.

Житель Міжгір'я перевозив без документів понад 8 "кубів" лісу, а водій з Ужгородщини – алкоголь


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село сойми


Житель Міжгір'я перевозив без документів понад 8

Житель Ужгородщини віз у «Мерседесі» 20 ящиків горілки, вина та коньяку з сумнівними документами. А житель Міжгір’я перевозив на «Уралі» понад 8 кубометрів деревини без відповідних документів.

У с. Сойми Міжгірського району діє спецпост міліції. На ньому правоохоронці часто затримують різноманітні вантажі без належних документів. Так, учора там затримали два автомобілі з алкоголем і деревиною.

Спершу обідньої пори на пост заїхав вантажний автомобіль "Урал", завантажений деревиною. Водій, 59-річний житель Міжгір’я, накладної на пиломатеріали не мав. Вантажівку з дерев’яним брусом масою 8,6 кубометрів затримано на спецмайданчик поліції.

Друга машина, мікроавтобус "Мерседес", заїхала на пост близько пів восьмої години вечора. 55-річний водій з Ужгородщини перевозив 20 ящиків горілки, вина та коньяку. Супровідні документи на вантаж викликали в правоохоронців сумнів щодо їх достовірності. Зі слів водія, він розвозив товар по торгових точках Міжгірського району.

Як і в попередньому випадку, машину поміщено на спецмайданчик Міжгірської міліції. За даними фактами правоохоронці проводять перевірку2016-01-28
переглядів: 1651
джерело: відділ комунікації ГУ НП України в Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-01-29 ?
це сосна ?

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.