.

"Мерседес" водія з Івано-Франківська віз на Закарпаття 800 кг металобрухту без документів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село соймиКрім того, там таки, в Соймах, до з'ясування обставин затримали вантажівку, якою перевозили 23 кубометри "підозрілої" деревини.

У Соймах на Міжгірщині під час перевірки на посту мікроавтобуса "Мерседес Спринтер" під керуванням водія з Івано-Франківська правоохоронці виявили 800 кг брухту чорних металів без будь-яких документів. Металобрухт івано-франківець перевозив на Закарпаття. Мікроавтобус затримано й поміщено на майданчик Міжгірського відділу міліції для з'ясування усіх обставин та деталей події.

Крім того, знову ж таки, у Соймах під час зупинки для перевірки вантажівки, що перевозила 23 кубометри деревини, в ході перевірки документів накладна на вантаж викликала підозри щодо її достовірності. На час перевірки документа на предмет можливої підробки вантажівку поміщено на майданчик поста міліції в Соймах.2016-02-10
переглядів: 1221
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.