...

М-студіо. Греко-католицька єпархія святкувала річницю виходу церкви з підпілля


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


М-студіо.  Греко-католицька єпархія святкувала річницю виходу церкви з підпілля

25 років тому греко-католицька церква вийшла з підпілля. Після утисків радянського режиму у 89 році єпархію знову легалізували. Цю подію відзначають щорічно, проводять Богослужіння і згадують часи важких випробувань. До вірян, які в цей день прийшли до церкви, звернувся владика Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

Цьогоріч Мукачівська греко-католицька єпархія святкуватиме 25-річчя виходу церкви з підпілля. До цієї дати готуються масштабні богослужіння, в тому числі і в Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Ужгород. Вже цієї суботи в богословській академії ім. Блаженного Теодора Ромжі відбудеться архієрейська божественна літургія. До 1989 року публічно церква не діяла. Майже 40 сорок років релігійна приналежність вважалась поза законом. Не було ні вінчань, ні хрестин, ні звичайних богослужінь. За словами Владики Мілана, масові богослужіння розпочалися спонтанно, в Ужгороді ж все розпочалося із служіння на Велику п’ятницю з винесенням плащениці. Однак дві генерації закарпатців таки подорослішали без впливу церкви, або ж з найменшим – у сімях, де таємно берегли традиції. Владика Мілан каже: це відчувалось і тоді, відчувається і досі. В тому числі і через протистояння різних конфесій за один і той же храм. 25-ти річчя виходу з підпілля відмітять масштабними богослужіннями.2014-07-01
переглядів: 1701
джерело: m-studio.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-07-03 антон
Греко-Католицька Православна Церква обэднуэ всіх вірників!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.