...

В НПП "Синевир" побудують садибу Діда Мороза


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


В НПП

Національний природний парк «Синевир» відвідав головний Дід Мороз України – Валерій Потьомкін. Вражений краєвидами парку та незайманою природою, Дід Мороз вирішив – кращого місця для будівництва своєї хатинки годі шукати.

«Я давно виношую ідею будівництва в Україні садиби Діда Мороза, – розповідає Валерій Потьомкін. – Відвідавши територію національного парку, зрозумів, що вона повинна бути саме у цьому краї. Гори, смереки, казкова краса - це все зачарувало мене і хочеться, щоб цю красу побачили побільше дітей».

За словами головного Діда Мороза країни, він готовий весь рік жити і працювати на Закарпатті, організовувати свята та зустрічі з дітьми. Проект будівництва його садиби вже розробляють в Дніпропетровську, в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, повідомляють у НПП "Синевир".

Коментарі

Антоні 2014-10-02 / 19:57:25
і не забудьте "журналістів" ОРТ пригласити ...

Антоні 2014-10-02 / 19:49:04
ну і звичайно все буде збудовано в "духе русскава міра" ...ганьба...

Адмін 2014-10-02 / 15:23:26
Ми в курсі історії з походженням діда Мороза. І зовсім не проти, якщо ви повважаєте за потрібне облаштувати резиденцію Санта-Клаусу

юрій 2014-10-02 / 14:51:17
До адміна А між руським дідом і Святим Миколаєм є ще Санта-Клаус.Так що і йому поставте хатку.
У Радянському Союзі з'являється образ Діда Мороза, що був «запозичений» з-за кордону через свою шалену популярність у дітей. В радянські часи, образом Діда Мороза керівники компартії намагались стерти образ християнського Святого Миколая.(Вікіпедія)

Адмін 2014-10-02 / 13:24:02
От і спитайте про це у адміністрації НПП "Синевир"

Михайло 2014-10-02 / 13:13:48
Який дідо мороз? У нас що, традицій своїх немає і героїв ніж російського діда ставити?????????????

Адмін 2014-10-02 / 12:18:43
Соромно має бути вам - за шовінізм і упередженість. Дід Мороз і Св. Миколай- різні "особи" і персонажі,які відвідують діточок у різні періоди зими

юрій 2014-10-02 / 11:48:30
дід мороз в росії в нас СВ,МИКОЛАЙ.як вам не соромно.2014-10-02
переглядів: 1216
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2014-10-05 Синевирці
повність підтримуемо Аріну( Діану). це чудова ідея для наших дітей , молодець керівник НПП Синевир за такий проект, беріть з нього всі приклад і робіть щонебуть для нашого району,так як це робить керівник нашої установи .

2014-10-05 Іра
для Бурди з Марковичем ще одне Зільонку побудуйте

2014-10-05 Аріна(Діана)
Дійсно гарний задум,кращого й мальовничішого куточку й не знайти для садиби Діда Мороза. Це дуже добре буде впершу чергу для діточок,які люблять так подаруночки,а радість та приємно робити дітям це велике добро та любов,на яку Воно так заслуговують,а ще зараз в такий важкий час. Думаю що незабаром про нашого Міжгірського Діді Мороза знатиме весь світ,і це буде чудово,Всі писатимуть листи нашому Діду Морозу,і Ми ще більше від того повинні пишатися що живемо в такій красі,немов у казці. А головне зараз щоб нарешті настав мир,і всі Ми будемо по справжньому щасливі. Головне це перемога зараз!!

2014-10-03 Міжгіря
молодці керівники НПП СИНЕВИР, хоть щось для наших діточок роблять, а то наші депутати тільки обіцяють перед виборами, а потім за дітей забувають, ця ідея чудова.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.