Юлія Мендель: 35 українців повернулись додому! Завдяки нинішній владі повернулися додому політв‘язні, морські полонені та інші українці, які знаходилися на території Росії. Вітаємо вдома!

Як Москаль отжигал на фестивалі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Як Москаль отжигал на фестивалі

Учора відбувся славний фестиваль "На Синевир звуть трембіти". - Знакова подія культурного життя Закарпаття. Гуцули, лемки, верховинці і бойки зібралися разом в мальовничому Міжгір'я. Навіть не дивлячись на спекотну погоду і круті схили гір, на фестиваль приїхали більше двох тисяч гостей.

Відвідали фестиваль звичайно ж і головні його гості - очільник Закарпаття Геннадій Москаль, представники місцевої влади, а також керівництво Ужгорода та Ужгородського району.

Колоритною родзинкою фестивалю став кінний козачий театр з Луганська, який викликав справжній фурор. На фестивалі злилися воєдино найпотужніша енергетика багатовікових Карпатських гір, невимовні пейзажі, захоплююче шоу козаків з Донбасу, віртуозність їх трюків, відчайдушність хвацьких козачих пісень і бере за душу зворушлива ліричність.

На святі можна було познайомитися з славними закарпатськими і козацькими традиціями, скуштувати страви різної кухні, а також долучитися до традиційних козачим ремеслам і споглядати на власні очі історію предків українців - козаків. Приміром, козаки представили звичаї і традиції козацтва, які передаються з покоління в покоління - рубка і фланкіровка шашкою, володіння батогом і нагайкою і звичайно ж козацька весілля.

Після козачого вистави всі гості свята рушили до перлини Карпат - озера Синевир. До речі, навіть незважаючи на круті схили гір, все піднялися легко. Тут то якраз розкрилася вся повнота фестивалю - столи з національною кухнею, ярмарок страв, предмети рукоділля місцевого населення.

Місцеві дуже радіють, що фестиваль нарешті відродився і вірять у зміни, які прийшли зі змінами в обласної влади.

При цьому люди дійсно пишаються тим, що живуть в Закарпатті - це видно навіть по обличчям перехожих.

Безліч місцевих жителів людей ходять в національних українських вишіванках- як дорослі, так і маленькі діти, майбутнє краю.

Дивишся на цих діточок, в плісированих спідничку в квіточку, визнаних тонкою ниткою носочках, хусточках і неймовірно красивих батистових сорочках з мереживами - і душа співає і серце радіє.


Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі


2015-08-31
переглядів: 5104
джерело: Юлія Давидова, Закарпатський кореспондент

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(15):

2019-05-21 мороз грядиль таинши
КОЗЛИ НЕЗНАЮТЬ ДЕ ГРОШИ ВИДМИТИ ИМАЦКАЛЬ ВТИМ ЧИСЛИ МАЛО НАБРАВСЯ ВИД ВЕРХОВИНЦИВ КОЗЕЛ ХАЙ ИДЕ ВЖЕ НА ПОКОЙ НАБРАВСЯ ДОСТА

2018-08-05 Я
Худинець Вася молодець.УМНИЧКА.

2018-08-05 котенок
поиграли и кинули это нельзя так делать со мной нельзя...выходишь на улицу садишься на вокзале и улетаешь у даль на всегда

2018-08-05 !!!
Кидалово)Это чистилище)

2018-08-05 ?
Кинули Ви мене на ноль?

2018-08-05 колочава
чого не закликали из вильшан родственику на риплянку.

2017-04-02 Звичайно
Худинець молодець...і Ярема тоже молодець...Опозиця плаче гірко плаче.....

2016-05-19 Правда !!!
Худинець молодец...

2015-09-04 !!!-!!!!!
Я запомнил Тебя,чтоб при встречи тепло обнять...Чтоб насквозь пропитаться Твоей пеленой прохлады....Чтоб за все Эти годы друг друга простить....Понять...Взять кочергу и собрать угольки балады...Да !!!-!!!!!

2015-09-04 1
молодець рда

2015-09-02 Да!!!!!!!!!
Мой друг Я всегда рядом с тобой.Даже если Ты меня не замечаешь.Я обнимаю Тебя ветром,целую дождем,согреваю лучом солнца.И люблю....всеми Людьми,которые встречаются на твоем жизненном пути..............

2015-09-02 !!!-!!!!!
Когда стоишь перед выбором,просто подбрось монетку.Это не даст верного ответа,но в момент,когда монетка в воздухе,ты уже знаеш на что надееться !!!-!!!!!

2015-09-01 колочаві
Що Худинець такого зробив, що "всіх взув"? Ще не було чим хвалитися.

2015-09-01 хто допустив
все панство понапивалося позор організація 0

2015-08-31 колочава
худинець молодець взув усіх

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.