! А де ми, наш розум, любов до ближнього, своєї батьківшини. Легко винуватити когось і оправдувати свою ліность, зависть невізглавство.

2014-10-24 нич
Пак нич положат цигана буде жидам задницю лизати. Вот і вся революція гідності ... позор...

2014-10-24 правда
Був один порядний голова і того мусили жиди зісти.

2014-10-24 дочекався
дякую, адвокатисі і жоні кощея за співчуття і емоції.

2014-10-24 Адміністратор
Шановний Андрій Андрійович! Дякуємо, Вам, за роботу. Хочемо навести один приклад з історії: [i] Один человек стал публично оскорблять Омара Хайяма: – Ты безбожник! Ты пьяница! Чуть ли не вор! В ответ на это Хайям лишь улыбнулся. Наблюдавший эту сцену разодетый по последней моде богач в шелковых шароварах спросил Хайяма: – Как же ты можешь терпеть подобные оскорбления? Неужели тебе не обидно? Омар Хайям опять улыбнулся. И сказал: – Идем со мной. Человек проследовал за ним в запыленный чулан. Хайям зажег лучину и стал рыться в сундуке, в котором нашел совершенно никчемный дырявый халат. Бросил его богачу и сказал: – Примерь, это тебе под стать. Богач поймал халат, осмотрел его и возмутился: – Зачем мне эти грязные обноски? Я, вроде, прилично одет, а вот ты, наверное, спятил! – и бросил халат обратно. – Вот видишь, – сказал Хайям, – ты не захотел примерять лохмотья. Точно так же и я не стал примерять те грязные слова, которые мне швырнул тот человек.[/i] Успіхів, Вам, у майбутньому! Все буде добре.

2014-10-24 Юра
а що буде іззаступникасм Шекети-Марковичем і Баранчиком? Їх теж попросять?

2014-10-24 Юра
А чому він?Міжгірських не має?

2014-10-24 знаючий
Головою рда буде роман.

2014-10-24 Надія
Що ж такого кримінального зробив вам писаки Шекета? Старався,як міг! Попробуйте в такому аді і в такі важкі часи ефективно працювати та керувати і ще вгодити всім! І до речі-непогано!

2014-10-24 Ольга
Таке відчуття, що всі попередні коментатори, повернулися щойно зі Сходу, вже вигнали з України всіх сепаратистів, дуже великі "професіонали" в своїй справи і високі інтелектуали, що близько біля Андрія не стояли. Сидять біля своїх компів і займаються своєю основною діяльністю - "гадять" в соцмережах про все і про всіх. А тепер про Шекету Андрія: це високоосвічена і високоінтелектуальна людина, яка читає багато літератури, вивчає мови, їздить по світу і хоче щось змінити в нашій країні.Один з небагатьох, кого в 30років призначили керівником району(багато, хто може таким похвастатися). Беріть з нього приклад, зробіть щось корисне в своєму дворі, в своєму селі, для свого ближнього, і тоді все у нас буде ДОБРЕ. А Андрію бажаю всього найкращого і надіюсь побачити в наступній Верховній Раді. Дякую (писала на емоціях)....

2014-10-24 юрка
а то тко би мав бути? на вижу в упор

2014-10-24 землячка
Я ніколи не заступалася за Шекету, а тільки просила дати йому мало часу виконати поставлені перед ним цілі. Тепер, бачучи що у всіх районах призначили тих на кого йшло подання а в Міжгірї не призначили є надія що того тупого бандита Юру прокатили і знайдеться дійсно порядний чоловік, готовий взяти на себе відповідальність за район, котрий буде порядним і користуватися повагою в громади!

2014-10-24 21
Не через Майдан люди помирають! А через Януковича та таких жополизників, як ти.

2014-10-24 на АТО
но і як тепер адмінресурс за Кураха будут іспользувати?

2014-10-24 на Схід
най іде на АТО. Через майдаунів уже погибло 26 дітваків із Закарпаття, а тото чмо туй у фесбукові сиділо.

2014-10-24 Юристу
Перебачте, що я не екстрасенс як ви,і не знав, що ви мали на увазі.

2014-10-24 Майдан
Це дійсно перемога Майдану, що чиновник в людських руках. Не справджує надії іде геть. Хотя Андрій і не був поганий! Його погубило те, що досить довіряв людям і думав за них краще,як вони того стоять. Я ся за нього не дуже журю, він не Щурь, роботу собі знайде і більш оплачувану і менш нервозну.

2014-10-24 юрка
дуже добре. може хоть буде мати час уженитися

2014-10-24 чекаю
а де скорбящий плач адвокатихи-землячки і жони кощея Аріни-Діани?

2014-10-24 юрист до дауна
я мала на увазі, що прокуратура має перевірити діяльність цього дурника

2014-10-24 айно
най іде на схід

2014-10-24 юрка
пушку в руки та на восток та увидит як то защищати родіну а як билиндіти язиком

2014-10-24 чергова перемога майдану
чергова перемога майдану, дауни місяцями думали як вибрати майдостойного голову рда, а після того як вибрали верховний жид го звільнив і покладе чоловіка, розумові здібності котрого викликають велике питання

2014-10-24 юрка
и вапще он чем то смахивал на п......са

2014-10-24 правда
звільнено голову РДА який не проявив себе як професіонал, нич не робив лиш тупо сидів у кабінеті та сидів у фейсбукові

2014-10-24 юрка
Треа боло з балогов глядати блат. бо князь у нас єден - БАЛОГА

2014-10-24 подумайте
Звільнено голову райдержадміністрації за котрого ніхто не може сказати що він щось украв. Може за це й звільнили? Треба покласти такого що буде заробляти для сімї?

2014-10-24 гудак
недовго музика играла

2014-10-24 З БОГОМ
АНДРЮША

2014-10-24 Юристу
Слабий ти в юриспуденції! Голова РДА прокуратуру не контролює, як і фінвідділ.

2014-10-24 до юриста
а кого перевірять, юртинка з фінвідділу встигла втікти на пенсію, освіти і медицини нема, хіба соцзабез лишився.

2014-10-24 Правда
Не хотів Шекета звільняти тих корупціонерів що вимагав народ, то звільнили його, буде другим наука - що вони слуги народу, а якщо й слідующий голова не буде прислухатися до громади, то люди самі го звільнять, так що вже ніколи не буде працювати.

2014-10-24 юрист
новому голові потрібно буде зробити перевірку прокуратури і фінінспекції перд тим як приступити до роботи.

2014-10-24 кат
не довго клоун позорив район

2014-10-24 странно
а чого в міжгірї смотрящого не призначили?

2014-10-24 клуб
Міжгіря такоє пустоє що не може назбирати гроші на свого голову РДА.Усіх призначили а на наш район нікого.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.