...

Керівників РДА "попросили" звільнитися


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Керівників РДА

Новий губернатор Закарпаття взявся за масштабну кадрову чистку у апараті ОДА та районах. Так уже на четвертий день своєї роботи Василь Губаль, фактично, звільнив начальників управлінь освіти, медицини, заступника та «попросив» усіх без винятку голів РДА написати заяви на звільнення за власним бажанням.
Нас просто попросили приїхати з районів, поставили перед кожним аркуш чистого паперу і без будь-яких пояснень попросили написати заяви на звільнення, — розповідає один зі звільнених голів РДА, котрий не побажав вказувати свої ініціали. — При чому, тих керівників райдержадміністрацій, котрі відмовилися писати заяви, почали публічно залякувати, погрожуючи вплинути на них фізично або «поцікавитися» справами у їхньому бізнесі. Не зважаючи на це, наразі частина голів закарпатських РДА таки навідріз відмовилися виконувати вказівки нового голови ОДА, апелюючи до відповідної процедури звільнення, яка у цьому випадку грубо порушується.
Частина присутніх голів районних адміністрацій готова йти у лікарняні відпустки, частина збирається бойкотувати процес будь-яким способом, навіть звертаючись до суду.

Керівник обласної ради шокований. Голови районних адміністрацій кажуть, що навіть якщо процедура дозволяє Президенту їх звільнити, залишається незрозумілим як може бути без керівництва вся область. Та тут Василь Губаль зіштовхнувся зі спротивом керівників районів. Адже їх на посаду затверджував не колишній голова ОДА Валерій Лунченко, а місцеві Майдани. Відповідно, тільки вони і можуть усунути їх з посади.2014-09-18
переглядів: 1746
джерело: Інформаційне Закарпаття,7 днів,Про Захід

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(25):

2014-09-21 смішно
майдануті веселять

2014-09-21 Бандера
Висловлюй, і чим по більше.

2014-09-21 Аріна(Діана)
Чого я маю перед Вами оправдовуватися,я зрозуміло написала що не Мар"яна,якщо уважно читаєте там є моє ім"я. А ви тут з своєю Мар"яною-чи Землячкою дістали,оприділіться вже хто вам більше подобається. Що у Вас тут самі Мар"яни??? Кожна людина має право висловлювати свою думку!

2014-09-21 Мар"яно
іди на кухню

2014-09-21 Аріна(Діана)
З якої я посади маю звільеятися,та чого? Я ж не працюю в РДА,а висловлюю свою думку,що Ви приписуєте мені Буришина,я з цією людиною взагалі не знайома,а маєте претензії до когось та кажіть будь ласка їм. А я тут причому, Ви шановні мене з кимось плутаєте,іноді думайте що пишите. Дякую!!!!!

2014-09-21 до Італьяшки
признай свою вину і звільнися. А Буришин-Аріна ще своє схлопоче.

2014-09-20 землячка
Така реакція на правду очікувана. Правда очі коле. А слабо взяти до уваги перевірити сигнали і потім зробити висновки: правда чи брехня. Простіше закривати рота людям, які пишуть правду.

2014-09-20 бандера
Респект попереднику,НУ І МОЛОДЕЦЬ! Втяв так втяв знавцю. Вчитися треба Знавцю,а потім писати!

2014-09-20 тобі
Та який там патріотизт,проста баба базарна,брехачка та пліткарка. А ще і не наша,якась розумачка із Кібляр.

2014-09-20 землячка
Я й не мовчу, а звертаю увагу на те, що відбувається в районі, і для контролю є відповідні органи, які безпосередньо цим мають займатися . А про мій патріотизм і совість не вам судити. Я пишу правду!!!!!!!!!

2014-09-20 адвокатисі
А коли ти були у поліклініці останній раз і у чому полягає хаос? Які приписки у дошкільні заклади? Раз ти така патріотка,то чому не підеш у міліцію? Де твоя совість мовчати про таке?

2014-09-20 2 поверх
Які ви всі злі! Чому радієте? чи Шекета у корупції був замішаний,чи землі собі приватизував,чи квартиру купив,чи устроїв когось на роботу за гроші? Злорадствуєте самі не зеаєте чого.

2014-09-20 землячка
По-перше я не Маряна, по-друге я не писала попередні коментарі, в яких хвалять чинного голову РДА. Хвалити і підтримувати можна було перший чи другий місяць, коли він прийшов у район. А зараз можу сказати обєктивно, що хвалити його нема за що. В районі хаос, а не демократія. У поліклініці як був безлад так і залишився, в освіті як дописували фіктивно кількість дітей дошкільного віку до ДНЗ так і зараз дописують, у відділі архітектури беруть по 2-3 тис. грн. за дозвіл на будівництво. Питання до голови: Вам з цих оборудок щось ділять чи ви не володієте інформацією, що відбувається за стінами вашого кабінету. Ваша відмовка, що це не прямі ваші обовязки не влаштовує громадськість. Чому працівники підлеглих вам відділів порушують закон.

2014-09-20 Мар"яно
Може всім жителям району виїхати і не заважати твоїй з клоуном роботі?

2014-09-19 Землячка
Шекета активно працю. Інколи робить помилки,та не приспускається їх той,що байдикує. хлопець активний,щось хоче зробити для району. А такі г.....и,як ти йому мішають.

2014-09-19 Цікавому та глупому
Ні,ви сильно помиляєтесь у Шекеті. Він буде боротися до кінця і ніколи не буде тікати у кущі,як такі,як ви,що пишете,брешете. А це все від безселля!

2014-09-19 цікавий
італьяшка уже на лікарняному?

2014-09-19 до щюря
василю деревяний а ну подбежал к кормушки бологи

2014-09-19 читач
Кому що, а Чупові лише Щур у голові)

2014-09-18 правда
се пише Щур бо має проблеми через зимлі. Твій поїзд Вася тоже вже уїхав.

2014-09-18 Василю Губалю
Шановний Василь Губаль, ми, громада Міжгірщини, просимо звільнити Шекету через його низький професіоналізм. А також просимо звільнити Шовака із земельного відділу, який лише штани протирає, і чекає нових клієнтів, тому зверніть будь ласка особливу увагу на Шовака та тих людей які працюють в земельному Міжгірської РДА.

2014-09-18 позиція
Янукович теж думав,що буде керувати вічно.Люба імперія зла приречена на погибель.

2014-09-18 Правда
Це норма для справедливості! Це чекає через пів року і на балогу!!! Ах як жаль!

2014-09-18 Ахахах
Італьяшка попав у ту могилу яку копав іншим)))

2014-09-18 іван
Спасибі дурням із Майдану за владу гівна й обману.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.