Юлія Мендель: 35 українців повернулись додому! Завдяки нинішній владі повернулися додому політв‘язні, морські полонені та інші українці, які знаходилися на території Росії. Вітаємо вдома!

Озеро Синевир взимку.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Озеро Синевир взимку.

Новорічні свята близько, і невдовзі на Закарпаття приїде чимало туристів. Чи не найпопулярнішим місцем для відвідувань у нашому регіоні є озеро Синевир.

Журналістів «М-Студіо» Синевир зустрів засніженими краєвидами, і це неабияк потішило, адже на Мукачівщині день був абсолютно безсніжний. Однак всі, хто прагнув побачити озеро у всій красі, будуть розчаровані. Взимку воно замерзає і плескіт води почути не вдасться. Однак це не означає, що дивитися тут нічого. Чудові краєвиди, засніжені ялинки, різьблені Синь і Вир – зимова атмосфера, яка особливо сподобається людям, які прагнуть відволіктися від міської метушні. До того ж природа створила чудові фотозони, які любителям селфі обов’язково будуть до душі.

Відвідувачів небагато, але вони є. У будній день і після обіду це й не дивно. Проте люди в захваті. Проте є й нарікання – не посипана дорога. Люди кажуть, що долати перевали дуже важко.

Незважаючи на усі недоліки, Синевир завжди приваблюватиме гостей з усіх куточків країни своєю унікальністю та красою.2018-12-25
переглядів: 743
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.