...

Заняття в школах розпочнуться як завжди


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Заняття в школах  розпочнуться як завжди

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації у зв’язку з поширенням неправдивої інформації про початок навчального року повідомляє, що новий 2014/2015 навчальний рік розпочнеться, як і зазвичай, 1 вересня.
Начальникам відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту районних державних адміністрацій і міськвиконкомів, керівникам навчальних закладів стосовно цього питання надіслано лист Міністерства освіти і науки України від 11.06.2014 № 1/9-303 „Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року”. Зазначеним документом чітко визначено початок та закінчення нового навчального року. Інших нормативних документів щодо цього міністерство не надсилало.
Закарпатська ОДА2014-08-13
переглядів: 900
джерело: http://transkarpatia.net/transcarpathia/social/34662-zanyattya-v-shkolah-zakarpattya-rozpochnutsya-yak-zavzhdi.html

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.