«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Як ужгородці знімали Щадея


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Як ужгородці знімали Щадея

На свої ж "граблі" наступив і боляче отримав по голові тимчасовий мер Ужгорода.
Сьогодні ужгородці, які вчора протестували проти рішення Ужгородського виконкому про звільнення керівників 4 комунальних підприємств міста прийшли на 9 годину до мерії і змусили в.о. міського голови Віктора Щадея написати заяву про те, щоб сесія міськради розглянула питання складання ним повноважень, а керуючого справами Олександра Волосянського -- заяву на звільнення.
Заяву Волосянського тут же підписав Щадей і її зареєстрували у відділі кадрів.
Спочатку кілька сотень людей із плакатами "Хабарник", Підняв тарифи", "Продає землю" і т.д стояли перед входом до міської ради і т.д. До них таки вийшов Щадей і став пояснювати, мовляв, виконком прийняв рішення про звільнення керівників комунальних підприємств, а якщо це неправильно, або комусь не подобається, то хай оцінку дасть суд.
На що фахівці почали цитувати, як процедура звільнення повинна проводитися за законом, що прописано у контрактах осіб, яких вирішили звільнити і що тимчасовий мер перевищив свої повноваження, приймаючи такі рішення. "Пиши заяву на звільнення, іди з посади, а тоді оскаржуй це в суді", -- бумерангом повернули тимчасовому меру його ж логіку.
Щадей більше не мав що сказати людям, повторював весь час тільки цю тезу, зокрема і на запитання, хто його обирав у порівнянні з тим, що всіх міських голів до нього обирали, віддаючи свої голоси на виборах тисячі містян.
Коли ж вирішив втекти від натовпу до кабінету, його мало не побили, гнів людей не могли зупинити навіть численні міліціонери і боді-гарди у цивільному.
Натовп посунув у кабінет міського голови, там, у тисняві й духоті, люди викричали Щадею все, чим він допік місту -- згадали і те, що місто розвалює, і що землю дерибанить, а особливо, що "працюєш на одну родину Балоги , для якої ти холуй".
Щадей пробував сказати, мовляв, скличемо комісію, яка перевірить роботу ЖРЕРів, директорів яких звільнили на засіданні виконкому у середу. Йому нагадали, що звільняли людей, не створюючи комісій. Директор ЖРЕР №5 Анатолій Ковальський пояснив: нещодавно, коли виконком заслуховував звіт про роботу цього ЖРЕРу питань і зауважень ніяких не було, та й на засіданні були присутні тільки 6 з 21 члена, які потім і не голосували за звільнення, бо вони чули про реальний стан справ.
Також тимчасового мера запитували, роботу яких комунальних підприємств він перевіряв, чим цікавився, чи знає, бодай, які території вони обслуговують, на які ЖРЕРи мерія отримала скарги.
Відповісти на ці питання Щадей не міг. Тоді інші пояснили: щодо ЖРЕРу №5, директора якого звільнили -- скарги жодної, натомість на ЖРЕР №4 -- дуже багато, однак його не звільняють. А все тому, що директор 4-го ЖЕКу Юрій Мандич -- депутат міськради, який слухняно тисне на сесіях на кнопки, як вигідно тимчасовому меру.
Те, що до роботи ЖРЕРів претензій не було, підтвердив і перший заступник міського голови Віталій Семаль, якого запросили до розмови. Зокрема пояснив, що він як куратор роботи комунальних підприємств не вносив пропозицій когось звільняти, вже 4 роки з усіма всі робочі питання вирішував на нарадах, а під час виникнення пропозиції на засіданні виконкому звільнити людей, був два дні у відпустці за сімейними обставинами.
Щадея запитували, чи забув він, як під виглядом революції водив натовпи громити установи: "Ви людей викидали, прив’язували до стовпа скотчем, а тепер кажете ідіть у суд? Ви вимагаєте від людей відповідати за свої дії, чому ж за свої не відповідаєте?" Резюме людей було: пишіть заяву і -- "чемодан-вокзал". Інакше, обіцяли, стоятимуть у кабінеті до ночі, а як треба, то і до ранку. І що тоді він напише заяву вночі, як і вночі вирішувалося звільнення неугодних.
Зрештою першим заяву на звільнення таки написав Олександр Волосянський, а потім і переляканий Щадей. Останній обіцяв, що якщо депутати на сесії проголосують за його усунення, то він гарантує, що оскаржувати це рішення не буде. Тут же почали збирати підписи під вимогою зібрати позачергову сесію. Першим змусили підписати Щадея, тоді долучилися Ярослав Шафарь, Анатолій Ковальський, Юрій Оксьон. Для скликання сесії потрібно підписи 21 депутата.


Як ужгородці знімали Щадея

Як ужгородці знімали Щадея

Як ужгородці знімали Щадея
2014-08-03
переглядів: 2180
джерело: 7dniv.info

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(14):

2014-08-07 сміх
Як Шекета бабуль з районо звільнит, кіть він пенсіонерів в першу очірідь забезпечує роботов (про Белу) , а молоді чекают з моря погоди.

2014-08-07 борець за справедливість
люди захищати краіну йдуть.а Щур у Турцію.чи є правда на світі

2014-08-07 Земляки !
Сидить у районо баба-пенсіонерка та й ляси точить,сидить і вухом не веде. бо має велику пенсію і зарплату керівника методкабінету,дотепер керували з Вощепинець як хотіли. а тепер вичікують з моря погоди, допобачення бабулі. досить народ оббирати,домі на піч ляси точити

2014-08-06 Одна з працівниць дитсадка.
Щурь у Турції на відпочинку, половину харчів куплених за 400 гривень що з кожного з нас із дитсадків та вчителів щур зібрав- половину продали через свою "24" - цілодобовий магазин, а з соціальної аптеки Щурі щомісячно отримують 21 тисячу гривень оренди. Обирайте і дале щурів, а вулиця Ольбрахта як після війнии. Ті міжгірці що голосували за нього тепер добре видять що то за скотина, кой до сього не виділи.

2014-08-06 Смішному
Смішно ти дурню кончений. а тко начав аш не ви тупача сино-білоє. бездарі єнни

2014-08-05 Аптекарошу
Тому щурі і купили аптеку від свого імені, чи на підствного? І за реальну ціну?!

2014-08-05 Аптека
У банкрутстві аптеки державної винуватий Цар. При приході на посаду головного лікаря він повністю відмовився від послуг державної аптеки і замовляв ліки ,навіть перості розчини із Києва. От вони і не вижили і як наслідок банкрутство чим скористалися і продали

2014-08-05 Смішно
Сидить боячий Чуп біля монітора і пише що регіонали почали війну))))

2014-08-05 аптекар
Аптека в центрі Міжгіря перебувала у вланості обласної ради, де керує Іван Балога. Її продажем займався Юрка Брила. І невже хтось думає що продали вони аптеку за півціни?

2014-08-05 Василу
А твій криса михайлович поїхав в Луганськ що б було чим козирі крити? Про які козирі йде мова, про вкрадену щурями соціальну аптеку. куплену за пів-ціни на підствного, чи про роздеребанені землі. Думаш почата однопартійцями щуря війна все спише?

2014-08-04 землячка
Може нашим керівникам слід задуматися і прислухатися до громадськості, щоб не провокувати агресію з боку людей? Люди чекають рішучих та впевнених дій, а також співпраці Районної ради, адміністрації та Народної Ради.Не демонструйте розкол у своїх рядах, на Майдані ви були поруч.

2014-08-03 васил
Міжгірські майдауни вперед за Щадейом.Той уже показав на що здатний,вас чекає та ж участь.Прийде Михайлович із Луганська,то чим його козирь будете крити.

2014-08-03 КЛІНЧ
Потроху може готуватися й наш голова РДА

2014-08-03 агент 0,05
перший майдаун пішов...

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.