...

На Берегівщині прощались із Сергієм Кузьменком, який загинув у зоні АТО


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Берегівщині прощались із Сергієм Кузьменком, який загинув у зоні АТО

У неділю, 28 вересня, Берегівщина провела в останню земну дорогу мешкашня селища Батьово – військовослужбовця, учасника антитерористичної операції – Сергія Кузьменка.

Свої співчуття рідним і близьким військового висловили і представники керівницвта райдержадміністрації, які, разом із мешканцями Берегівщини, взяли участь у траурній процесії.

Разом з тим, у зведеному переліку втрат силових структур внаслідок вторгнення в Україну російських військових формувань з 24 серпня поточного року значиться ще один загиблий.

Згідно зі списком, закарпатець із позивним "Гуцул" - ім'я не наводиться, ймовірно, через поки ще невстановленість - загинув 28 вересня поблизу Луганська. Відомо тільки про те, що боєць із позивним "Гуцул" був військовослужбовцем Збройних сил України, коректувальником артилерії.2014-09-30
переглядів: 1009
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-10-01 читач
Слава герою.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.