...

Закарпатський облвійськкомат замінували.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпатський облвійськкомат замінували.

Біля Закарпатського обласного військового комісаріату - повно правоохоронців та медики, дорога частково перекрита, авта не пропускають. Про таке Закарпаття онлайн повідомили очевидці.

такий "ажіотаж" пов'язаний із повідомленням про замінування будіві обласного військового комісаріату. Наразі факт перевіряють експрети-вибухотехніки.

Очевидно, спроби дестабілізації ситуації на Закарпатті шляхом повідомлень у телефонному режимі - очевидно, що в інший спосіб повідомлення про "замінування" облвійськкомату навряд було можливим - дістались Закарпаття. Так, у Києві останніми тижнями спеціалісти кілька десятків разів виїжджали на місця ймовірних "замінувань", в жодному разі такі повідомелення, на щастя, не підтверджувались.2014-08-13
переглядів: 757
джерело: http://www.rionews.com.ua/mixed/events/now/n14223173043

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.