«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Вершник Українського апокаліпсису


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Вершник Українського апокаліпсису

Впізнаєте красавця? Це ж улюблений депутат Розентала, Кібелбека, Черепка, Полички, Мореки, Дужара, Красная, ... та й всіх, всіх…

О, як ми його на Закарпатті любили! Як на руках носили! Тисячі членів партії СДПУ (о): вчителі, лікарі, науковці… закарпатські християнські церкви всіх конфесій просто сочилися миром і диміли ладаном від однієї думки про щедрих високоповажних київських меценатів. Напевно жоден політик нової української історії не збурив на Срібній землі таку хвилю холуйства. Це було справжнє бабине літо совка. Ми щедро тратили телячу радянську довірливість, хитрувату простакувату щирість, розраховуючи на щедрі дари, не особливо задумовуючись над повітряними замками, які нам малювали доброчинці.

Першими спам’яталися закарпатські бандити: ласі шматки почали мимо проносити, хащі безжально і не туди рубати, по кишенях пішов вже не шелест, а хруст – зайві руки з кишені бюджетної виламувати стали. Ледве здихалися. Були, звичайно, й інші, не менш колоритні, яких любили, але вже з більшою оглядкою, запас диявольського цинізму від Медведчука навіки обпік.

А Медведчук покрокував далі Українською історією: злет, падіння, забуття, зламані ворота… Війна. І все це на фоні все зростаючої ненависті українців до ката Стуса.

Але подивіться, він знову на коні. Сама Меркель його пропонує у переговірники.

Вершнику Українського апокаліпсису, як ми тебе не впізнали!!!2014-06-28
переглядів: 771
джерело: Володимир Мочарник. Чорна гора

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.