«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Що обіцяє голова Закарпатської ОДА ?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Що обіцяє голова  Закарпатської ОДА   ?

1 У школах самі вирішуватимуть, коли будуть канікули
В області, як і у всій державі загалом заощаджують блакитне паливо. І в першу чергу це стосується бюджетних установ. Тому шкільні канікули можуть бути довшими як зазвичай. Втім про те, коли вони почнуться і скільки триватимуть – вирішуватимуть в районах та містах самостійно, - про це повідомив на прес-конференції голова ОДА Василь Губаль.

«В цьому питанні і мої попередники поступили демократично – ми дали можливість містам і районам визначитися щодо терміну канікул. І цього року кожна школа, садочок, органи місцевого самоврядування визначатимуть як будуть навчатися. Сьогодні спілкувався з освітянами Хустщини і вони хочуть встановити канікули протягом січня. Наголошую: саме місцева влада, профспілкові комітети в школах, трудові колективи визначатимуть, коли їм йти на канікули. І головне – це рішення буде прийматися завчасно» , - зазначив керівник краю.
2 Обіцяє звільнити всіх керівників управлінь та створити управління туризму
«Ми й надалі оновлюватимемо владу», - так відповів на запитання про подальшу зміну керівників управлінь в обласній адміністрації керівник краю Василь Губаль на запитання журналістів, передає Ужгород.ін.

За його словами всім начальникам управлінь, окрім очільника культури запропоновано звільнитися.

«Більшість вже написали заяви. Для того, щоби на їх посади призначити нових – треба погодження профільних міністерства. Цього тижня вже буде призначено Василя Пригару, директора департаменту будівництва, інфраструктури та ЖКГ, який отримав погодження у двох міністерствах. Звільненим буде запропоновано місце роботи. Окрім начальника лісового та мисливського господарства - він не буде працювати на Закарпатті. Нам треба на роботу фахівців, які готові підтримати реформи», - констатував керівник краю.

Щодо реорганізації структури ОДА, то Василь Губаль в першу чергу обіцяє створити управління туризму. Очільник краю пропонуватиме провести конкурс, і набрати фахівців до нього.2014-10-15
переглядів: 1296
джерело: UZGOROD.in

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2014-10-18 рембо
срати вам маттери маттериній

2014-10-18 прес служба ода
Обіцяє звільнити всіх керівників управлінь та створити управління туризму

2014-10-16 василь
Так напиши хто то конкретно. Там 4 жінкам висловили недовіру і 3 з держслужби. Чого боятися-сказала А ,то кажи і Б. Нехай усі знають

2014-10-16 Іванка
Це легко вичислити хто з керівників підрозділів залишився василя

2014-10-16 До ОЛІ
Голова РДА це знає?

2014-10-16 оля
Одна з керівників держслужби заставляють підлеглих за наказом василя голосувати за ланя ,ми звертаємося до голови райради після виборів зробити виводи це та якій нород висловив недовіру.

2014-10-16 громада
обіцяв роздати по 200 рублів на виборах?

2014-10-15 негровець
у нас в школі мабуть опалювальний сезон не почнеться. тому що наш диреткор Ярема В В пропив дрова, а тепер з своїм братом Бвалогівським шнирем Яремою І В ходить по хатам і пропонуе гроші тим хто буде голосувати за Балогівський клан . Тобто за Завидівських свинопасів.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.