«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

В день прославлення прп. Олексія Карпаторуського Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


В день прославлення прп. Олексія Карпаторуського Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш

21 жовтня, в день прославлення преподобного Олексія Карпаторуського (2001), в рамках Архіпастирського візиту до Хустської єпархії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі села Іза-Карповтлаш Хустського району Закарпатської області.

Також в цей день вшановують 100-річчя трагічного Мараморош-Сиготського процесу над православними у 1913-1914 роках. На цьому судовому процесі судили віруючих за їхнє бажання сповідувати православну віру. Головним обвинуваченим був священик Олексій (Кабалюк) – активний учасник руху за відродження православ’я на Закарпатті. 21 жовтня 2001 року Блаженнійший Митрополит Володимир очолив у Свято-Нікольському монастирі прославлення схіархімандрита Олексія в лику святих.

За богослужінням, яке відбувалося просто неба при багатотисячному зібранні вірян, Блаженнішому Митрополиту Онуфрію співслужили: митрополити – Хустський і Виноградівський Марк, Кам‘янець-Подільський і Городоцький Феодор, Тернопільський і Кременецький Сергій, Почаївський Володимир, Бориспільський і Броварський Антоній (Керуючий справами УПЦ), архієпископи - Херсонський і Таврійський Іоанн, Мукачівський і Ужгородський Феодор, Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископи - Угольський Антоній, Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Ірпінський Климент, Горлицький Паїсій (Польська Православна Церква), секретар Хустської єпархії архімандрит Іов (Стець), намісник обителі архімандрит Адріан (Малета), братія монастиря у священному сані та численне духовенство Хустської єпархії, Православних Церков Чеських земель і Словаччини та Польші.

На Літургії молилися представники місцевої влади: голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, мер міста Хуст Володимир Кащук.

Звертаючись до віруючих зі словом настанови, Митрополит Онуфрій розповів про трагічні події сторічної давнини, і наголосив на прикладі мужності та стійкості в вірі преподобного Олексія разом з іншими сповідниками.

Під час богослужіння Блаженніший Владика возніс молитву за мир в Україні. Також були піднесені молитви за упокій душ усіх, хто боровся за православну віру у Карпаторуському краї.

Після закінчення святкової Літургії, на знак подяки за Архіпастирський візит, усі віряни у єдиному багатотисячному хорі проспівали Предстоятелю Української Православної Церкви «Многая літа».2014-10-21
переглядів: 2579
джерело: http://orthodoxhust.org.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(39):

2014-10-25 міжгірчанка
Я хто казав ,що я за московський патріархат,я за єдину православну віру київського патріархату.

2014-10-25 21
А нахера мені огинь з Ерусалима, я собі й сам накладу!

2014-10-25 Жека
а тко ти сього году принесе май скоро огинь із єрусалима від щуря. нитко. бо то лишинь щурь так гасає із скорістьов 500 км в час на мазді. сказочний герой

2014-10-25 віруючим
ци ви знаєте що процент атеїстів зростає бо люди знают шо не 7 тисяч годув тому бов зачатий світ. а далеко май давно. так що молітся і просіт бога оби уничтожив вашу дурость

2014-10-25 Віруючим в батюшок
Так ся сильно цікавлять люди життям московської секти, що аш 287 переглядів. А між ними дві трети, щоб подивити коментарі. Тратить рейтинг ізчадіє ада.

2014-10-25 Вася
Чуп по жізні пяний... Шкода чоловіка пропаде бідолаха.

2014-10-25 За Чупа
А Чуп коли був пяний? Ви пишете, що Женька був пяний як Чуп. Може Чуп буде пяний, як Женька тоді Коли Щурі сядут за грати,або їх вистріляють у ході революції.

2014-10-25 Сергію
А яке відношення має звільнення Шекети, до цієї статті?

2014-10-25 Сергій
Розпорядження Президента України. Про звільнення Андрія Шекети з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області. Звільнити Шекету Андрія Андрійовича з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області. Президент України Петро ПОРОШЕНКО. 24 жовтня 2014 року

2014-10-25 Православним московським
Убити попа Мандзюка, це так по равославному, тим більше опит маєте. В Негрівци в пятдесятих роках ваші вірники вбили священика ГКЦ, а йби не кричав відтяли язика. А потім будемо молитись-прости нам довги наші, як і ми прощаємо довжником нашим... Гадаєте,що Бог приватизований потріархом Кирилом. Не учить вас історія нічого!

2014-10-25 123
Розказувала одна монашка ,що при кінці світу будут строіти церкви ,но молитися в них не буде кому,а в ризах священника будуть ходити деяволи незалежно якоі воно віри.

2014-10-25 Міжгірчанці
Московський патріархат проголосив святими Миколу другого(Кривавого)-який дав наказ ростріляти мирну демонстрацію 1905 року, його жінка привела Григорія Роспутіна в царський дворець. Кабалюку далеко теж до святих, поцікатеся і побачите, що цей (святий) активно займався політикою на користь комуністів, а навіть писав листи до Сталіна вихваляючи СРСР та просячи про прєднання нащого краю до Росії, просив про ліквідацію ГКЦ про це знайдете в працях Фенича-професора УЖДУ.Почитай сяких (святих), а я не буду!

2014-10-25 міжгірчанка
Хто обзиває православних, я сама православна.Справжній християнин не може обзивати та принижувати людину якогось інгшого віроісповідання вона не була б.А у владу, армію .....ви рветеся аби лиш наживатися і прикриваєтеся церквою.

2014-10-25 Міжгірчанці
В тебе якесь перевернуте християнство, яке нам навязують масони.По твому Христос з християнством це в храмі, а держава по собі! Христос прийшов на те, щоб Його ідеали панували всюди, в державних органах, в Армії в політиці і тд.І доносити Христа з Його правдою, якраз задача пастиря.Християнином не може бути взяточник, злодій,бандит скільки би він на Храм не давав він остається тільки хрещеним поганином.Бог який запертий тільки в храмах, це Бог не християн.

2014-10-25 Гітлеру
отвітиш за обзивання православних

2014-10-25 міжгірчанка
ЛЮДИ СВЯТИХ ТРЕБА ПОЧИТАТИ І МОЛОТИСЯ ІМ НЕЗАЛЕЖНО ЯКОІ ВІРИ ВОНИ Є,АДЖЕ МИ ВСІ ХРСТИЯНИ ГРЕКОКАТОЛИКИ І ПРАВОСЛАВНІ,НАСТОЯЩІ ВІРНИКИ НЕ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ НА ПРОПОЛІТИЧНИХ БАТЮШОК ,А ПРОСТО ХОДЯТЬ ДО ЦЕРКВИ І МОЛОТЬСЯ БОГУ ВІН У НАС ОДИН ДЛЯ ВСІХ ХРИСТИЯН.Я НАДІЮСЯ ЩО В НЕДАЛЕКОМУ МАЙБУТНЬОМУ ТАК І БУДЕ,І В КОЖНІЙ ЦЕРКВІ БУДЕ СВЯЩЕННИК А НЕ ПОЛІТИК ЯКИЙ ДОНОСИТЬ МИР, ЛЮБОВ ДО БОГА ,ДО СВОГО БЛИЖНЬОГО І ПАСВА БУДЕ ЙТИ ЗА ТАКАМИ СВЯЩЕННИКАМИ.

2014-10-25 Йой-йой яка ганьба
Но дожився пан отиць Благочинений !!???

2014-10-25 не спрінтер і не слутяк
люди вчора виділи як женька добрий пяний як чуп зривав плакати правого сектора айбо вни били добре приклеїні і він повер них клеїв блюква. Цим також з ним занималися слутий маслей та спрінтер сашко бігарь. Слава московському патріархату та блюку.

2014-10-24 до вірнику
ЗА ТВОЄЮ НАПИССЮ ДЛЯ ТЕБЕ, "ДРУЖЕ", БОГА НЕІСНУЄ, ХОЧ БИ ТИ НАЗИВАВСЯ ПРАВОСЛАВНИМ.А, ДО РЕЧІ, ПРАВОСЛАВНІ МОСКОВСЬКІ - ОБМАНУТІ ЛЮДИ.

2014-10-24 вірнику
Гітлер-піп Манзюк

2014-10-24 вірник
знаю двох покійних і єдного поки що живого

2014-10-24 Вірнику
Чи я знаю про якого? А ти з багатьма був знайомий?

2014-10-24 вірник
про якого з покійних Гітлерів йде мова?

2014-10-24 Дурникам
Ви геть подуріли до покійного Гітлера звертаєтесь! А в Писанню написано також:Бог гордим противиться,а покірним дає благодать.

2014-10-24 Гітлеру
Ти недостойний відіти своїми скверними очима святиню(нетлінні мощі).Читай Євангеліє: Нечестиві не побачать славу Божу.Так що успокойся

2014-10-24 (розумному)
В житії ваша сталінська установа, нині УПЦ МП може написати хоть-що,а нетлінні мощі, я в Нанкові не бачив. Є щось замотане в ризи. Може вам вдалося розмотати та ви бачили щось нетлінне. Я ні! Церкву Христову дійсно врата ада не здолають, але Христову. В часи Христа і апостолів, на місці Москви медведі ходили.

2014-10-24 всім
За брехню на пр. Алексія і блаж. Онуфрія Бог вас накаже всіх. Церква Христова була і буде двері ада не здолають її.

2014-10-24 Даунській історії
Ти придурку почитай житіє преподобного Алексія,а потім пиши.А нетлінні мощі знаходяться в Нанкові в монастирі піди та подивися.

2014-10-23 Також історія
Кабалюк себе був проголосив головою церкви за те був лишений сану, правда дале покаявся. Лишив по собв"нетлінні моші" котрі ніхто не бачив. А марамороський процес був над російськими шпигунами.

2014-10-23 історія
Православна єпархія на Закарпатті виникла 1937 року і то Сербського патріархату, а не сатанинська Московська,ГОСПОД ПРОСТИ, бо дійсно сатанинська, бо Кирил мовчить коли на сході України вбивають! І ЖАЛЬ, ЩО ТОГО ДИВАКА-КАБАЛЮКА МАДЯРОТА НЕУБРАЛА, БО "НАРОДИВ" СОБІ ПОДІБНИХ!

2014-10-23 (розумним)
Ви майже екстрасенси, що на віддалі ставите діагнози?

2014-10-23 даунському попови
в цей день вшановують 100-річчя трагічного Мараморош-Сиготського процесу над православними у 1913-1914 роках. На цьому судовому процесі судили віруючих за їхнє бажання сповідувати православну віру.

2014-10-23 манд-зюку
не гріши

2014-10-23 22 другому дурньови
ти відів клоуне нещасний хто що і де вкрав?

2014-10-23 22
Ба що в біографії Онуфрія ніде не написано, як він служив у Закарпатській Апші і там покрав ікони з старого храму?

2014-10-22 дауну
що в тебе в твоїй хворій голові твориться?

2014-10-22 кат
Жаль що в нас ниє такого ідеолога як Гітлер-де ми а де германія??? ПРИДУРКИ

2014-10-22 Мандзюку
У тебе Гітлер називка.

2014-10-22 ?????????
Ось так! Очікуймо безкінечних війн в Україні, бо обман вірних триває - де основна суть статті Московський патріархат??? Українці-зрадники вічно будуть вбивати один одного, бо безмозглі ми і не єдині!

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.