...

Медиків мобілізують


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Медиків мобілізують

В Україні найближчим часом пройде загальна військово-медична мобілізація -про це заявила радник президента Ольга Богомолець.
Зокрема вона уточнила, що подібна мобілізація передбачає проведення комплексних заходів, щоб люди знали, що потрібно робити в разі небезпеки.

"Військово-медична мобілізація буде проведена в усіх районних центрах України, щоб лікарі, громадськість, представники МНС, МВС чітко знали, що їм потрібно робити, якщо в цьому населеному пункті станеться терористичний акт", - повідомила Богомолець.

За її словами, взяти участь в мобілізації можуть всі бажаючі, при цьому в обов'язковому порядку мобілізацію повинні пройти всі лікарі, представники МНС та МВС, представники добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), представники самооборони громадських організацій, а також волонтери.
Крім того, Богомолець повідомила, що за час АТО загинули 5 військових медиків, ще 4 пропали без вісті і 39 отримали поранення.

Вона також підкреслила, що саме від роботи працівників медичної служби безпосередньо залежить кількість збережених життів в період проведення.2014-09-20
переглядів: 1525
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(24):

2014-09-27 Факт
Лолин зробив захват - бо йому його криша родич Юрка Брила дозволив, сказав що він порішає. А реально в міжгірців украли два метри тротуару у самому центрі, причому безплатно і нагло. Правда бидло на більшоє і не заслуговує. Карманна народна рада тоже очі закрила бо хазяїн команди фас не давав.

2014-09-27 міжгір"я
А, що лиш він?У центрі Лолин захватив частину тротуару та якусь мару позбивав не мож пройти.А другі?Все їм мало,мало,мало

2014-09-27 лютік
Се не є Народна рада се є завислива рада.Робіт шановні нероби і вам воздастся.Чого не пишеш за Стецюнича Сергія,як понастроюва та понабирав ресторани,бази,що замозолював на них?Май великої хижі в районі ни в кого немає.Якось однобока у вас оцінка виходить.Видно на чиє замовлення жиєте.

2014-09-27 Народна рада
Ци ви варті когось обвинувачувати в ненависти? Ци Щурь з великої любови забідовану людську зимлю попродавав? Ци Щурь Михайло з любови туриста з Києва покалічив, а недавно сироту Довганича з собутильниками своїми побив? Сморчок з Ледидов з любови два заводи вкрали, а Федірко в Поточині від жінки-інваліда зимлю привласнив? Піштаня на перевалі зимлю на якій хижа стоїть Халузова, донці оформила з любові до Халуза? Нади з освіти золота рибка в турбазі хижу збудувала? Се не бідняцькі гроші? Шовак з любови до земляків машини мінят? Ви не маєте ненависти, лиш любов! До грошей! А за роботу! Ми від вас не просимо нічого, і ви за нас не робите! Політикою ми теж не займаємось, бо політика це бажання влади, а нам її не треба! Ми би просто хотіли, щоб влада розуміла, що вони слуги народа і підконтрольні народу.І все!

2014-09-23 до правельно
Люстрація від заздрості,а ненажерливість від чого?Зассалисьте а тепер на заповіді вказуєте?

2014-09-22 До народної ради
Люди(якщо ви люди, а не істоти з людським лицьом) відки у вас тілько ненависти, хто з вас так читаво бідує, котрі з вас за межов бідности? Пак у базарний день неє куди стати та проїхати від"бідноти", ви що всі чекаєте що вам з неба впаде. Всі ся заняли політиков, а робити нікому, а я знаю що хто ся старат та має на хліб з маслом, хіба пют, або хворі-оті не мают.

2014-09-22 правильно
сплошні неудачники недовольні. бо нормальні люди заняті роботов, а не люстраціями від зависті.

2014-09-22 даунклубу
компанія неудачників. то вам президенти недобрі. то мова не така. то церква недобра. мозги у вас не такі.

2014-09-22 Дяче
лічися неборе

2014-09-22 Правда
Ви як Суботу призначете но ми всі вчителі так і проголосуєме гроші від вас возьмемен а проголосуєме як захочеме ото хохма най му заступникця голосує

2014-09-22 Правда
Захищати мають(першими) ті яких ми обирали на виборах: депутати районних і обласних рад;голови сільських,селищних рад і адміністрація;еліта лікарні,ліцеїв,шкіл..... Ті що крадуть при мирних і воєнних часах. Багатий багатіє а бідний воює

2014-09-22 Дяк
Се Женька по інтернету благословляє! Сись може! Носив отиць му до Одеси лаби свинські, а дурня так і не навчили! Придурок гадат, що Бог лиш по маскальський розуміє, гадат що Господь як Юртинка по вкраїнський не знає!Купіт му прихожани компа в голов, може май розумний буде.

2014-09-22 Піп даун
Благословляю

2014-09-22 Чижик
Ми ся з хлопцями порадили і рішили стати європідерасами.

2014-09-22 Чупачупсу
Воюйте друг з другом під одіялом))))))))

2014-09-22 Цитата
"Но а ми ся порадили, що нам туй треба з внутрішнім ворогом воювати, щоби ті, що в АТО мали забезпечений тил." Ахахахахах)))))) Герої ви наші)

2014-09-22 Народна рада
Но вдите нашим повістки дают! А ко дасть тітушкам? Васька Деревяния обисравбися, Міша Дурік з справков,Слава Бігарь хворий, другий Бігарь ходит як пісраний, Ваську Осла Медвечук не пустит,Бобонич в кабінеті ся закриват, Ледида йобнутий, Суботік хворий, на Пшеничного форми ниє,другий Ледида ваги не має, Сморчка трясе від Майдана не трафит ногов в чіжем,зять у нього ковдош,Маслий слутий, другі від Армії вікосили ко по дурости, тко хрунавий. З вас ниє кого брати. Но а ми ся порадили, що нам туй треба з внутрішнім ворогом воювати, щоби ті, що в АТО мали забезпечений тил. Так, що хлопчики сушіт сухарі і міста на базарі ковдати забронюйте бо ви на сисю роботу май спішні, від люди гроші дурити!

2014-09-22 до ради даунклуба
хто з вас пішов на АТО?

2014-09-22 До народної ради.
Знаю що Малецькому вже три повістки були в АТО, а він ся пряче. От такі в нас патріоти, по Міжгірю гойкати валовшні а в Ато йти сикливо.

2014-09-21 кат
До ОГО: а ти му в очі се вповіш-дибіле.Слава Україні!!!Смерть-дибілам!

2014-09-21 ого
Туди псіхів не відправляют таких як мандзюк що пса дома порубав сокиров. бо повбиват там своїх, коли у гаті напущає.

2014-09-20 дауняку на гіляку
Вітправити Мандзюка в АТО капеланом

2014-09-20 хах
а даунклуберів хто буде лічити?

2014-09-20 Міжгірці
заберіть в АТО вічного революціонера і крахобора чиряника Лозянського Царя В І , нехай там свої здібності показуе

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.