...

Хто має шанси отримати депутатські мандати по мажоритарці в Закарпатті?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Хто має шанси отримати депутатські мандати по мажоритарці в Закарпатті?

Всього в Закарпатській області шість округів, на яких зареєстровано близько 960 тис. Виборців.
Закарпаття - вотчина великого сімейства Балог. У 2012 році при значно гірших розкладах вони провели в Раду трьох депутатів. Зараз же сім'я заручилася підтримкою "Блоку Порошенко" і може розраховувати на проходження всіх родичів.
Також не варто забувати, що в Закарпатській області проживає багато угорців, які останнім часом активізували діяльність на приєднання окремих територій Закарпаття до Угорщини.
Судячи за списками кандидатів, в цій області чи не половина всіх висуванців має угорське коріння.

Округ №68 - Ужгород
Переможець 2012 року - Василь Ковач
Фаворити 2014 - Василь Ковач, Роберт Горват, Олександр Ледида, Сергій Ратушняк, Віктор Щадей, Сергій Слободянюк.
Округ в Ужгороді бачиться нам дуже цікавим. Тут йде шість кандидатів з однаковим прізвищем, балотуються мер Ужгорода, колишній губернатор області, а також чинний народний депутат, вже знялися шість кандидатів, в тому числі від "Батьківщини" і "Свободи".
Хто здобуде тут перемогу, зараз сказати складно, тому згадаємо про найвідоміших кандидатах.
Почнемо з переможця минулих виборів в окрузі №68 - Василя Ковача. Він до 20 лютого був членом фракції Партії регіонів, потім вийшов з неї. Нардеп балотується по своєму округу і зараз. Однак цього разу перемогти йому буде непросто. Хоча б тому, що по округу йде ще п'ять кандидатів з таким прізвищем - викладач Антон Ковач, бізнесмен Василь Ковач, оператор АЗС Ласло Ковач і громадський діяч Олександр Ковач. Це рекорд по однофамільцям на одному окрузі.
"Блок Порошенко" виставив в Ужгороді бізнесмена (генеральний директор ТОВ "Нова справа Ужгород", директор, ТОВ "А.В.П.", директор, ТОВ "Дастор-Ужгород") Роберта Горвата. Цікаво, що закарпатський "Удар" в особі голови Валерія Пацкана заявив, що в області підтримає лише двох кандидатів від БПП - Роберта Горвата та Маріанну Чундак.
Йде по округу колишній губернатор області (2010-2014 гг.) Олександр Ледида. Раніше він був замом губернатора Віктора Балоги, потім нардепом від Партії регіонів.
Вирішив спробувати свої сили на виборах і скандальний екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк. Він - фігурант низки кримінальних справ, в тому числі за валютні махінації, побиття журналістки. Ізраїль звинуватив Ратушняка в антисемітизмі. Свого часу був народним депутатом. У 2010 році балотувався на пост президента, однак набрав лише 0,12% голосів. У 2012 році Ратушняк програв вибори Ковачу.
Висунувся в нардепи секретар міської ради, виконуючий обов'язки міського голови Віктор Щадей. Він відомий своїм конфліктом з Віктором Балогою, коли той ще був губернатором.
Йде в депутати також начальник Управління Укртрансінспекції в Закарпатській області Сергій Слободянюк.
Відразу шість кандидатів відмовилися від балотування.
Це самовисуванець Євген Агоста, текст передвиборчої програми якого був набраний на тому ж комп'ютері, що і кандидата від партії "Блок Петра Порошенка" Роберта Горвата. У передвиборному штабі такий збіг пояснили, що Євген Агоста - активіст "молодіжки" Удару ".
Такі ж заяви про відмову балотуватися 14 жовтня подали кандидати-самовисуванці Валерій Туряниця та Світлана Ульянець. Вони обидва - працівники ТОВ "Дастор-Ужгород", а Роберт Горват є директором цього підприємства.
Також на окрузі з передвиборної гонки зійшов кандидат від "Батьківщини" Сергій Кісілічін. Як пояснили в партії, це зроблено, щоб не розпорошувати голоси між електоратом прихильників партій демократичного спрямування.
Зійшов з гонки кандидат Ігор Ващенко, який є членом ВО "Свобода", хоча був делегований на вибори як самовисуванець.
Ще одна заява про відмову балотуватися 13 жовтня написав чинний депутат Ужгородської міської ради Павло Чучка.

Округ №69 - Мукачево
Переможець 2012 року - Віктор Балога
Фаворити 2014 - Віктор Балога
У самому "угорському" окрузі Закарпаття традиційно балотується Віктор Балога. У 2012 році за нього тут проголосувала половина виборців, що прийшли на дільниці. Зараз в Мукачево залишилося 7 кандидатів на мандат. Від "Батьківщини" йде хтось Олександр Гокс, від "Сильної України" - один з керівників ПрАТ "Галичина" Роман Вячеслав, від "Народного фронту" - співробітник місцевого Держстату Олександр Хайнас, а від РПЛ - підприємець Ярослав Фриндак.
На окрузі заяви про відмову балотуватися написали два кандидата, які є самовисуванцями. Це - заступник директора ТОВ "ТранСофтГрупа" - Ігор Кріль та головний спеціаліст юридичного відділу виконкому Мукачівської міськради Іван Ільтьо.

Округ №70 - Свалява
Переможець 2012 року - Михайло Ланьо
Фаворити 2014 - Михайло Ланьо, Маріанна Чундак
Дивний округ, адже ні "Блок Порошенко", ні "Народний фронт" не виставили тут кандидатів, а "Батьківщина" зареєструвала доктора лікарні в Ужгороді.
Так, тут йде член "Удару" Маріанна Чундак, яка, як пояснив лідер закарпатського осередку партії Валерій Пацкан, з технічних причин йде як самовисуванець. Пацкан запевнив, що всі ресурси партії будуть спрямовані на підтримку Чундак, проте до цих пір незрозуміло, чому вона не йде від БПП, без рейтингу партійного бренду. Місцеві політологи заявляють, що округ ще в 2012 році був сформований спеціально під кандидата від влади.
Оскільки зайти в ці високогірні райони новому кандидату і без адмінресурсу перемогти дуже складно. Ймовірно, через це в 70 округ зареєструвалися так мало кандидатів.
До слова, перемагав тут у 2012 році регіонал Михайло Ланьо. Він балотується і зараз.
Громадські організації заявляють, що у Ланьо є кримінальне минуле, пов'язане з переправленням нелегалів через кордон. Кандидат звинувачення спростовує.

Округ №71 - Хуст
Переможець 2012 року - Павло Балога
Фаворити 2014 - Павло Балога
Ще один округ імені родини Балог. У Хусті балотується Павло Балога, брат Віктора Балоги.
У 2012 році він зі скрипом в судах відвоював перемогу у регіонала Степана Деркача. Зараз вже він іде від провладного блоку, а сильних конкурентів на окрузі немає.
"Народний фронт" виставив на окрузі члена Хустської райради Василя Сабадош, "Батьківщина" - підприємця Василя Шпильку, "Сильна Україна" - безробітного Василя Якубця.

Округ №72 - Тячів
Переможець 2012 року - Василь Петьовка
Фаворити 2014 - Василь Петьовка
На одномандатному виборчому окрузі №72 (Тячівський і Рахівський райони) балотується і вважається фаворитом чинний народний депутат Василь Петьовка, двоюрідний брат братів Балог.
У 2003-2007 роках Петьовка був мером Мукачево - вотчини родини Балог.
Від "Народного фронту" балотується перший заступник голови Тячівської РДА Василь Дем'янчук, від "Сильної України" - пенсіонер Володимир Богачик.
13 жовтня відкликав заяву про згоду балотуватися кандидатом Іван Габор, який був зареєстрований як кандидат від Радикальної Партії Олега Ляшка.
Також відмовився від виборів самовисуванець Степан Хома - помічник-консультант Петьовки. Також, згідно з рішенням партії ВО "Батьківщина", 14 жовтня скасовано реєстрацію кандидатури Сергія Стойки.
Округ №73 - Виноградів
Переможець 2012 року - Іван Бушко
Фаворити 2014 - Іван Балога, Іштван Петрушка У 2012 році Іван Балога програв тут регіоналу Івану Бушко. Цього року Бушко заявив, що не піде на вибори, оскільки не має команди в новій Раді. Серйозних конкурентів у глави Закарпатської облради Балоги зараз немає. Ні представник "Батьківщини" Федір Костьо, ні нещодавно звільнений голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка серйозну конкуренцію за мандат нардепа Балозі навряд чи складуть.2014-10-20
переглядів: 1515
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2014-10-24 ігор
по 70 окрузі голосуйте за Григу Юрія, грошей не дає а це вже +.

2014-10-23 читач
На жаль, наш район завжди в ...опі, у нас ніколи не буде нормального кандидата, бо всі адекватні особи тічуть від нас як від зарази. Поки ми самі не змінимось, доти у нас один напрямок в ...опу.

2014-10-23 22
Ланьо тепер теж Балогівський!

2014-10-22 Тонько
голосуй за брежнєва

2014-10-22 тоня
сміх-сміхом а насправді за кого голосувати я не знаву

2014-10-21 Вася Рущак
а самий головний міжгірський даун Афонін де тепер??, кажуть геть ізпився із своею жінкою проституткою .

2014-10-21 точно
надурив його кощей. Узяв гроші привів даунів.

2014-10-21 стратег
відки Курах знав, що в даунклуба така репутація в Міжгірї? тай для перемоги всі засоби хороші, в т.ч. й використання неповноцінних

2014-10-20 читач
після зустрічі з даунклубом туй Кураху нич не світит

2014-10-20 юліанцям
буришинського кураха даже у фаворитає ниє

2014-10-20 Ярема І В
треба підтримувати Завидівських свинопасів Балог хто цих козлів буде підтримувати тому я буду давати гроші. всі підходіть в райраду за грошима

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.