...

Народний депутат Валерій Пацкан провів прийом громадян


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Народний депутат Валерій Пацкан провів прийом громадян

Сьогодні у Виноградові на особистому прийомі у Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Народного депутата України Валерія Пацкана був Щубер Федір Дмитрович, популярний на нашому порталі за частими публікаціями в Студеному. Він повідомляє що:

-На зустрічі мною були затронуті питання Виноградівщини і Міжгірщини.
Cаме Виноградова стосувалися питання очисних споруд, міського сміттезвалища, незаконного вивозу піщано-гравійної суміші, безпритульних тварин та порушення законодавства про звернення громадян та доступ до публічної інформації.
По Міжгірщині питання газифікації сіл Нижній та Верхній Студений, ремонт дороги Ізки - В.Студений та порушення природоохоронного, земельного та санітарного законодавства місцевим самоврядуванням і філією "Міжгір"ядержспецлісгосп". Паном Пацкан В.В. на особистому прийомі всі викладені мною питання були занотовані, з його боку будуть вжиті всі заходи щодо поновлення порушених прав та інтересів мешканців сіл Нижній та Верхній Студений. Але депутат зауважив, що цими питанням в апріорі мав би займатися народний депутат Ланьо Михайло Іванович за якого в більшості проголосували студенці. Мною було поставлено до уваги п.Пацкан В.В., що я особисто звертався два рази до п.Ланьо М.І., але відповіді не отримував.
Як підтвердженням моєї присутності на особистому прийомі я попросив його зробити фото для Міжгірського порталу.


Федір Щубер і Валерій ПацканНародний депутат Валерій Пацкан провів прийом громадян


2013-03-27
переглядів: 1103
джерело: міжгірський портал

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.