...

Хто і де в депутати йде???


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Хто і де в депутати йде???

Цього вівторка завершився прийом документів від кандидатів у народні депутати, які висунулися за мажоритарною системою. В цілому для участі у виборах у мажоритарних округах зареєстровано 3 тис. 468 кандидатів, у тому числі 2 тис. 87 самовисуванців і 1 тис. 381 — висунутих партіями
Згідно з постановами ЦВК, нових кандидатів на Закарпатті не додалося і по шести округах області зареєстровано 75 кандидатів.

Найбільше кандидатів — 27 — балотуються в депутати по одномандатному мажоритарному округу № 68 із центром у місті Ужгороді. Фактично багато хто злякався йти кандидатом у чотирьох округах, де полізли нероби родини Балог. Злякалися, бо перти проти накрадених грошей цих бандюків, проти адміністративного тиску та інших елементів виборчої кампанії завидівського сімейства не всім до снаги. Тому Ужгород і привабив майже три десятки тих, хто хоче в парламент.

Щоправда, велика кількість кандидатів по Ужгороду також пояснюється тим, що клан Балог, за яким плаче сміттєвий бак, вирішив висунути по Ужгороду відразу кількох технічних кандидатів. Ми свого часу прогнозували, що Балоги висуватимуть по Ужгороду і хлопця з Воловеччини, який якимось чином тимчасово опинився в мерському кріслі обласного центру, Віктора Щадея, але нашу інформацію багато експертів сприйняли скептично. Таки висунув. Під патронатом Балог йде і Чучка, і той-таки регіонал Вася Ковач, який в січні цього року голосував в парламенті за «диктаторські закони», але чомусь думає, що людей це не цікавить, бо їх цікавить лише 200-гривнева купюра...

Якщо уважно переглянути список кандидатів по Ужгороду, то побачимо тут і сина екс-мера міста Андрія Погорєлова, який буде пастися на електоральному полі батька, і екс-губернатора Олександра Ледиду, який потріпає нерви колишньому соратнику тому ж таки Ковачу, і навіть екс-депутата Сергія Слободянюка.

Цікавим є те, що клан Балог був підтриманий з’їздом партії імені Порошенка і в той же час сам Балога підтримує на виборах трьох політичних банкрутів, а від Порошенка йде ударівець Горват. Як відомо, головний ударівець області нардеп Пацкан уже казав, що з Балогами навіть на одному полі не сяде... Тобто, Балоги просто пішли в піку своєму босу.

І все ж, якщо реально, то найбільший політично-адміністративний досвід є лише в кандидата Сергія Ратушняка. І саме його харизма, його протестна сутність і бойовий характер імпонують ужгородцям у нинішній скрутний політичний час. Уже цілком ясно, що ганчірки, в які можна витирати ноги, людей не цікавлять. В Раді повинні бути досвідчені політики з характером воїнів. Таким і є Ратушняк.

Балоги це знають, тому тривалий час вішають на Ратушняка купу ярликів, жоден з яких не має підтвердження. На минулих виборах мера клан завидівських свинопасів обдурив ужгородців, нав’язавши їм Погорєлова, який нібито господарник, що повинен витягнути Ужгород. Насправді ж ужгородці отримали безхребетне керівництво міста, яке не реалізувало жодного порядного проекту в обласному центрі. То, може, досить експериментів?

Що стосується виборчого округу № 69 у Мукачеві, то тут усього 9 кандидатів. Окрім головного свинопаса Віктора, зареєстрований тут і його соратник по партії Ігор Кріль, і Сашко Гокс від «Батьківщини», або той-таки революціонер Данацко. Останні двоє можуть трохи попсувати нерви Балозі на його прикупленій вотчині.

Одномандатний виборчий округ № 70 із центром у Сваляві доволі інтригуючий тим, що Балоги не змогли висунути тут кандидатом нікого зі своїх домашніх улюбленців. Але є тут кілька людей, які близькі Балогам, і в парламенті можуть бути підконтрольними. Це і регіонал Ланьо, і лакар Курах, який в родинних стосунках із соратником Балог Кеменяшем.

Одномандатний виборчий округ № 71 із центром у місті Хусті був скандальним на минулих виборах. Тут Степан Деркач дав бій Павлові Балозі й різниця між ними була в кілька голосів. Судові спори були не на користь Балоги, тому він уклінно пообіцяв регіоналам, що в парламенті вступить до їхньої фракції. Ці повірили. Павло дійсно пішов до регіоналів, але потім у стилі клану свинопасів із Завидова їх покинув. Тепер Павлик Балога-Морозов знову йде по цьому ж прикупленому округу і фактично не має розкрученого конкурента, бо навряд чи Якубець, Шпілька чи Сабадош зможуть протистояти адміністративно-фінансовому тиску з боку клану свинопасів.

Одномандатний виборчий округ № 72 з центром у місті Тячеві залишався тривалий час взагалі безальтернативним. Тут, окрім балогівця Василя Петьовки, ніхто і не хотів балотуватися. На відміну від своїх братів, Петьовка пригодовував округ регулярно. Якщо брати-свинопаси вважали, що і так «всьо схвачено», то Петьовка час від часу дарував маргиналам, то портфелі для першокласників, то м’ячі чи дрова з картоплею. Тому Василь серед збіднілих горян був своїм у дошку, бо для них крумпля на столі й дрива в печі були важливішими за якусь національну ідею і далеку від них політику.

Одномандатний виборчий округ № 73 з центром у Виноградові на минулих виборах також був скандальним. Це тут Іван Бушко провів несподівано креативну кампанію і випередив переляканого Іванка Балогу. Випередив так, що той навіть не оскаржував результати в суді. Фактично це була тоді єдина поразка клану завидівських свинопасів. Зараз Іванко вирішив, що краще таки відсидіти в парламенті, ніж гріти задницею кріселко головного закарпатського облрадівця. В Ужгороді можна і в сміттєвий бак легко потрапити, а в Києві заховається десь у парламентських кабінетах, що ніхто його звідти і не випре.

Одним словом, ми вступаємо в фінальну стадію кампанії. І ці вибори будуть лакмусом не тільки на порядність кандидатів, а й на громадянську зрілість виборців. Чи здатні закарпатці тверезо мислити, чи є у них державницька позиція, чи готові вони будувати нову країну, або ж просто піддадуться на популістські обіцянки, або знову-таки поміняють голос у бюлетені на потерту 200-гривневу купюру. Результати вже скоро...2014-10-04
переглядів: 2137
джерело: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=84136

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(80):

2014-10-24 Мандзюк
Овва дако ся обідив, бо я правду казав! А, що би, я мав робити читаючи коментарі на цім сайті! Айбо, я ся не сержу, бо я християнин може й піллий. А нам ся сердити не можна бо так казав Христос. Вам якось інакше казав?

2014-10-15 уніятам
хто вам казав, що ваш папа намісник Христа на Землі?А київський патріархат явно розкольницька організація. Але, як кажуть старці, прийшов час відсіяти зерно від полови.

2014-10-15 насправді
не всі коментар можна відправити. а хто в нас цензура уніятська?

2014-10-15 ого
В Міжгірю є дві православні конфесії з них московські мають два храми, а київського патріархата тільки регістрацію. Вірники УПЦ КП вже досить давно добиваються земельної ділянки та януковичів прихвостень Щурь робить все для того щоб вони її не отримали.Мандзюк ніколи не вживав слово православний до московських вірників бо вони такі не є. Він казав і каже- московські вірники. І греко-католики не можуть, щось казати проти православних бо тим би кривдили ті правоспавні конфесії вірники і настоятелі яких є справжніми патріотами України, а по суті кривдили б себе бо вони також є православними! Но, а казати правду за московську церкву яким є гріхом! За правду не можна сердитись! І у справжній Україні яка тепер будується не буде місця агентам ФСБ які тепер називають себе УПЦ МП, а ви сердіться доста йбисте й посиніли. Не любиться, манатки і на Москву там міцця досить одна "сибірь неізходима".

2014-10-14 міжгірці
поточанський священник агітував за ланя бандита ГАНЬБА

2014-10-14 Брехня, то що каже ого
Мандзюк на майдані гойкав ош православні сякі-такі кланяются на портрет януковича. а првославних попів називав чортами в рясі. то чуло много людий і то їх дуже обідило.

2014-10-14 ого
Думаєте, що Мілан такий дурний як ви! Розбрат між конфесіями вже давно роблять московські батюшк Міжгіря.Вони називають греко-католиків сектантами, учать не хреститися біля їхніх храмів,не стають з похоронами біля храмів.Приклад Поточанський батюшка. Перехрещують греко-католиків,як то робить Гнепа.Аз Мандзюка ніхто не чув, щоб він щось казав на православних. За московських деколи каже, що вони запроданці і терористи. А що це не правда?

2014-10-14 Адекватно
Якщо, я віруючий, то хто тоді ви? І благодатний означає-повний Божої ласки! Так Ангел божий називав Марію-Богородицю. а ви вогонь прирівнюєте до Богородиці? В чому його благодать? Ви що огнепоклонники? А що ся робит у храмі в якому нібито сходить(благодатний) вогонь подивіться на ютубі ролик(драка в храме гроба господня). Насмієтесь!Переконати в чомусь московських фанатиків-зомбі , марна справа. Держіться свого(благодатного вогню)! Досить цікаво в вас виходить з руською православною церквою, вона спершу-руська, потім-православна, а тільки в кінці церква. Чи Христова і чи Церква? Унію на Закарпатті підписано в 1646р. а Мараморошина приєдналася в 1721р. 75 років проходила справа унії з Римом, а в 1949 за одинь день всі стали православними, Де було насильство? На Закарпатті Унію запроваджували мадяре! Поцікавтеся історією свого краю і переконаєтесь, що трансільванські князі Ракоції були протестантами і першого унійного владику Тарасовича запроторили в тюрму на багато років. А ось православним чи як їх тоді називали восточним, мадяре справді багато помогли. Вони в сорокових роках зєднали дві православні конфесії Сербського патріархата і Празької митрополії в одну і помогла заснувати семінарію.Та і в Міжгірї церква була збудована за мадярів! І в часи Карпатської України якраз православні з Ізи провели мадярських вояків, щоб ті вдарили в спину січовикам,а наших міжгірців, які йшли на поміч, били бруківкою. Коліївщина відбулась на пару століть пізніше від Берестейської унії. Гайдамаків з однаковою жорстокістю карали і поляки і маскалі.І не називайте нікого розкольниками і неуками може це дуже по православному, але повірте не по Христовому! Все треба раз подивитись на себе.

2014-10-12 попереднику
а в Міжгір"ї таких називають даунами)

2014-10-12 уніятам
Попередній коментар написала людина з явними ознаками параноїдального психозу.В народі таких людей називають БІСНУВАТІ

2014-10-12 міжгіря
Ой ти московський попе Добрий жив у лагоді і мирі з Щурями, через тебе наркошо даже взятки за землі під будівлю будинків, Гаражів,для ОСГ люди щурю передавали, я лічно Їудо "Православний" через тебе 500 доларів за гараж у свому дворі передавав щурю і таких олюдей знаю купу, а Поточанський виродок попик Петрик взяв 2 тисячі доларів від щуря і провели з ним разом аферу про 19 тон ціменту і дурні поточани голосували за дурня Януковичового і злодія Щуря. Чмирі Руського Патріархатк йдіть нахер у москву і ссіт пуцку мудаку і підарку гундяєву.

2014-10-12 правда
Про запровадження унії в Україні насиллям, вбивствами, звірствами поляків- конфедератів писав ще Великий Тарас у поемі " Гайдамаки". Це і було передумовою великого повстання по всій Україні під назвою "Коліївщина".

2014-10-12 Що із усього випливає?
Що греко-католики першими стали яро наступати на нас, православних. Для чого їм цей розбрат, і звідки він пішов? Мабуть, відтоді, як Мандзюк на майдані почав обзивати православних священиків чортами, а православних християн сектантами. Отже виходить, що Мандзюк сіє між віруючими великий розбрат. Тому, громадо православна,треба негайно про ЦЕ сповістити Мілана Шашіка, який дасть цьому належну оцінку і прийме правильне рішення щодо Мандзюка, бо ми хочемо жити в мирі і злагоді, як то було раніше.

2014-10-12 Ось так
Турок ти сам, розкольнику недовчений!

2014-10-11 думаю
а де ви чули про московську православну церкву? Бо я чув про Руську православну церкву, яка походить від слова РУСЬ. Володимир Великий хрестив Русь, а не Україну чи Москву. А ви хапаєтеся за пусті слова, які самі і придумали...

2014-10-11 уніятам
поцікавтеся на чиїх кістках стоїть монастир у Нанкові і як мадяри запроваджували у нас унію, неуки ви нещасні

2014-10-11 до до адекватно
Адекватно говорить істину.СКАЖІТЬ МЕНІ ВЕЛИКІ ПРАВОСЛАВНІ МОСКОВСЬКІ: "ЧИ НЕ ГРЕКО-КАТОЛИКАМИ БУЛИ ВАШІ БАТЬКИ, ДІДИ ТА ПРАДІДИ ДО ПРИХОДУ РАДЯНСЬКОЇ ВЛАДИ, А БІЛЬШ ТОЧНІШЕ ДО ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ???"-ТАК, ТИ ПРАВИЙ СХИЗМАТИЧНОГО ПРАВОСЛАВЯ МОСКОВСЬКОГО НА ЗАКАРПАТТІ ДО ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ НЕ БУЛО. І НЕ РОЗПИНАЙСЯ ЗА БЛАГОДАТНИЙ ОГОНЬ, ТУРКУ.

2014-10-11 до адекватно
Ти сектант, у нас кажуть - "вірующий", який знайшов статті про Благодатний вогонь в інтернеті, що їх пише сектант "Церкви божої" та й другі віровідступники, і хочеш нас переконати у несправжньості вогню? Весь світ з благоволенієм чекає перед Паскою сходження воістину Божого дива, А ти, пустодзоне, хочеш нам навязати свої диявольські козні. У тебе це ніколи не вийде, як би ти не старався!

2014-10-11 АДЕКВАТНОВИ
но і я приблизно сяк думав. прекрасно. айбо памятати що бог єден мусиме

2014-10-11 Адекватно
Благодатний вогонь! До печери в Храмі Гробу Господнього сходить не священик, а Ерусалимськиий патріарх православної церкви разом з вірменським патріархом дохалкедонської церкви ( монофізитської, моляться і запалюють свічки чи лампадку від схованої в ніші за гробом лампадки і ті свічки виносять до народу. Про це не важко дізнатися досить набрати в інтернеті (разоблачениє благодатного огня) там же знайдете фото цього всього.Також знайдіть прес конференцію патріарха єрусалимського в Москві де він говорить про це(чудо), не важко знайти і (Андрей Кураєв о Благодатном огне), а це прес секретар Московського Патріарха! Раджу пошукати доповідь професора Успенского Н.Д. ( К истории обряда святого огн)Ленинградская Духовная Академия 1949 года. А хто був у Єрусалимі той знає, що про благодатний вогонь говорять тільки в колах московського духовенства, а всі інші не роблять з цього чуда бо його немає! Уніати! Унія по латині союз. Тому живши в СРСР ми всі були уніятами. Уніяти церковні це ті які зєднані з якоюсь церквою. Римські уніяти зєдналися з Римом в за митрополита київського Михайла Рагози, а московські зєдналися з Московською церквою за митрополита київського Гедеона Четвертинського,а до того часу і одні і други були під Константинопольським чи точніше Стамбульським патріархом і були Константинопольськими уніатами з цією церквою були обєднані за Ярослава Мудрого. Тепер на Україні є єдина неуніатська церква УПЦ КП які не обєднані ні ским і мають свого парріарха Філарета який до речі, був святителем нинішньго Московського патріарха. УАПЦ не уніатами не можна назвати, тому,що їхні громади в Америці визнають Константинопольського патріарха і по суті є Константинопольськими уніатами. Московських православних схизматиками по грецький розкольниками називати не можна, вони від Рима не відколювались, бо ніколи з ним не були, Москва заснована 1150 року.Тому Московська церква не може називатись Апостольською, бо ні один апостол до того часу не дожив і в Москві Церкву не засновував. Нинішна Московська церква має початок в часах Сталіна, а на Закарпаття прийшла на советських танках. До того часу в нас була православна Церква сербського патріархату від якої нас насильно відірвали маскалі. А православних священиків які не хотіли визнати московську церкву посадили в тюрму. Приклад тому о. Михайло Бобик який служив в колочаві-Горб.

2014-10-10 уніятови
інтелект "зашкалює" ба як ти ся зєднав з папов?

2014-10-10 до дурню
)))))))))САМ ТИ ЗНАЭШ, ШАНОВНИЙ, ЩО ПРАВОСЛАВНІ, ПІДКРЕСЛЮЮ МОСКОВСЬКІ - СХИЗМАТИКИ І РОЗКОЛЬНИКИ, БО ЗАТО МИ І УНІАТИ, ЩО МИ ВИЗНАЛИ СВОЮ ПОМИЛКУ І ЗЄДНАЛИСЯ ІЗ СВЯТИМ ПРЕСТОЛОМ. І УЖЕ В ЦЕЙ ЧАС БАГАТО ЛЮДЕЙ, ЩО ХОДИЛО НА БИРІГ - УЖЕ НИ ХОДЯТ! СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! СЛАВА УКРАЇНІ!А ЩОДО ЧУДА - ТИ САМ ЧУДО В ОЧКАХ.

2014-10-10 дурню
май великого чуда, як Благодатний огинь нема і бути неможе. Та кому я пояснюю. Це все рівно, що метати бісер перед свинями так і тобі щось пояснювати. А то що Бог забират розум від людини за гріхи - чиста правда.

2014-10-10 уніятам
А ви що маєте з папом римським. пак ви з нами більшість свят празнуєте а у велиуий піст мясо їсте а дале йдете до "причастя". Бідні обмануті християни...

2014-10-09 ОГИНЬ
кой ся так вадите та я булш не буду сходити

2014-10-09 педофілові
перестань паскудити православних

2014-10-09 до)))))
Ти ІДІОТ з великої букви, якщо не розуміючи про що пишеш все таки пишеш. Мені даже страшно читати цю нісенітницю, бо Бог коли хоче когось наказати, то відбирає йому розум, і він його від вас відібрав, мені вас дуже шкода...

2014-10-09 Сваха
Чи всіх ужесьте переполокали? Противно читати , раз усіх посадовців обгавкали, а тепер імилися до священників, а дале кого будете паплюжити? Хто се такий розумний, адекватний, людяний пише? Що ви, писарі, зробили доброго, безкорисного хоч для однієї людини.Збоку дуже добре говорити і всім хто би що не робив казати що то не так.Покажіть на власному прикладі як. Гнепа прийде та Стецюнич дуже людяні, з усіма привітаються, кожному поможуть і всім покажуть як робити добро...

2014-10-09 )))))
Благодатний огинь - то добре. НО ЧОМУ ВІН НЕ ПОЯВЛЯЄТЬСЯ У МОСКОВСЬКИХ ПРАВОСЛАВНИХ???У РОСІЙСЬКІЙ ЦИРКВІ??? УЯВІТ СОБІ АПОСТОЛІВ БЕЗ СТАРШОГО АП.ПЕТРА, УЯВІТ СОБІ ЦЕРКВУ БЕЗ ПАПИ РИМСЬКОГО. я си не уявляву...НЕ МОЖЕ БУТИ ТІЛО БЕЗ ГОЛОВИ(між іншим, майже кожен Папа Римський-визнаний святим)А ЩОБ БУТИ СВЯТИМ МАЮТЬСЯ РОБИТИ ДИВА.І ДИВА БІЛЬШІ НІЖ БЛАГОДАТНИЙ ОГИНЬ МАЮТЬ БУТИ. А БЛАГОДАТНИЙ ОГИНЬ МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО МОСКОВСЬКИХ ПРАВОСЛАВНИХ ТАК САМО, ЯК І ДО ГРЕКО-КАТОЛИКІВ.РОЗУМІЮ, КОЛИ ОГИНЬ СХОДИВ БИ В МОСКВІ ТОГДИ МОЖ ШОСЬ КАЗАТИ.

2014-10-09 Украънцьови
Шо то такое розбрад

2014-10-09 українець
Як грамотно жиди сіють розбрад у нашому суспільстві, християни між собою гризуться, бються, уже й стріляються, а державою керують виключно жиди...

2014-10-09 уніятам
вже не перший раз піднімаєся питання про Благодатний вогонь православних, а ви як води в рот набрали

2014-10-09 християнка
бо все інше єресь і секти

2014-10-09 пророк
НЛО за Кураха

2014-10-09 Цікаво чекає відповіді
Ну то що кукловод Мандзюк нам нічого не каже на рахунок Благодатного вогню. Чекаємо, аргументи в студію!..... Бо нема чого сказати, адже це одне з найбільших чудес світу, яке підвласне тільки православному єрусалимському священику, священикам інших конфесій Бог не дає такої сили!

2014-10-09 Цікаво
А чому у передвеликодню суботу у Єрусалимі Благодатний вогонь запалюється лише тоді, коли православний священик заходить у печеру? Чому коли хотів його дістати священик другої віри, то люди не могли дочекатися вогню, доки не зайшов православний? Може, відповість на це питання греко-католик? Лише одне прохання - висловлюватися адекватно.

2014-10-09 регочу
у нас уже давно є секта даунів-свідомітів

2014-10-09 Жебрачка
Усіх вітаю. Може повернемося до атеїзму?

2014-10-09 християнин
Московське православя форевер!!!!!!!Ми не українці і не русини - МИ РУССКИЙ НАРОД, БО ЦЕ ВИДИТЕ РОЗУМІЮТ, БО ХОДЯТ ІЩИ ЛЮДИ ДО НАШОЇ ЦИРКВИ НА БИРІГ. МИ - РОССИЯНЕ. СЛАВА ДОБРЕ!

2014-10-09 християнин
У греко-католиків нічим не краще як у Московських православних. Ваща єпархія не входить в УГКЦ,в Міжгірю в ваші церкви ходять більшість взяточників Міжгіря, Пшеничниний,Солодовнічка,Бошота,Щурь,МарковичкаРябчиха,Газибрід та інші. Відомий взяточник Наконечний кожної неділі в вас причащається а касир член Партії Регіонів Антон Ледней. Славець є кумом Щуря і помагав агітувати за Ланя.Більшість тітушок теж належать до вашої Церкви.Тойже Славець як забрав собі землю від пошти, ніби для будівництва каплиці нараз перестав бути патріотом.Шашік ваш словак і римо католик який з нього українейць.Коментарі пишут гадаю і ваші так, християнством вашим нема, що хвалитися. Які московські такі і ви. Всім ся треба каяти і звернутися до божих заповідей.

2014-10-08 до педофіла
ти своїм даунам розказуй у яку церкву ходити. Тим більше декотрі з них не ганьблятся рано у вехню церкву піти, а після обіда наклепи на людей писати. А цілителю вашому дав силу грекокатолицький бог?

2014-10-08 Психіатрам
Да да вони настоящі дауни! То їм Янукович умнєйша людина не добра, мусить дись по світу блудити, то до Щуря ся ймут якому по чесності і правдивості ніхто з них і в слідо не стане, то міліція в них взятками займається,то прокурори лінюхи. Но гет дурні люде! А на каєні оде по Міжгірю гасали ба де го вкрали? Грозяться з роботи взяточників нагнати. А хто в нас взятки бере? Знову хвора уява майданутих. Сисі дауни хоть, що собі придумають.І що зними зробити, ще можуть біди наробити. Або прибют когось. І нич їм не буде бо дауни. І в Києві дауни, і на сході воюют дауни, треба чесно десь тікати. Бо як ті з Донбасу повернуться всім не даунам амба-кришка.

2014-10-08 ого
Праволавних конфесій є дуже багато;УПЦ МП,УПЦ КП,УАПЦ, Союз Незалежних Православних Громад,РПЦ це на Україні, а ще більше тридцяти незалежних Церков існує поза межами України. А між ними найправославна Московського Патріархату створена Сталіном у 39-тих роках. Яка но дуже по православному виховує своїх вірників, що видно по цих коментарях. Ви ж православні, московські! Чи не так! Тільки християнством у вас і не пахне!

2014-10-08 Іра
успокойтесь хлопці

2014-10-08 даунам
виблядки каменяшівські, у мусорний бак підете вміті зі своїм Крахом, Яремою, Буришином і Шекетою. Шнирі балогівські.

2014-10-08 несправжньому 0,05
як ти смієш писати проти православних, чмо ти даунськоє???

2014-10-08 агент 0,05
ПРО ПРАВОСЛАВНИХ НАПИСАНО ТОЧНО. НІЧОГО ВІДНЯТИ, А ТО ДОДАТИ Є ЧОГО. ПРАВОСЛАВНІ - СХИЗМАТИКИ, БО 1054 РОКУ ВІДІЙШЛИ ВІД ЦЕРКВИ,ВІДКОЛОЛИСЬ. НАСТОЯЩІ ПРАВОСЛАНІ - ГРЕКО-КАТОЛИКИ, БО ВИЗНАЮТЬ СВЯТІЙШОГО ОТЦЯ.А Я ДУМАЮ,ЩО О.МАНДЗЮК ЩЕ НАЙДЕ СИ РОБОТУ, АБИ НЕ СИДІТИ В ЦЬОМУ ПЕКЕЛЬНОМУ САЙТІ. БУВАЙТЕ, НЕЛЮДИ!

2014-10-08 до педофіла
Скоро Шашік накладе на тебе анафему, чорте в рясі.

2014-10-08 до дауна
Не наговорюй на православних Мандзюку. Всі знают ко ти є.

2014-10-08 ого
Піп педофіл у В.Бистрому бо цей вженився на 15-ти річній, транссексуал був у Глятині тепер пішов на повишення в Ужгородщину та Фьодору буде сосати,піп-шизік Люлик який фотографує баб голих та пирчит Маряну,у Запереділю в Церкви перед ведуть бузиранти, Женька не раз вітця бив вечерами пяний лізат з цімборами порно позерат, до куми вчащає а колись і наркотиками не гребував, у Торуні цілоє чучало служить лісокрад і аферист Федя-Бен Ладен, у Майдані хворий на голову, на проповідях памятники Леніна-Бузувіра хвалит та шкодує, що їх убаляють. А вопше, що московські попи роблять на Україні? В Росію най пиздують!

2014-10-07 Ярема І В
і Завидівські свинопаси Балоги теж ідуть в депутати, козли вонючі .

2014-10-06 упа
До (патріота-ідіота)А ти з ним того...Що знаєш про його орієтацію???

2014-10-06 патріот
треба попища посадити за педофілію. Най його в тюрмі пєтушать.

2014-10-06 прохання
народна мудрість каже не кивати гівно бо бде воняти, так і з даунрадою не кивайте їх бо бачите як від них смердить

2014-10-06 кат
Ганьба що перед сільрадов туман окупаційної московії.Слава Україні!!

2014-10-06 міжгірець
УЖЕ НЕ БУДЕ ЩУР ВАСЯ (ДЕРЕВЛЯНИЙ)ГОЙКАТИ ЩО яНУКОВИЧ МІЙ ПАПА ЧУЧАЛО ПРОДАЖНОЕ

2014-10-06 Здобуйко
давайте знесемо пам"ятник совєтским загарбникам.

2014-10-06 Ющенко - так
Щурям піз..єц.

2014-10-06 Мандиль з АТО
Но щурям уже точно прийшов піз..єц кой пишут проти всіх такі коментарі, оби вже гет здуріли і не можуть себе вже контроліровать, може у тюрьмі їх навчат порядку. ДЕРЕВЛЯНИЙ ставай на лижі і до ПАПИ в Ростов-на- Дону, там возьмеш як вітьок бота гражданство кацопською і бдеш пуцу ссати не лиш яник ай і карлику вові путлеру, а маєтки, землі, машини - всьо Цилю Деревляний оставиш нам ВЕРХОВИНЦЯМ. Слава мандилю. Я тя породив я тя переправлю до пуцлєра.

2014-10-05 11111111111
ЩУР ВАСЯ Е ПАПА ОПГ МІЖГІРЯ ЯКІ ЗАНІМАЮТСЯ АФЕРАМИ ТА ГВАЛТУВАННЯМ ДІВЧАТ УРОДИ ЗА ЦЕ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ ЧОРТИ

2014-10-05 МП
Я ВАМ ДАМ ПІДАРАСИ ЩУРІВСЬКІ

2014-10-05 Афонін
Даунклуб- "чиж-що бив постоянно свого вітця ,чуп-що був на розбойі у климбака у синивирі,палапа -фап алкоголік, юрик-цілитель хуєв, латик малолітній неудачник,,піп манзюк (ч..рт),довбало-що стояв із жуликами у соймах.

2014-10-05 Ваня
Даунклуб- "чиж-що бив постоянно свого вітця ,чуп-що був на розбойі у климбака у синивирі,палапа -фап алкоголік, юрик-цілитель хуєв, латик малолітній неудачник,,довбало-що стояв із жуликами у соймах, піп манзюк-педофіл.

2014-10-05 Брила " юрка гнепа"
Що мішик розказує! Дійсно Бота!

2014-10-05 Бота мішик( марковича петр. Брат)
Я дибіл! Я дибіл! Я дибіл!

2014-10-05 Правда
А де пуп манзюк розвратник щось го давно не видко!

2014-10-05 Ярема і.в
Ой мій даунклуб чижик , латит -рижик та попик спокусник скоро будуть і мене критикувати! Ой йойой!

2014-10-05 так тримати
Підтримую остання коменти.

2014-10-05 даунам
Пак васька і мішик щурі і нині стару обісцяну пяну щурьку наталку по писляку висвищур як су.. остатну та в сраня пяні копкають, а дурні міжгірці одного за гроші "вибрали" у депутати а другого разом з циганьми та баранотов на недійсних бюлетнях опять вибрали мершом, а по улиці Ольбрахта вже три роки лиш на тракторі мош пройти. голосуйте дауни і далі за даунів щурів та їх стару алкашку проститутку-депутатку мамку наталку.

2014-10-05 даунам
Так хуже даунів є тільки дауни що голосували та підтримують ДАУНА ЩУРЯ

2014-10-05 прохання
Не чіпайте будь-ласка даунів, бо зараз почнеться((((

2014-10-05 читач
дауни они і в Африці дауни

2014-10-05 жека
Який це грязний сайт.......(((((((((

2014-10-05 поправочка
Чиж церкву пограбував, а вітця бив Мандзюк, Латика лічили від ігрової залежності а довбалик був у бригаді Петрика, яка займалася грабежами

2014-10-05 Іван
Даунклуб- "чиж-що бив постоянно свого вітця ,чуп-що був на розбойі у климбака у синивирі,палапа -фап алкоголік, юрик-цілитель хуєв, латик малолітній неудачник,,довбало-що стояв із жуликами у соймах, піп манзюк-педофіл,і т.д

2014-10-05 Міжгірець
Василь михайлович молодець , а це гавкають тільки зависники! Та даунклубняк!

2014-10-05 рибзахисникові
що тобі Василь Михайловчич зробив такого що ти про нього так паскудно пишеш?

2014-10-04 1111
ЩУР ОЧОЛЮЕ ОПГ

2014-10-04 Жебрачка
Шкода, що я не розуміюся на політиці, але, здається, той Ланьо вже якось балотувався від нас, і на горе, чи на радість для України, пройшов. О диво!!!. І він йде знову? Часто дивлюся телебачення. Жодного разу його не бачила десь там на тих засіданнях. Що ж це за депутат, якого ніхто ніде не бачить?

2014-10-04 Ярема І В балогівський шнирь
всі голосуйте за Завидівських свинопасів Балог за це вам я буду платити по 100 гривеь, козли .

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.