...

На Закарпатті введуть шестиденне навчання у школах


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту



Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.



Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті введуть шестиденне навчання у школах

Департамент освіти освіти і науки, молоді та спорту уже завтра може прийняти рішення про шестиденне навчання у закарпатських школах, щоб продовжити зимові канікули. Пов'язано це із економією ресурсів у кризу, яка може настати в Україні в опалювальний сезон.
Розглядатимуть це питання на розширеній колегії освітян, що відбудеться в Ужгороді 21 серпня. Про це Голосу Карпат розповіла в.о.директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Сьогодні вітчизняні інтернет-ЗМІ повідомили про те, що школярам міста Львова у новому навчальному році можливо доведеться перейти на шестиденний графік навчання. За рахунок такого переформатування графіку школярі отримають двомісячні зимові канікули – із 7 грудня по 2 лютого. Пов’язані подібні зміни із кризовою ситуацією в енергетичній галузі та можливими труднощами з обігрівом бюджетних закладів у прийдешньому опалювальному сезоні.

Ганна Сопкова пояснила Голосу Карпат, що подібне рішення повинні приймати трудові колективи кожної зі шкіл. Якщо воно буде затверджене відповідним районним чи міським управлінням освіти, то вважатиметься дійсним, оскільки закони у галузі освіти дозволяють навчальним закладам самостійно формувати навчальний графік. Однак наразі про подібні зміни у закарпатських школах говорити рано.

— Нам у будь-якому випадку потрібно робити якісь кроки для економії коштів та ресурсів у прийдешньому опалювальному сезоні. Однак при цьому ми в першу чергу маємо дбати про здоров’я дітей, — зауважила Ганна Сопкова.

За словами освітянки, «окремі адміністративні одиниці Закарпаття уже зверталися в департамент по консультації з цього питання». Однак остаточне рішення буде прийняте тільки на розширеній колегії департаменту освіти, на якій будуть присутні очільники усіх райдержадміністрацій, голова ОДА та представники районних та міських управлінь освіти. Відбудеться засідання колегії 21 серпня у ПАДІЮНі.

Як відомо, торік перенесення осінніх канікул призвело в Ужгороді до акцій протесту.



2014-08-20
переглядів: 1632
джерело: Голос Карпат

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2014-08-21 Свідок покращення
вонячі бандери наробили людям біди.

2014-08-21 123
депутатам шестиденку і за свій рахунок зимою дома сидіти((( я в шоці

2014-08-20 правда
Наш голова дітий ни має тай чужими ся ни зажурит. А в Ужгород піде з Вощепенчихов-подружков.

2014-08-20 123
Треба звертатися до пана Шекети, він представляє завтра інтереси в Ужгороді, чому не спитав думку населення? У нас повно дров, хай шукають альтернативне паливо, а не тупо 6-тиденку.Хай проявить новий голова кмітливість, а не лише хвалиться нагородою...

2014-08-20 123
Не лише нервовими, 90 процентів дітей після першого класу мають проблеми із зором, із хребтом, сколіози,кіфози, лордози, викривлення і т.п.

2014-08-20 Вчитель
А про вчителів ніхто не подумав? У них теж є сім"ї,діти ,чоловіки,батьки. У них є садиби,городи,худоба. Коли то все обслуговувати?

2014-08-20 Мама
А про здоро"я дітей ніхто не подумав? Яка тепер напружена та складна шкільна програма! Мало того,що від дітей вкрали рік дитинства,беруть у школу у 6 років,а ще і 6-денку вводять! Кому буде потрібна та економія світла та газу,як діти будуть нервовими та кволими?

2014-08-20 123
це точно,я як мати двох дітей проти, батьки у відпутски за свій рахунок, на дітях економлять,прошлий раз зима була тепла,а дітей позбавили канікул, що за влада, куди ми котимося?вони беруть приклад із європи, лиш то що їм вигідно, чогось зарплати у нас далеко не євр.все європейське, а ми з голоду скоро пухнути будемо(((

2014-08-20 правда
депутати 2 дні в тижні пороблят та йдут на канікули

2014-08-20 123
як завжди про дітей ніхто не думає, з такою програмою і шестиденку це дуже важко,депутатам введіть шестиденку і хай так працюють як треба, а не лише штати протирають, знайшли де економити.це просто жах

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)



© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.