...

Трійнята з Вучкового ростуть здоровими і щасливими під опікою батьків та бабусі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село вучкове


Трійнята з Вучкового ростуть здоровими і щасливими під опікою батьків та бабусі

У 2010 році про те, що у с. Вучкове 23-річна по­роділля Марина Шегута народила трійню, писала не тільки районна газета "Верховина", адже у на­шому верховинському краї це були перші поло­ги, коли на світ одночас­но в обласному центрі зявилися здоровими дві дівчинки і хлопчик. У травні цього року Іванці, Даринці та Василькові (так нарекли щасливі батьки своїх нащадків) виповниться по три роч­ки. Кілька днів тому вони вже стали вихованцями дитячого дошкільного закладу, де, як каже мама Марина, освоїлися швид­ко, в оточенні дітей почу­вають себе вільно і роз­куто. Вдома молодій мамі допомагає поратися з малятами від їх народ­ження бабуся, яка меш­кає поруч.

Іванка і Даринка схожі, наче дві краплі води: червонощокі, пух­ленькі і, нівроку, врод­ливі, як квіточки. Василь­ко, на відміну від сестри­чок, більш енергійний і жвавий, через що і вигля­дає дрібнішим. Та, як каже батько Василь, хлопчик ладить із сест­ричками, не відбирає у них іграшки, не кривдить їх.

Згідно з дорученням Президента України від 10.ХІ.2006 р. за №1-1/ 1198 здійснюється патро­нат над сімями, у яких народилася трійня. Відповідно до цього доку­менту є і доручення голо­ви ОДА, тому такі сімї знаходяться під опікою як державного рівня, так і на місцях. Сімя Шегутів ко­ристується пільгами бага­тодітної родини. У 2010 році, коли народилися трійнята, за сприяння районної влади їм виді­лено одноразову спон­сорську допомогу, а в цьому році вирішено і житлове питання, бо до­недавна Василь з Мари­ною та трьома дітьми проживали в будинку ба­бусі. Для благоустрою власного житла їм офор­млено пільговий без- відсотковий кредит у рамках реалізації район­ної програми "Власний дім". За сприяння рай- держадміністрації виго­товлено проектну доку­ментацію на будівлю, оформлено право влас­ності на земельну ділян­ку.

Цими днями з нагоди Міжнародного жіночого дня родину Шегутів у Вуч- ковому відвідали голова райдержадміністрації Ва­силь Щур та начальник відділу молоді управлін­ня освіти, молоді та спорту райдержадмініст­рації Тетяна Горова, які привітали квітами ще зовсім молоду багатодіт­ну і щасливу маму, вру­чили подарунки дітям. За розмови з батьками, кер­івник району Василь Щур пообіцяв й надалі опіку­ватися родиною і поба­жав всім щастя та благо­получчя.

М. РУБЕЦЬ2013-03-18
переглядів: 1828
джерело: www.m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(вучкове)

найбільше читають:
(вучкове)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.