Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Закарпаття: СДПУ(о), реверс і диверсанти Путіна


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпаття: СДПУ(о), реверс і диверсанти Путіна

Є у наших колишніх нещодавніх друзів і екс-родичів прислів’я – «Лучше пєрєб(з)деть, чем недоб(з)дєть». Це те небагато, з чим я з ними згоден. Особливо, в реаліях воєнного сьогодення. Хоча, переконаний, про «пєрєб(з)дєть», насправді, уже не йдеться.

Близько місяця тому журналіст Юрій Лівак закинув у Фейсбук пост на предмет того, а що б було, якби на Закарпатті з’явилися «зільониє чілавєчкі». Схожі на тих, що захопили мерію Слов’янська, з чого, по суті, розпочалася трагедія українсько-російської «гібридної» війни на Донбасі. Ну, може не в Ужгороді, а, наприклад, в котромусь з райцентрів. Хоча, яка різниця, де саме? Головне – на Закарпатті...

Фантастика? Мабуть, таки не більша, аніж від’єднання Криму, яке ми все ще не навчилися сприймати як реальність. І сотні вбитих і покалічених – це також десь там, на нашому далекому Сході. А ми, закарпатці, – на іншому кінці України. За пазухою у Європи. Відгороджені від небезпеки всією країною, патріотичною Галичиною, Карпатами і ментовськими блок-постами Шаранича. Захищені територіальним батальйоном.

То захищені, чи ні?..

НІ, не захищені.

Бо якщо хтось думає, що так і не покарана, пори запевнення офіційного сайту УМВС, «колорадська» стрічка на грудях головного ДАІшника Ужгорода О.Співака, СДПУ(о)шне минуле тепер уже головного міліціонера Закарпаття С.Шаранича і його "кришування" на рівні мінстерства колишнім кадром В.Медведчука, підписання договору про співпрацю між «Антикорупцією» І.Волошина і медведчуківським «Украинским выбором», тихе перебування на посаді гендиректора облтелерадіокомпанії «Тиса-1» В.Мещерякова – колишнього прес-секретаря СДПУ(о)шного «губернатора» Закарпаття Івана Різака – то все випадковості, то він, щонайменше, наївний.

На тлі того, що коїть Путін в Україні, навіть окремі випадковості незабаром стають в один несподіваний день елементами цілісної картини. А коли, у контексті Закарпаття, маємо цілу низку закономірностей і взаємозалежностей, не вірити в те, про що вже не говорять, а кричать факти і логіка здорового глузду, однаковою мірою і глупо, і злочинно.

А тому, якщо, раптом, одного дня в Ужгороді, біля «парєбріка» Закарпатської ОДА раптом з’явиться зо два десятки озброєних і навчених убивати без жалю людей у камуфляжі, їм ніхто не протистоятиме. СБУ, що звикла займатися кришуванням контрабандних тунелів, не здатна до патріотизму та героїзму апріорі. Закарпатські міліціонери нічим не відрізняються від «лугандонських»: більшість з них будуть дезорієнтовані та деморалізовані, інші вже апріорі готові прислужувати новій владі на чолі з «народним начальником міліції» прокремлівської Республіки Подкарпатська Русь С.Шараничем і головним «народним» міліціонером Ужгорода в особі, наприклад, того ж О.Співака. «Народний губернатор» уже призначений в Кремлі – Петро Гецко. «Народним мером» Ужгорода несподівано для всіх намалюється медведчуківський гаманець в Ужгороді І.Волошин. А В.Мещеряков з задоволенням відключить українські канали і включить ті, що «потрібно». «Русинська» редакція на «Тисі-1» роботу не припиняла. Криміналітет, аналогічний до «лугандонського», вже організований, апробований і, ймовірно, потай вже потирає руки в передчутті «віджимів» чужих авто, нерухомості і приватного бізнесу. «П’ята колона» у вигляді фінансованого Путіним угорського ультранаціоналістичного Jobbik-а, якого вже навіть в Угорщині звинувачуюють у роботі на користь Москви і який постійно декларує претензії на Закарпаття, попри закриття офісу в Берегові, жива і чекає..

ПРОТИСТАВИТИСЯ ВСЬОМУ ЦЬОМУ В УЖГОРОДІ НАРАЗІ НІКОМУ.

Кращі з патріотів добровольцями вже воюють на Сході. Чергову партію патріотів-добровольців з числа правоохоронців Шаранич відправляє на Схід ближчим часом, зокрема – в понеділок. Батальйон територіальної оборони сформовано здебільшого з насильно мобілізованих, які не хочуть, не вміють і не будуть воювати. Закарпатські «диванні» патріоти воюють тільки в Фейсбуку. Ті ж, хто хоча б морально готовий реально протиставитися такому сценарію, – не навчені та, що головне, елементарно незгуртовані. А тому розрізнених найрадикальніших, для залякування решти, у випадку задіяння змальованого вище сценарію, швидше всього знайдуть з розпореними животами десь у Чорному озері. Варіанти, якщо пригадуєте, відпрацьовано у Слов’янську і решті населених пунктів Донбасу...

Це страшно і в це не хочеться вірити?

А попри це, такий сценарій вже окреслено і навіть озвучено. «Той, хто має вуха, той почує, той, хто має очі, той побачить». Гецко – клоун, але це КРЕМЛІВСЬКИЙ клоун. І ниточки, що рухають цією маріонеткою, ведуть, через Медведчука, до Путіна...

Про те, що новий виток дестабілізації в південно-східних регіонах України Кремлем заплановано на осінь, говорять всі. Про Закарпаття всі мовчать. А тим часом ми, хочемо того, чи ні, вже опинилися на передовій цієї війни.

І ключове слово – РЕВЕРС.

В основі могутності Росії-Кремля-Путіна – газ. І основні об’єми цього газу йдуть в Європу саме через Закарпаття. Більше того, поставити Україну на коліна можна тільки в тому випадку, якщо залишити її без газу на зиму. А значить, у будь-який можливий спосіб перекривши їй можливості реверсу газу з Євросоюзу. Практично весь реверс газу з ЄС в Україну також йде через Закарпаття – з Угорщини і Словаччини. І основні реверсні поставки газу зі Словаччини заплановано на 1 версня.

Тобто, приблизну дату дестабілізації на Закарпатті визначено. Відлік треба буде проводити саме від неї.

Питання тільки в тому, як ми зустрінемо цей виклик.

Точніше, чи зустрінемо взагалі...2014-07-27
переглядів: 1509
джерело: Олег Диба, Закарпаття онлайн.Блоги

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2014-07-31 щурівським підарам
То вам ригоанальним підарасам треба дякувати за почату на Сході України війну, а люди на Майдані все добре зробили. Вас і в районі не мож від корита відірвати.

2014-07-30 івсів
най ідуть хлопці воювати, НАТО нам зброї дасть доста

2014-07-29 майданутим уйобкам
дякуюємо вам виродки за громадянську війну

2014-07-29 Міша
То все нині є чи було?

2014-07-29 яремі
іване подумай що робиш це підбурювання людей на твоіі совісті і все аукнется на твоііі сімі ці всі проплати людей по тереблянській долиніпо 100 гр даром непройде

2014-07-29 так
Жони перекрили дорогу, знімав якиїсь чоловік що робить у адміністрації та жони гойколи на нього що він там немає права бути бо голосував за Януковича.

2014-07-29 Ой
Це дійсно правда?

2014-07-29 123
у Синевирі забирають хлопців на схід заблокували село ходять у масках з свальби забрали 20 чол .Хлопці які закрилися у хижі підпалили. У даний ча 21 год у селі страшний переполо жони повибігали на вулицю писк по всьому селі

2014-07-28 слава
Слава героям

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.