Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Судитимуть майстра лісу за незаконну рубку дерев


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Майстра лісу Білотисянського лісництва ДП “Рахівське ЛМГ” судитимуть за те, що він не вживав заходів щодо забезпечення охорони лісу від незаконних рубок

Як з`ясувалося під час досудового розслідування «страж лісу» навіть виявивши незаконні рубки не склав протокол про порушення лісового законодавства, факту самовільних рубок деревини не задокументував, і цим самим допустив вчинення невстановленими слідством особами, відносно яких матеріали досудового розслідування виділені у окреме провадження за ст.246 КК України, незаконної самовільної порубки дерев у ввіреній йому під охорону території лісу.

Згідно акту перевірки дотримання природоохоронного законодавства під час здійснення розробок лісосік в Білотисянському лісництві ДП «Рахівське ЛДГ» обрахунку розміру шкоди заподіяної лісу, проведеного Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства встановлено заподіяну зазначеними незаконними рубками шкоду в розмірі близько 100 тис.грн.

Таким чином, своїми діями майстер лісу вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 367 КК України - службову недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним та громадським інтересам. За це кримінальним кодексом України передбачене покарання у вигляді штрафу від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.2014-07-31
переглядів: 1112
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.