...

На програму розвитку закарпатської освіти виділили 15 мільйонів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На програму розвитку закарпатської освіти виділили 15 мільйонів

Про це сьогодні повідомили на засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА в Ужгороді.

У закарпатську освіту вкладуть 3 мільйона
Загалом цього року обласними депутатами на реалізацію 11 регіональних освітніх програм в обласному бюджеті передбачено 36 мільйонів гривень. Зокрема на програма розвитку дошкільної освіти виділено 1 млн. 950 тис., на програму розвитку освіти 15 млн. 200 тис., на програму розвитку позашкільної освіти 265 тис., на програму розвитку регіональної вищої освіти 1 млн. 320 тис., на програму розвитку професійно-технічної освіти 3 млн. 300 тис., на програму підвищення якості природно-математичної освіти 3 млн., на придбання шкільних автобусів 3 млн. 150 тис. на програму роботи з обдарованою молоддю 400 тис.
10 спільних інвестиційних проектів у сфері освіти, дошкільного виховання, культури і охорони здоров’я торік реалізовано за програмою співпраці із краєм Височина Чеської Республіки. Нинішнього року в Великоберезнянському, Мукачівському, Виноградівському, Іршавському, Тячівському та Хустському районах реалізується ще 15 таких проектів, на що чеська сторона виділила понад 6 мільйонів чеських крон, або 300 тисяч доларів США. Відповідні кошти на їх реалізацію виділено з обласного бюджету та бюджетів районних, міських і сільських рад. 32 освітні заклади оновлені та реконструйовані при допомозі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», пише прес-служба Закарпастької облради.2014-08-21
переглядів: 999
джерело: Мукачево.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2014-08-22 вчитель
А хто тепер заважає робити по закону. Чому Андрій Андрійович дозволяє Г.Ф за своєю спиною порушувати закон. Людину яка робила при попередній владі треба було звільнити, а якщо її залишили на посаді, то вона повинна працювати в таких умовах, щоб не порушувати закон і не підставляти нову владу.

2014-08-21 мушка
головне оби не зліквідовав хабарництво бо з районо тогди потічут

2014-08-21 скоро
почнеться розвиток. прийде хтось млодий і совісний з моральними принципами і ганьбов за попередницю та не буде стройіти котеджі та купувати джипи та квартири та золото а буде думати за наших дітей та по ходу і за вчителів

2014-08-21 вчитель
А на розвиток Міжгірської освіти гроші не виділять? Пан Шекета їздить по школах перевіряючи готовність до нового навчального року. Що перевіряють як вчителі за свої кошти та зібрані від учнів підготували класи?

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.