«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Фото "синевирських" ведмедика та борсука перемогло у фотоконкурсі мінекології України


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Фото

«Збережи нас! Ми тут живемо..» - таку назву має серія плакатів, створена в рамках проекту Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки».

Недавно Міністерство екології та природних ресурсів України провело фотоконкурс серед природних та біосферних заповідників і національних природних парків України під назвою «Я тут живу». Фотографія із зображенням кількамісячного ведмедика Мишка та борсука з Центру реабілітації бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» стала переможцем у фотоконкурсі мінекології. На її основі виготовлено плакати на природоохоронну тематику.

Яскраві кольорові плакати працівники парку передали в навчальні заклади, сільські ради та рекреаційні місця регіону. Такі наглядні матеріали стануть не тільки прикрасою, а і навчальним матеріалом як для молоді так і для відвідувачів території національного парку.


Фото


2014-10-23
переглядів: 1315
джерело: НПП "Синевир"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2014-10-25 Кирик
до цих дебілів бидзнів, ви козли ушливі дивіться. а то водосховище велике, і ніхто вас там незнайде разом з Яремою І В вашим дебілом уроди ,ви вже засрали весь район а ми недамо вам підераси засрати Синполяну вонючки немиті

2014-10-25 придуркови синполянському
ци ти знаєш що твоє тото що в тя в городі, а аш там сидиш на шлагбаумі та щи й шламбаум спалят і грім ти вдарит у ту дурну голову шо не даєш дітьом нашим українським пройти до озера задарь а гребеш із них гроші. а шекета придурок. всьо

2014-10-25 дурню синполянський
озеро не ваше а усьих наше. а твойе то що висереш

2014-10-25 до руснака
зроби заход такий як треба та буду срати в заход дебиле йеден

2014-10-25 Руснак
до Семена, ти чмирю немитий семена прийдеш на озеро до нас і там насереш а хто за тобою буде прибирати і за які кошти, ми Синполянці недамо засрати наше озеро таким як цей урод Семен.

2014-10-24 семен
май добре зробив шо бере гроші за проход до озера. се порушення усяких цивілізованих норм. я сякого чуда нигде ни відів оби доступ до природних водойм бов через жеби мафіянів. а я лиш щось відів за свої 62 годи

2014-10-24 Колочаві
ви свободівці всі свисніть Дербау в гузицю, ви уроди зробіть стільки хорошого як він зробив для району . і тоді відкривайте свої немиті писки , ви прийдіть в Синевир або Колочаву і там попробуйте відкрити свою немиту харю проти Миколи Юріевича і тоді побачите що з вами уродими буде, будете або в берді. або вам нуш забють в печінку, так що подумайте накого свою піську дрочите нечисті .

2014-10-24 Свободі
На все свій час! Не бійтеся, не надійтеся на інших, не шукайте своєї вигоди. Якщо до цього доростите то Дербака в парку не буде, а міняти однрго злодія на іншого-який сенс?

2014-10-24 Свобода
Медведик Мишка і барсук на плакаті - це добре, але коли буде пролюстрований злодій Дербак Микола, якого кришують два куми, прокурор Богдан і суддя Антон? Кілько Дербак має ще вкроасти?

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.