«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Головному "лісівнику" Закарпаття запропоновано написати заяву на звільнення, в іншому разі - масштабна перевірка


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Про таке сьогодні під час прес-конференції по завершенні сесії Закарпатської обласної ради повідомив голова облдержадміністрації Василь Губаль.
За його словами, на сьогодні начальнику управління лісового та мисливського господарства в Закарпатській області Ігорю Фізику запропоновано добровільно "написати заяву на звільнення та покинути територію області".

В іншому разі, сказав Василь Губаль, керівництво Закарпаття ініціюватиме зі зверненням у Генпрокуратуру широкомасштабну перевіку лісової сфери області.

Як зазначив Василь Губаль, очолювати посаду головного лісівника області повинен уродженець Закарпаття, який знає всі особливості, специфіку та вимоги лісової сфери, а не "людина, надіслана з Києва, яка до цього весь час працювала у столиці".


Коментарі

Коваль 2014-09-30 / 14:25:33
Тільки при Фізакові працюють два перші заступники нач. Управління !!!
Нехай свої здібності проявить на Рівненщині, звідки прийшов ! А такі як Приступа В.М. і йому подібні відпадуть самі собою ! ( не буде фізика не буде схеми яка працювала при Ледиді. А те що Приступа посилав тітушок проти місцевого Майдану можна побачти в ютубі ! де відбувалася позачергова сесія райради Рахівського р-ну ! В той час активіст Косівський озвучував це під час засідання ! Слава Богу перемогли ! )
Щеб Голова Агенції Черняков В.В. дотримав слово, та по звільняв регіоналів в цій сфері ! як і іобіцяв на брифінгу після свого призначення ! то діб мешканці повірили хочаб в якійсь зміни !
( поки що одні балачки ! )

Закарпаття 2014-09-30 / 13:44:59
Давно пора ! Обнагліли геть ці лісівники, на зрубах повно деревини! Але що її отримати потрібно платити в кишеню лісничому! якщо не платиш хай гниє !!!

Гуцул 2014-09-30 / 13:20:10
Цікаво чи прихистить Балога Приступу з Рахівського лісгоспу який при ПР отримав контракт на 5 років лиш за те що здав партію ЄЦ яку очолював до того часу. Пане Губаль зверніть увагу на цього чиновника який за рахунок лісгоспу фінансував тітушок в період майдану і який ходить в піджаку з короткими рукавами але за те має дві хати в Будапешті і три в Рахові нерахуючи рахунок в Австрії з відкатів з експорту!2014-09-30
переглядів: 1502
джерело: http://zakarpattya.net.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-10-05 Дениси
Бурду з Марковичем на мусорну свалку!!

2014-09-30 Хахах
в італьяшка туй не так робив? чого про то не пишете?

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.