...

За результатами перевірки Виноградівського лісгоспу директора та заступника відомства просять звільнити


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


За результатами перевірки Виноградівського лісгоспу директора та заступника відомства просять звільнити

Упродовж 24-26 липня представники ГО «Майдан» - помічник народного депутата України Палінкаш В.І. та професійний лісівник, член ГО «Майдан» Олашин М.А. разом з інспекційною комісією лісових ресурсів України перевіряли роботу Виноградівського лісового господарства. На численні звернення жителів с.Пушкінова та с.В.Комяти радою ГО «Майдан» надіслано звернення до генеральної прокуратури та в міністерство лісового господарства.

За три дні спільної роботи активістів із інспекційною комісією агентства лісових ресурсів України, виявлено наступні порушення:

- Ось уже третій день директор лісового господарства відсутній на робочому місці.

- В перший день роботи в Затисянському лісництві виявлено 5 самовільних вирубок дуба та дві самовільні вирубки сосни.

- Виявлено величезну просіку – дорогу (протипожежний розрив??) , яка йде паралельно старій лісовій дорозі від с.Горбки через дубовий ліс до р.Тиса. Зі слів місцевих мешканців с.Горбки на дорозі було викрадено до 1000м.куб. ділового дуба, були дуби до 3 – 4м.куб.

Дорога веде до мармурового кар’єру в с.Крива Хустського району. Отримати якусь кошторисну документацію по цій дорозі на даний час не вдалось, не виключено, що документи знищені.

- В кінці вищезгаданої дороги виявлено незаконне будівництво в лісі дерев’яної вежі, на будівельному майданчику стоїть будівельний кран, робочі кудись пропали. Зі слів охоронця власником незаконного будівництва є регіонал Деркач м.Хуст. Узбіччя дороги до деревяної споруди вимащено мармуровими брилами з над дорогого мармуру. (Мармуровий кар’єр складається з шестикутних мармурових брил, які є найцінніші в європі). Документів на незаконне відчуження землі в ДП «Виноградівське лісове господарство» під незаконне будівництво отримати не вдалось. Але, як нас повідомили, будівництво ведеться з усного дозволу директора лісництва.

- Другого дня було здійснене звернення до затупника директор лісового господарства, Старости В.П., пред’явивши посвідчення помічника народного депутата України, з проханням надати довідку про проектно-кошторисні витрати на вищезгадану дорогу та документи на незаконне будівництво в лісі, на що в грубій формі було отримано відповідь, "не плутатись під ногами та не заважати працювати, а надати запит через ВР України, і він Староста подумає, чи варто йому давати відповідь".

- Продовжили перевірку в 33 кварталі, де, згідно з документацією, вирубано 150 м. куб лісу, а, фактично ж, 20 – 30 м. куб.

- Відвідали посадки молодих насаджень, що розташовані на задньому дворі Шаланківського лісництва, вражає занедбаність останніх, зарощеність буряном, та враженість хворобами майже всіх посадок лісових культур. Також вражає, що в розсаднику лісових культур пасуться коні.

- Відвідали колишню фазанячу ферму, колись гордість всієї України, яка до сьогодні містить інкубатори. На даний час знаходиться в жалюгідному стані та перетворена на власне господарство головного лісівника району, де вирощується більше ніж 20 голів свиней, та величезна пасіка. За державний кошт утримується охоронець, який підтримує господарство.

- Продовжили перевірку чотирьох лісосік в кварталі 5, 8 / 1 , 8/2 , 8/3 2014 вирубки на яких виявлено велику кількість лісу, який з ділового, вже перетворився на ліс для опалення, і знаходится на лісосіці не облікований.

- Третій день – директора та заступника на робочому місті немає.

Під час перевірки кварталу 138 виявлено незадовільний стан лісових культур, які були посаджені весною 2014 року, що свідчить про те, що майбутнього лісу ми, фактично, не матимемо, і це характерно для всього лісового господарства.

- Під час перевірки кварталу №40 – рубка модельних дерев, виявлено невідповідність визначеного діаметра в лісорубному квиткові зрубаних дерев, а це діловий дуб діаметром від 1м до 1,3 метра, лісопродукція вже заготовлена та продана.

Варто додати, що звільнено з роботи члена ГО «Майдан» жителя с.Шаланки Юрія Грицька, лише за те, що він відкрито заявив, що не підтримує, і не голосуватиме за партію регіонів, Януковича, та Бушка. Також величезні суми відмивалися на вивозі ділового дуба, який за документами оформлявся як деревина для опалення або як третій сорт.

Враховуючи вищесказане, перевіряючі просять визнати роботу лісового господарства незадовільною, Директора лісового господарства п.Агія В.О. та його заступника Старосту В.П. – з роботи звільнити. Матеріали передати в прокуратуру.

Помічник народного депутата ВР України Леонова Е.В. посв.№223/2 Палінкаш В.І.

(член ради ГО «Майдан»)

Член ГО «Майдан» Олашин М.А.


За результатами перевірки Виноградівського лісгоспу директора та заступника відомства просять звільнити

За результатами перевірки Виноградівського лісгоспу директора та заступника відомства просять звільнити

За результатами перевірки Виноградівського лісгоспу директора та заступника відомства просять звільнити
2014-07-29
переглядів: 2277
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2014-07-31 прокурору
А нацпарк Дербака Миколу коли перевірите як книжка пише? Чи на то вона і прокурорско-суддівська криша шоб все було НОРМАЛНО?

2014-07-30 сок
Сяку перевірку треба зробити уМіжгірському спецлісгоспі де директором Марія Галатиба тота нич не робит лишхащу продає а тоди з Таньов рябб рябцяньов та оленов Солодовнчков пют цілими днями аж не по кафе то в лісника репинського.

2014-07-29 до Міжгірського ГО "Майдан"
коли почнете нашим директорам лісгоспів щось подібне влаштовувавти???

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.