...

Незаконне, злочинне вирубування лісів!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Незаконне, злочинне вирубування лісів!

У Тячівському районі незаконно вирубують 300-річний ліс. Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомили активісти та майданівці, жителі Тячівського району під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

За словами місцевого мешканця, який стверджує, що має відеозаписи злочинів, на Тячівщині правоохоронні органи не реагують на вирбуку лісу.

"Ні міліція, ні прокуратура не протидіяла. Ніякі міри не прийняли. 300-річний руськополянський ліс вирубують і далі! Ніхто не реагує. Дерева саджали наші прадіди. Не дбає про нього ні голова РДА, ні головний міліціонер, ні прокурор", – сказав чоловік2014-10-09
переглядів: 1523
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2014-10-15 Но
Беля Іван тут нідочого! За ним стоїть Щурь В.М.

2014-10-14 ЛІСНИК
У МІЖГІРЮ ГОЛОВНИЙ ЗЛОДІЙ ПО ЛІСУ ІВАН БЕЛЯ ЯКИЙ УКРАВ ТИСЯЧІ КУБОВ

2014-10-10 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що службові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис грн, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.