«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Най би добув


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Най би добув

Діалог відбувся на цьому тижні. Він відобразив те, що відбувається зараз в головах і душах деяких наших співгромадян.

- Я не знаю, все це дуже страшно. Йся війна. Най би вже тот Янукович добув. Тай не було би то, що зараз.

- Як добув?

- Та так, до кінця строку. Він би вже, я думаю, не крав, бо бояв би ся.

- Цікава ви жінка. Раз ви його в своєму Олешнику вибрали, тепер кажете, що ліпше би добув. Може ви його собі на квартиру візьмете, най би у вас дома добув?

- Та я туй причому. Я просто кажу, що мож ото било зробити якось иншак.

- Иншак ото як? Він же людей почав вбивати.

- Я не знаю, а зараз не вбивають?

- Вбивають. А смерть людей не вбиває? Чи й смерть відмінемо, оби нас не тривожити? Подивіться, скільки людей зараз вмирає від раку в Україні, скільки туберкульозників. Ви, як християнка, маєте розуміти, що то не Бог робить, бо він не хоче смерті, то наш гріх робить, якраз тот гріх, який ми каяти не хочеме, а хочеме ся з ним примирити (хто покаявся за Януковича?). А ворога в Україну ми не кликали. Він сам прийшов. Та що з ним робити? Улицю перекривати, як у вас у Олешнику?

- Люди просто не хочуть войни. Не хочуть, аби їхні діти та чоловіки вмирали. Ко такоє чув? Наш народ мирний, роботящий.

- Скільки ваших роботящих людей з Олешника зараз у Росії?

- Та рахуйте пів села.

- Та най там вулицю перегородять. Не хочуть у Росії за мир поборотися? Чи ліпше тут своїх за руки ймати, провокаторів усяких слухати? Чи може ще й на цьому заробляти, мало що окупантів обробляєте?

- Та ко би в Москві вулиці перегороджував? Ви смієте ся чи що? Я просто кажу, що най би войни, того страху не було, аби люди не вбивали один одного. Ліпше най від раку вмирають або дома, а не десь там, на полю, чи де.

Якби дуже зрозуміла позиція нашої співрозмовниці, дуже жіноча, невинна така. Ніхто не хоче війни, ніхто не хоче смерті. Як за совітів співали, пам’ятаєте: «Всє колхозніки страни заявляют дружно: — Ми за мір стоять должни, нам войни нє нужно.» А в той же час де тільки ті совіти не воювали: і в Афганістані, і в Кореї, і у В’єтнамі… Зрозуміла вона була і у святого Петра, який звернувся до Ісуса після того, як Той відкрив своїм учням про Своє майбутнє страждання і смерть . «Змилосердься над собою, Господи; хай цього тобі не станеться. А Він, обернувшись, - сказав Петрові: Відійди від Мене, сатано, ти спокушаєш Мене, - бо думаєш не про Боже, а про людське (Мв. 16:22,23)». Схоже, що це «людське» зараз дуже на руку нашому ворогу. Він нас нищить своєю сатанинською жорстокістю і підступністю, а воно своєю «мирністю» б’є нам у спину. І ще невідомо що страшніше.

В інеті я знайшов слова бійця АТО. Послухайте, що говорить воїн.

- Кожна людина вибирає свій шлях сама. Але будь - який шлях веде до смерті. Однак яка буде смерть, це вже інше питання: просто від старості чи красиво в бою. Ми вибрали свій шлях – ми тут. Ніколи не потрібно боятися говорити про смерть. Це така річ, яка прийде до кожного з нас. Не бачу смислу її боятися. Всі ми помремо, тільки хто і коли Єдиному Богу відомо. Я вибрав свій шлях. Якщо помирати, то потрібно помирати красиво.

До цього можна тільки додати: той, хто боїться смерті, зазвичай боїться й життя. А хто боїться життя, перестає боятися Бога. Диявол знає про це.2014-09-27
переглядів: 1472
джерело: Володимир Мочарник - редактор тижневика "ЧГ"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(28):

2014-10-18 міжгірці
манзюк нормальний чоловік ане ви слуги януковича злодійське кубло скоро вас будиме відстрілювати уроди продажні

2014-09-30 22
А з висновком психіатра можна пускати? Як Мішу-дуріка пустили в депутати.

2014-09-29 читач
не можна попа шизофреніка пускати до прихожан без висновку психіатра.

2014-09-29 Щур
Я пишу за Ярему всяку паскудоту тому ,що я зрозумів , мабуть я став злодієм нехристом та чмирьом.

2014-09-29 Балога
Міжгірці накопайте цього пройдисвіта попа в гузицю, разом з ним і мого шниря Ярему І В, ці два дебіли мені вже непотрібні !

2014-09-29 Не піп
Звичайно, у жебри ніхто з прибічників попередньої влади не піде,в тому числі і Солодовнічка, бо вони вже зробили собі такий запас, що і їх дітям вистачить. Правда, прийдеться легалізуати свої бізнеси,з усіх магазинів,кафе і т.д. чесно платити податки,от тоді, дійсно, притупить і не мало.

2014-09-29 Громада
Дурні ви всі а громада такоє николи не вповість боєтеся що піп справедливий паскуди ви всі що пишите за попа нехарь таку то є справедливий піп і скоро вам прийде люстрація і поклопат вас по голові бо лишитеся без машин хижів і щосьте державні будинки заводи забрали магазини аптеки санаторії пошти і всьо прочеє і паводки вам укажут як ви собі хижі набудовали латик малий скоро буде у вас дома.

2014-09-29 громада
Пропоную люструвати Мандзюка, а висновок комісії відправити Мілану Шашіку.

2014-09-28 Йобнутим
До чого туй Солодовнічка, вона згідно закону про люстрацію відійде.В жебри не піде не журітся і із голоду не помре. Но мало їй притупит. Половина міжірців по всякому до Мандзюка не ходит, бо неходить ніде.А якшо друга половина ходить до Мандзюка, щоб на них ся не сердив, то хто тоді ходить до інших попів? І знаючи Мандзюка, видячи його маєтки, то коби Бог дав, щоби Щурі з тітущками мали лише тілько, кілько має о. Василь!

2014-09-28 До адвокатишці
Видно,що перейшов у четвертий клас,бо грамотно почав писати-один плюс з цієї дискусії є. А те,що начальниця податкової працювала,не покладаючи рук,на злочинний режим-однозначно,бо інакше її там не тримали б.Так що потрапить вона під люстрацію,як і всі інші,що"вірою і правдою..."І Ви,шановний пане чи пані,це добре усвідомлюєте,зате і розпинаєтесь тут,пишучи хвалебні оди"Великій податківеці".

2014-09-28 міжгірчанин
Таке враження, що піп Мандзюк ненавидить половину Міжгіря лиш за те, що вони не в його церкву ходят, та не йому гроші носят. Для мене це дивно і я це не розумію.

2014-09-28 даунам
чого ви так людей ненавидите? уже раз людоненависники комуністи робили усуспільнення. Убили половину людей.

2014-09-28 Адвокатишці
Тобі більше нічого сказати,крім,як повчити мене граматики.Я висловив свою думку,а ще розкрив очі сотні читачам,які читаючи твою муру,можуть сприйняти все як правду,а не брехню. Я пояснив,а кожен зробить свій висновок.

2014-09-28 Але
Мені цікаво, а з тих що сидять тепер, сотники майдану, У Межигірї і беруть гроші з тих хто ловить рибу у ставках 100грн, хто сидить у бесідках 1000грн. за сауну свої ціни поділилися і не допускають нікого щоб провести інвертирізацію, бо вже все розікрали, теж беруть податки? Чому не чути що в Межигірї зробили дитячий санаторій, від одних забрали і другі наживаються. Якщо ми хочемо справедливості, та не йдім незаконним шляхом, бо тоді різниці між тими нахабами і між нами ніякої нема, шкода було щось розпочинати, покажімо що можна законно, справедливо хоч і важко, але можна.

2014-09-28 ЧП
Правда очі коли,коли вона правда,а не наклеп.

2014-09-28 Люстраторішці
А ти докажи,а потім тут покажи та оприлюдни дану інформацію. Це твої домисли,вигадки на людину,якій завідуєш і хочеш принизити. Та не виходить нічого,а то вже давно би зуби скалив!

2014-09-28 Недауня
До чого тут обсираня-жодного хамства чи нецензурщини тут немає,просто "ПРАВДА ОЧІ КОЛЕ".

2014-09-28 -
даунята нову жертву си вибрали, що за люди, лиш би когось обсирати

2014-09-28 люстратор
Мова,загалом,йде не про роботу Солодовнічки у держадміністрації і,навіть,не про її розумові здібності,а про її керування податковою за часів Януковича.Адже,ні для кого не секрет,що саме МІНДОХОДІВ і ЗБОРІВ було основним годувальником сім"ї Януковича.Так що у славнозвісному Межигір"ї є часточка і від податків-поборів,зібраних нашою доблесною Міжгірською податковою інспекцією,причому ці побори знімалися як законно,так і незаконно,але тільки з тих,хто не був наближений до влади,або не виявляв фанатичної любові до неї.

2014-09-28 До антиадвокатишки
А я,розуманьо,маю на увазі, по-перше що слово"бугалтер" правильно пишеться "БУХГАЛТЕР",по-друге,мабуть,правильно буде "чоловік",а "чоловін".Так що вчи граматику за третій клас.Як перейдеш хоча б у четвертий-то можеш щось ще "розумне" написати.

2014-09-28 Адвокатишку
ясно,що не дано,бо тобі далеко до розуміючої людини. А суть така:у адміністрації працює біля тридцяти чоловік,яким крім заробітної плати та премії нічого не нараховувалося. Маю на увазі,що як бугалтер,Олена Василівна ніякими МАХІНАЦІЯМИ не займалася.

2014-09-28 До антиадвокатишка
Щось не розімію,що означає вислів дуже "розумної" людини-"Як буГалтер 3О чоловін вкрасти не вкрала"-це, навірно, простому смертному зрозуміти не дано.А той факт, що призначена була Солодовнічка на цю посаду режимом Януковича і дуже вірно йому служила,а тому підлягає люстрації в першу чергу-це,думаю,зрозуміло всім.

2014-09-28 Адвокатишку
Що такого корупційного зробила за свою діяльність Солодовнічка? Як бугалтер 30 чоловін вкрасти не вкрала,а що була при голові,то кожен керівник має людину,якій довіряє. На рахунок ДПІ ,то там стільки перевірок вже було,що і скомканий папір із мусорника перевірений, а не діяльність начальника податкової. Про розумові здібності п.Солодовник має говорити тільки людина,яка розумніша за неї або хоча знаходиться на її рівні.Судячи по твоїм коментарям Микулину(паном язик не повертається тебе назвати),тобі не просто далеко до цієї людини, але ніколи навіть у сні не присняться такі посади,яких досягла Олена Василівна.І запам"ятай,що тут ,на сайті,сидять і читають не тільки такі брехуни,як і ти,а і розумні люди. Тому начальника ДПІ будуть оцінювати за роботу,а не по бріхням.

2014-09-27 осторожно
не можна за кума Ющенка погано писати) то все кляті регіонали)

2014-09-27 дежавю
Як добре,що був у історії Янукович - є на кого всі біди валити, але ж був і Ющенко який мав велику змогу Яника засудити, знищити і він цього не зробив, країну з діри не витяг, а навпаки ще глибше затягнув, з приходом Ющенка долар виріс на 100процентів, прийшов Порошенко -знову стрибок майже на 100процентів не даром вони куми. Як Ющенко хвалився.що все буде ок, так і кум хвалиться, але поки що ні одна обіцянка не виконана...

2014-09-27 До Микуліна
Це прихвостень василя деревяного (ЩУР),А тупа солодовнічка як деревяний

2014-09-27 Микулін
Само більша корупціонерка це з податкової СОЛОДОВНІЧКА тапа як бота тупа но начальник податкової в першу чергу цю нехароту треба вигнати СЛАВА УКРАЇНІ

2014-09-27 До автора
Коли це Янукович людей убивав?)

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.