...

На Закарпатті заступника Балоги обіцяють люструвати сміттєвим баком


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Заступника голови Закарпатської облради Ласло Брезовича, який підтримав рішення Товариства угорської культури позиватися до України, обіцяють за це вкинути до сміттєвого бака. До речі , Ласло знаходиться в прохідній частині “Блоку Порошенка”. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук інформує кандидат в нардепи Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

– В суботу в наше наметове містечко на Народній площі в місті Ужгороді навідались Любарець Василь з побратимами, які прямують по Україні з “Врадіївською ходою”. Поспілкувавшись МИ зрозуміли, що це ті люди, які так само, як і ми нескорені цією новою-старою владою і ГОЛОВНА БОРОТЬБА ПОПЕРЕДУ!!!
Недобиті олігархічно-кланові сили, які об’єднались в боротьбі проти свого народу продовжують своє шоу під назвою АТО і пропонують різні варіанти його вирішення, але з дотриманням їх вимог. Щоб народ продовжував тягнути на своїй шиї не тільки армію військових, а зараз ще армію новообраних депутатів, та багато інших чиновників. Піднявши тарифи ВЛАДА забула підняти зарплати та пенсії НАРОДУ, для чого, якщо вони в змозі підняти Майдан та кормити армію, але вони забули, що ми можемо підняти ще один Майдан.
Завтра в Ужгороді сесія обласної ради, в мене є пропозиція, вчора визначився лідер, який своїми сепаратиськими закликами підніс своє тяжке тіло над мусорним баком, це Ласло Брензович, а тоді нехай Угорщина йому допомагає вибратись з мусорки, а не тягнути народ Закарпаття до автономії, з подальшим об’єднанням з Угорщиною.Сьогодні був в Києві і пройшовся по місцям бойової слави “Небесної сотні”, поруч із якими і МИ також вели боротьбу. Бере сум та гордість, але появляється якась впевненість в НАШІЙ перемозі.
Віддавши на алтарь боротьби свою сім’ю, мені повністю немає що втрачати, а тому борімося і поборемо!
Слава Україні!2014-09-29
переглядів: 1181
джерело: http://www.trubyna.org.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(17):

2014-09-30 Знаючий
Повірте, що новий голова РДА Юра брила буде агітувати за ланя, може не відкрито, однак адмінресурс застосує. А курах ся зніме з перегонів, якщо буде вигравати у Ланя, ведь Кураха поклав Каменяш, а то є людина Балоги.

2014-09-30 Чупу
Чупу-залупу

2014-09-30 точно
і не поспориш

2014-09-30 факт
народна даунрада даже пукає з дозволу ярьоми, а ви хочете оби вни го люстрували

2014-09-30 даунклуб
Команди уд Балоги поки не було

2014-09-30 міжгіря
а коли Балогівського шниря голову без голови вівчаря Негровецького Ярему І В будуть люструвати

2014-09-30 до колобка
ти уже парував мусорні баки)))) ахахахах)

2014-09-30 регочу
Засуєтились італьяшкові прихвастні. Пудлизуються до даунклуба)

2014-09-30 Колобок
Паруйме яйця Ланя товчи, як сюди з агітацією прийде! І щось доста довго працює Смерекова хата!

2014-09-30 ланьо миша
щи ня раз уберить. дурость треба перевести в систему.

2014-09-29 олена григорівна
В Народній раді на відміну від хворих що голосують та підтримують щурів на мою думку є розум, честь та ганьба і за такого покидька Ланя ніхто агітувати не буде, тим паче з Шановної Народної ради, а будуть підтримувати Кураха, дійсно теж Шановану людину в Закарпатській області.

2014-09-29 іван
Пішли ви нахуст дауни Щурьові з своїм ланьом Лайном блюком. Всі мають голосувати за Іванв Ілліча Кураха і крапка, я думаю це повинна бути позиція народної ради.

2014-09-29 правда
Балога давно прикупив собі даунклуб, причому подешовці бо оптом! цікаво буде слухати агітацію даунклуберів голосувати за Ланя, а ще в червні з їх слів головним смертним гріхом Щуря було саме агітація за Ланя. Путі господні воістину неісповідімі.

2014-09-29 до Чупа
так ти сам і є балогівським шнирьом.

2014-09-29 Чуп
у нас в Міжгірю треба Балогівського шниря вівчарища Ярему І В теж кинути козла в смітник біля райради в пятницю як буде іти на обід

2014-09-29 куртенко
грім їх поборе сісю нехарь. тілко їх налипло на наш поперек

2014-09-29 регочу
майдауни люструют майдауна)

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.