Юлія Мендель: 35 українців повернулись додому! Завдяки нинішній владі повернулися додому політв‘язні, морські полонені та інші українці, які знаходилися на території Росії. Вітаємо вдома!

Райдужну форель почали розводити на Міжгірщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Райдужну форель почали розводити на Міжгірщині

Чи не в кожному гірському районі Закарпаття можна зустріти людей, які займаються розведенням форелі райдужної. Однак розводити таку рибу не кожен зможе.

Форель – дуже вибаглива, влітку треба стежити, щоб температура води не перевищували 16 градусів. А взимку головний ворог форелі – видра. В кожному з цих невеличких басейнів з кришталево-чистою та холодною річковою водою живе по кілька тисяч особин форелі райдужної. Вода до цих водойм тече самопливом з гір.

Займатись розведенням форелі пан Юрій почав лише кілька місяців тому. Збудував кам’яні басейни, запустив в них мальків форелі. Та вже встиг зрозуміти, наскільки ця риба вибаглива. Та зараз це не проблема, каже чоловік, вода взимку крижана. У цю пору на рибу чатує інша небезпека.

Для туристів у майбутньому пан Юрій планує зробити цікаву атракцію: кожен відвідувач зможе зловити рибу самостійно, яку прямо на місці і приготують. Зловити форель на шмат хліба не вдасться, адже ця риба – хижак. Та поки пан Юрій форель воліє не ловити, каже, вона ще має підрости. Ну а в майбутньому чоловік планує вирощувати рибу вже від самої ікринки до дорослої особини.2019-01-22
переглядів: 948
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2019-01-23 Пугарь
Амень

2019-01-22 До пугарів
Пугарі ви бидло стеблівські підараси ВІЧНА ВАМ ПАМЯТЬ

2019-01-22 вася капелан
цю рибу неможна їсти вони її кормлять різними хімічними добавками ви попробуйте її на вкус яка вона або дайте її в лаболаторію санепідемстанції і що вам скажуть ???

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.