«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Немов нічого й не було...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Немов нічого й не було...

Буремних зимніх та весняних днів 2013-14 рр на Майдані в столиці України мов і небуло. Коли холод, люті морози, палаючи шини та герої Небесної сотні не виходили із кадрів соціальних мереж та новин громадського ТВ. В кожного із нас тоді дивлячись це в соцмережах і ті хто був там безпосередньо і спостерігали на яву викликало тільки одне почуття -більше не буде так, як було... Але минали дні, наступали інші й інші обставини, за яких все це відходило на другий план. Почалася АТО, а якщо більш відповідально то це війна. Тільки встигаємо слідкувати за тими подіями, які відбуваються на сході України. Там пекло, там кров та смерть... А що на Заході держави відбувається? Все тихо, деяка частка людей патріотів поїхали в зону бойових дій, деяка частка вже чекає чергу їхати в зону АТО, немала кількість людей із диванної дивізії ниє і скулит, але є і такі, що використовують цей період для власної наживи. Нічого і ніхто не помінялось, вже всім стало удобніше, все як звично при режимі Януковича. Знизу носять вище, а ті на верх, що зараз набуває загрозлих розмахів. У нашій свідомості гуляють не зрозумілі відчуття і виникає багато запитань: чому нічого не відбувається? чому й надалі ми йдемо по тій самій стежці зла? чому? ЧОМУ??? Але хто і що буде міняти, якщо в нас самих немає змін. Все має відбуватися тільки в середині кожного із нас, ми маємо знайти силу волі і сказати собі: більше так не буде, а якщо буде то не так.

Спостерігаючи за подіями в своєму рідному селі ми згадуємо перші кроки сільських активістів на весні цього року, які не згідні були з тими процесами, що відбуваються в Студеному, не згідні були, як до них відносяться ті самі кого вони обирали, а саме сільського голову, сільських депутатів та депутатів вищих рівнів, не згідні були який рівень послуг надаються тими закладами, установами працівники яких отримують зарплату із їхніх податків. Все це було, але в один час воно пропало, пропала іскорка, пропала віра в те, що вони хотіли зробити для свого ж блага. Невже ми слабкі духом, невже не хватило сили волі, невже ми змирилися з цим злом, яке нам не один рік прискіплювали ті самі, які зараз оговталися продовжуть ще з більшим ентузіазмом сіяти розбрат між людьми.

Чи змінилися студенці і що відбувається в селі???

На днях мені зателефонували і надіслали фотозйомки тих безчинств, які відбувалися раніше. Надалі рубають і возять ліс, надалі нищать природу, надалі їй завдають непоправної шкоди. Нищать дороги і всю інфраструктуру села. Таке враження, що в селі не має влади, не має громади не має нічого, щоб внесло позитив в життя людей.
Чи можна дозволити так до себе відноситися?Звичайно,що ні. Має бути повага до себе, до інших і навколишнього світу.

Тільки подивіться на тих,хто рубає і возить ліс, вони просто зневажають Вас, як людей. Перевозячи ліс, вони по варварськи пошкодили залізобетонні опори, порвали телефонний кабель, таким чином нанесли матеріальні та моральні збитки селу і людям.
Невже нікому не має справи до цього? Чому не приймаються міри з боку п.Славець В.Ф., як сільського голови, чим займаються сільські депутати? Чому не бачить цього оновлена міжгірська міліція?
Хто і що чекає? Невже настільки ми є байдужими до того, що відбувається навколо нас...
Але згодом треба усвідомити, що під лежачий камінь вода текти не буде. А тому пропоную всім не забувати про свою відповідальність і більш серьозно ставитися до всього, що нам не байдуже.
Наразі я спрамовую всі свої знання, сили та досвід для того, щоб разом з сільською громадою здійснювати громадський котроль за діями цих безвідповідальних осіб, від яких залежить відповідне функціонуван ня села.

Таким чином в черговий раз ми будемо намагатися активізувати дієву частку сільської громади із метою покращення їхнього життя, захисту їх законних прав та інтересів студенців.
І ще на останок. В Україні розпочалась виборча компанія. Не дайте себе в черговий раз обдурити. Голосуйте по совісті, голосуйте, як Вам велить душа і підсказує розум. Адже потім ми будемо себе дорікати за свій вибір. Ви вже раз проголосували за того, кого після і в очі не бачили. Цінуйте себе, поважайте себе і любіть себе, бо Ви того варті.

Слава Україні! Героям Слава!!!


Четвер, 4 вересня 2014 року. Водій цієї машини (номер АО 14-13 АІ) нагрузив стільки дерева, шо одна колода зацепила телефонний кабель і гримнула на дорогу. Не витримала і телефонну опора. На щастя ніхто не постраждав. Водій оперативно кимак погрузив на місце і зник з місця пригоди.Немов нічого й не було...

Підняти опору нікомуНемов нічого й не було...

Немов нічого й не було...

Вже тиждень колеса проїзжаючих машин топчуть кабель.

важливе
2014-09-10
переглядів: 2272
джерело: Федір Щубер ГФ"Апологет"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(16):

2014-09-16 МТБ марафон
Цього року учасникам веломарафону довелось долати ще один додатковий барєр - кабель у Студеному.

2014-09-15 ПЕТКАНИЧ ВОЛОДИМИР
Сказати правду комусь в очі тет-а-тет,або на камеру,чи написати в інтернеті,я не боюсь це зробити і я це роблю під своїм іменем, без всяких Ваших ніків. Попередній коментар такий безтолковий,як і той хто його писав під моїм іменем.Неважко догадатися хто це пише.Моя відповідь не відповідає вислову"на злодію шапка горить",просто хочу на майбутнє попросити користуйтеся своїм прізвищем чи іменем.Якщо Ви ніхто і звати Вас ніяк тут не допоможу.

2014-09-12 Петканич
То не Сергій Росада під ніком "патріот", а я. І прошу не вгадувати.

2014-09-12 до Сергія Росади
Так ти великий депутат Міжгірського району, маєш, пане, сись сайт - ти відома людина як у районі, так і у СБУ...ТАЙ СТОВП ПІДНЯТИ ТАКИЙ УЖЕ НЕ МОЖЕ)))

2014-09-12 Сергій Росада
Мій коментар тільки "до 3456". Інші не я писав, та і яка різниця хто пише. Рекомендую не вгадувати хто є автором коментарів, а думаймо як стовп підняти. А то він до сих пір лежить, а завтра веломарафон у Пилипці, траса проходить і через Студений, і на лежачому стовпі нанесена стрілка напрямку руху спортсменів яку зараз не видно. Як їм орієнтуватись? Та і кабель шкода що топчеться, хоч звязок начебто не пропав.

2014-09-12 мигаль
ану-ану а мій ся де находит? боже що чудите

2014-09-12 Ярема І В
:))) ІР компютера, з якого відсилає повідомлення "патріот","до тіпа Яреми", "до 3456". ДАНИЙ КОМПЮТЕР ЗНАХОДИТЬСЯ В СПАЛЬНІ РОСАДИ СЕРГІЯ. ОСЬ І ВСЕ

2014-09-11 патріот
шо Ви не розумієте що від імені Яреми,то дурна Славчиха пише

2014-09-11 до тіпа Яреми
сам ти бидло,такого чоловіка ще треба поглядати,як Федір Дмитрович

2014-09-11 Ярема І В
коли цей дебіл Щубер Ф заспокоїться, хто він такий ? безграмотне било .

2014-09-11 активіст
Дауни відправили туповатого Пулея в загін тероброни, котрий находится на території закарпаття і не воюює і тепер ходят вихваляются що найшовся хоть один патріот із їхньої даунбанди, котрий пішов захищати батьківщину не на словах а ділом. а другі прячутся від воєнкомата, чекают коли балога визначится з кандидатами на виборах та відкриє фінансування для дауністів, даст список кого мочити а кого хвалити

2014-09-11 агент 0,05
Давно щось члени даунклубу нічого не пишуть.

2014-09-11 до 3456
Хто б не відповідав, люди звертаються у селі до сільської влади і вже ті роблять заяви у відповідні органи, якщо самі не спроможні вирішити, або вважають питання не їхньої компетенції. Хоча в Студеному вже ніхто до сільради не звертається, бо всі знають що ніякого реагування не буде.

2014-09-11 3456
Наскільки я знаю, то за вивозку лісу відповідає райцентр-Міжгіря, но ніяк не сільська влада.

2014-09-10 до читача
в точку сказано,то всьо місцевий міні-Янукович так уже почали називати Славця-злодюга бандюга тепер сидить у норі,чим буде старт виборам місцевим він дасть за себе знати,буде бігати по бабах з 100 гривнями за голос.Він не видить проблем які є в селі,ану оби появився клієнт на сотку землі літав би як скажений.

2014-09-10 читач
то все Янукович і Путін винуваті.

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.