«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Ланьо вирішив агітувати за себе перечинською футбольною командою - без дозволу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Ланьо вирішив агітувати за себе перечинською футбольною командою - без дозволу

Так, окремі гравці футбольного клубу "Карпати" з Перечина навіть і не здогадувались, що їхнє колективне фото буде використано в агітаційних цілях для розклеювання на бігбордах із зазначенням, що "ФК "Карпати" - за Ланя". Таке прояснилось у переписці в соціальних мережах на тему появи відповідних "агіток" на рекламних щитах у Перечині, з яких на знак протесту один із гравців самостійно "зірвав свою постать" зі світлини.
Так, нещодавно у Перечині зявилось кілька білбордів із світлиною місцевої футбольної команди "Карпати" із зазначенням, що клуб - "за Ланьо".

Як з'ясувалось під час обговорення відповідної теми у соціальних мережах, гравці команди навіть припустити не могли, що їхнє фото може бути використаним в агітаційних цілях.

"Фотка робилася просто так...типу для історії чи куди...но точно не для того, що тепер...", - зазначають одні в обговоренні.

"Для багатьох на фото цей борд став шоком, а особисто мені дуже соромно, що я там, бо не підтримував регіоналів і ніколи не буду підтримувати, тим більше тих, які голосували за рабовласницькі закони 16 січня!!!!!!", - обурюються інші, нагадуючи приналежність Михайла Ланя в колишньому до Партії регіонів та згадуючи його голосування за диктаторські закони від 16 січня, що, в принципі, не стало на заваді екс-"регіоналу" знов балотуватись до парламенту.

Відтак, один із "радикальнонезгодних" головних дійових осіб світлини просто-напросто "видалив" своє зображення з фото, зідравши його з бігборду.

Крім того, в обговоренні не поставлені до відома про "агітацію за Ланя" розмірковують над тим, на кого саме в цьому разі позиватись до суду за розміщення "облич" без дозволу їх власників.


Ланьо вирішив агітувати за себе перечинською футбольною командою - без дозволу


2014-10-09
переглядів: 1548
джерело: закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(22):

2014-10-13 Сара
Молодець ланьо

2014-10-12 Майданець
що лиш за Майдан тут пишуть Чи не йшов би Вагерич на голову ніхто за нього й так не проголосує .Не знаю хто ще таку дурноту може писати. такий у нас голова як і всюди аж доброго людям не зробив но злого нич.

2014-10-12 лікар
усвідомлення - перший крок до виздоровлення

2014-10-12 !
щось дауни начали комплексувати на своэю репутацыэю

2014-10-12 Читачови і таким як він
Дауни вас начинили.

2014-10-12 читач
даунам безкоштовне лікування у психіатра

2014-10-12 патріот
щур бандит розокрав усі землі у тюрму негідника яника малого

2014-10-11 ляшканя
і я тоже за линя бо то чолвоік скромний нигде ся ни раз ни висунув і никому нич ни доказовав тихо там собі дись зарився у законотоврчій роботи та творив та творив на благо усьих людей нашого округа

2014-10-11 Іван
Проголосую за Ланя кіть дауни проти нього.

2014-10-11 аш пройде ланьо
та тогди най го чорт узьме

2014-10-11 Міжгіря
Ланьо добрий чоловік давав усім гроші, а Щурь покрав.Тот усе краде раз від Балогів, а тепер від сього. А Келечинці майже поміг когось погрозити, Ланьо сесе може. Я буду за нього голосовати, аш дасть гроші, лиш най не дає через Щуря бо впят украде, ліпше через попів, аш щось узьмут то на Божоє. Лиш не через уніатських, сисі і гроші взьмут і бдут казати ош Ланьо бандит.

2014-10-11 Алло
Беріт гроші і голосуйте хоть за кого. І так з них ряду не буде тото народ розжене!

2014-10-11 Тото усьо добре
фамілії нигрів ся ни ізміняют

2014-10-11 ХОТЬ БИ
грамотно написали туту бамагу

2014-10-10 КелечинКа
Нормальний чоловік, я в нього була з одною проблемою нараз поміг! Молодець так держати!

2014-10-10 синполяна
голосуйте за ланя він багато чого зробив для міжгірського району дорогу на озеро чудова дорога стадіон в міжгірї чудовий і то лише за 2 роки

2014-10-10 так
Гнида ригівська вони привикли всьо так робити що їм заманеться ...... минулося милі риги,минулося....

2014-10-10 читалка
ланьо - яника пес.як за нього голосувати

2014-10-10 політолог
90 відсотків законів від 16 січня прийняті у всіх розвинених країнах.

2014-10-10 читач
Ліпше за Ланя чим за даунського кандадата

2014-10-10 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молоді в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис грн, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

2014-10-09 автору
Нащо ця заказуха?

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.