«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Хто із закарпатських політиків підпадає під закон "Про очищення влади"? (прізвища)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Хто із закарпатських політиків підпадає під закон

Чиновники, які прислуговували режиму Януковича нарешті позбудуться посад. Це передбачено законом «Про очищення влади», який вступить в силу з завтрашнього дня. Держслужбовці, які обіймали керівні посади за минулої влади мають бути звільнені протягом десяти днів, - так передбачено люстраційним законом. Особи, які підпадають під дію закону не мають права 10 років працювати в органах державної влади, пише Ужгород.in.

Перша заборона застосовується до осіб, які обіймали сукупно не менше одного року посади у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року.

Під дію закону підпадає керівник, заступника керівника територіального (регіонального) органу прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та/або митну політику, податкової міліції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Під дію цього закону підпадають колишні прокурори області Анатолій Петруня, Володимир Корбань, нинішній обласний прокурор Олег Сидорчук (більше року працював заступником прокурора Київщини), два нинішні заступники прокурора Закарпатської області – Анатолій Савченко та Михайло Хиля (більше року працювали на цих посадах при минулій владі).

Також не матимуть права обіймати посади більше 10 років колишні начальники обласної міліції – Віктор Русин та Василь Варцаба. Люструватимуть і колишнього обласного податківця Василя Іванча та колишнього начальника Чопської митниці Сергія Харченка.

Не матиме права працювати в органах державної влади Віктор Балога, який майже два роки обіймав посаду міністра МНС.

Друга заборона застосовується до осіб, які займали посаду (посади) у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не були звільнені в цей період з відповідної посади (посад) за власним бажанням.

Під дію закону підпадає чимало закарпатських регіоналів. Так, наступні 10 років закарпатці не побачать у владі екс-губернатора Олександра Ледиду його заступників Ігора Свища, Івана Бушка, Івана Качура, Павла Черевко. Не матимуть права обіймати й державні посади й голови РДА, які станом на 22 лютого не написали заяви на звільнення. Це стосується:
голови Тячівської РДА Василя Бринзяника,
голови Берегівської РДА Володимира Гулянича,
голови Мукачівської РДА Едуарда Дуди,
голови Іршавської РДА Василя Ковбаска,
голови Воловецької РДА Василя Култана,
голови Міжгірської РДА Василя Щура,
голови Хустської РДА Василя Якубця,
голови Ужгородської РДА Віктора Ледіди,
голови Рахівської РДА Дмитра Андріюки,
голови Свалявської РДА Івана Дрогобецького,
голови Перечинської РДА Петра Грицика та
голови Великоберезнянської РДА Романа Рогача.2014-10-15
переглядів: 2480
джерело: Ужгород.in.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(25):

2014-10-18 наші гроші
СИНПОЛЯНА село в якому всіх і за все всі знають зверніть увагу за які кошти бувший лісничий збудував 3 будинки 2етажні якщо зарплата лісничого 3000 грн це ще добре що з дерева горить краще один будинок в КРАСНІМ ЗВОРІ івсе за наші гроші з кожного по 20куб пора ставати месником або нехай віддае на АТО ---ЛЮСТРАТОРИ

2014-10-17 житель
першим треба люструвати майдаунського прокурора Махніцького.

2014-10-17 горец
Буришина треба не люстровати за попередні вибори а кастровати тогди най іде в політику з пискливим голосом. Людям ще дотепер не віддав гроші, ци то так треба тепер. Як казали пару років назад нашоукраїнці "зміниме назву партії з нашої України на Україна уже наша". ЧМО!

2014-10-17 МІЖГІРЕЦЬ
СВИСНЕ ВІН СОБІ САМ криси

2014-10-17 дауну
свисни Руснаку в гузицю

2014-10-17 СИНПОЛЯНА
ШКОДА ВАС РУСНАКИ ПИСАКИ НАЙБЛИЩІ РОКИ ДЛЯ ВАС БУДУТЬ ПЕКЛОМ

2014-10-17 депутату
Не мож Буришина люстиувати. У нього поддержка даунклуба.

2014-10-17 депутат
Люструвати треба Буришина, брехача, який за влади януковича з регіоналами цицькався, на сесіях проводив разом з ними питання вигідні йому і регіоналам, а зараз подивітся всі регіонали первинних осередків у батьківщині, як кажуть рука руку миє. Зато батьківщина і губить своі голоси завдяки таким прихвосням, які прикриваються іі діяльністю.

2014-10-17 Ярема І В
свисніть директору нацпарку в уй . зробіть ви козли стільки скільки він зробив , і тоді розкривайте свої немиті писки .

2014-10-17 люстратору
але він саме більше зробив для розвитку парку про це ВСІМ ВІДОМО

2014-10-17 Люстраторам
В першу чергу треба люструвати директора нацпарку Дербака миколу, він май гузицю рвав за регіоналів. Доста цьому злодію красти у держави.

2014-10-16 громада міжгіря
ЩУР ПРИЧЕТНИЙ ДОМАСОВИХ ВБИВСТВ НА МАЙДАНІ

2014-10-16 Ярема
Нащом ся вказав в очередний раз який я дибіл!!!нікогом не зняв , нічогом ся не добив!!! А опять у лиш собі м ворогів нажив!!!

2014-10-16 до люстраціі
Треба люструвати всіх лісників, які за влади януковича були першими агітаторами на селах за яника крали і крадут хащу,накупляли по три машини, трактори,такі собі куркулики на селах. Тепер пішла заготовка ддров то лісники лише збирают податки із людей. Прокуратурі потрібно зайнятися цими куркулями

2014-10-16 правда
тоже не брешіт за юру гнепу, він був у партії регіонів лише девять місяців а післі того як го звільнили з адміністрації, він вийшов із партії!!!

2014-10-16 люстрація
От якраз за Щура і брешете.Він написав заяву про вихід із Партії Регіонів та звільнення із посади голови РДА 20 лютого 2014 року.Це все можна прочитати на Закарпаття онлайн.

2014-10-16 Буришин
треба негайно пролюструвати Балогівського шниря Ярему І В, цей козел при різних президантах при владі, адже його прикриває Завидівський свинопас Балога

2014-10-16 агент 0,05
прийшов мій кагебістський куниць

2014-10-16 хаха
тепер свисніт щурьові в гузицю, люстратори з даунбанди)

2014-10-16 Шако
Щур займаэ виборну посаду ! І виграв після революційі , значит пролюстрований!!! А коли бдут люструвати козла ярему! На вибори таракана!!!

2014-10-15 ГРОМАДА ПИЛИПЦЯ
ЩУРЯ ЛЮСТРОВАТИ ТА ПАЛИТИ ЙОГО МАЕТКИ

2014-10-15 автор автору
читай закон уважно щур голова рда з 14січня 2011 року що і року не назбиралося до 2014 так що перший хто попав

2014-10-15 автору
почитайте статтю від 20 лютого на Закарпаття онлайн де Василь Щур оприлюднив заяву

2014-10-15 дуже вас прошу
Я торунська дорого. но поремонтуйте ня вже. но дуже вас прошу. но дуже ся маєте мнов ганьбити сяков паскуннов

2014-10-15 Віталій Палапа
На жаль, змушений констатувати, що розробники цього закону очевидно вступили в злочинну змову за Васильом Щуром, тому що, щоб його вивести із-під дії цього закону ввели норму, що ті хто написав заяву на звільнення до 22 лютого люстрації не підлягають. А ми як помнимо, як мені неприємно це констатувати, але Вася написав заяву на звільенння ще 18 лютого.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.