Юлія Мендель: 35 українців повернулись додому! Завдяки нинішній владі повернулися додому політв‘язні, морські полонені та інші українці, які знаходилися на території Росії. Вітаємо вдома!

Безпрецедентне рішення сесії однієї із сільських рад


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село річка


Безпрецедентне рішення сесії однієї із сільських рад

Шановне товариство закони приймаються для того, щоб їх дотримувалися всі громадяни. На жаль, на практиці це не завжди так. Щодня з повідомлень ЗМІ ми дізнаємося про вчинення злочинів різного характеру, а за останній період значно зросло виявлення корупційних схем, використання службових повноважень заради власного збагачення. Дуже прикро, але ми знаємо, що корупційні піраміди на Міжгірщині будувалися не один десяток років і щоб розхитати цю твердиню потрібні колосальні зусилля. Наразі Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” намагається все це вивести на “чисту воду” і тому здійснює громадський та журналістський моніторинг службової діяльності Річківської сільської ради в рамках проекту “Запитай у влади”,щоб дізнатися як виконують службові обов”язки посадові особи органів місцевого самоврядування.Адже до цієї сільської ради є багато запитань. Президент України Володимир Зеленський акцентує увагу на те, що боротьба зі злочинністю й корупцією – одне з перших і невідкладних завдань заради благополуччя суспільства. Адже подальший розвиток економіки неможливий без створення безпечного клімату для інвестицій, ведення бізнесу й т.ін. Жителям с.Річка що на Міжгірщині , без сумніву, також не байдуже якщо йдеться про порушення законності й правопорядку. Під час зустрічі журналістів газети “Народний контроль Закарпаття” із сільською громадою с.Річка ,люди розповіли про те, що відбувається в їхньому селі, про те, як ігноруються сільським головою п.Бігар В.М. їх звернення про вирішення різного роду проблем.Так, наприклад, ініціативна група мешканців села звернулася із письмовою заявою до сільського голови п.Бігар В.М., щоб той відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” прозвітувався про свою роботу. Подана заява була зареєстрована належним чином і відповідно до ст.20 Закону України “Про звернення громадян” мала бути розглянута протягом одного місяця і надана відповідь заявнику.Але нажаль ні розгляду поданого звернення в присутності заявника(що передбачено ст.18 ЗУ”Про звернення громадян”) ,ані надання відповіді на заяву (що передбачено ст.15 ЗУ”Про звернення громадян”) не здійснено.Під час проведення громадського моніторингу ми подавали запити на інформацію щодо службової діяльності Річківської сільської ради .Інформаційний запит був поданий в електронному варіанті і був отриманий уповноваженою особою сільської ради.Однак,сільський голова надав відповіді на запит ,без особистого підпису і відмовив нам в наданні нам запитуваної інформації .Підстава відмови пов”язана із тим,що немає матеріально-технічного забезпечення,відсутність державної фінансової дотації та в зв”язку із цим відсутня можливість копіювання та сканування запитуваних документів.

Але найважливішою подією цього тижня на теренах незалежної України стало прийняте безпрецедентне рішення на сесії Річківської сільської ради місцевими депутатами.Ось,як воно було .Один із депутатів Річківської сільської ради на сесії сільської ради запропонував звільнити від юридичної відповідальності сільського голову п.Бігар В.М. та членів виконкому сільської ради за порушення ними законодавства про доступ до публічної інформації.Подана пропозиція була покладена сільським головою п.Бігар В.М. на голосування і була підтримана депутатами сільської ради одноголосно.Таким чином прийняте рішення на сесії Річківської сільської ради відтепер може стати зразковим для інших.Ну,що тут скажеш… Але прийдеться не тільки сказати,але надати цим діям правову оцінку.Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася до правоохоронних органів щодо проведення відповідної перевірки та надання правової оцінки діям всім учасникам сесії сільської ради.Про результати розгляду наших звернень та про перебіг подій буде інформувати громадськість.


Безпрецедентне рішення сесії однієї із сільських рад

Безпрецедентне рішення сесії однієї із сільських рад

Безпрецедентне рішення сесії однієї із сільських рад
2019-09-07
переглядів: 4090
джерело: Народний контроль Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(36):

2019-09-16 Піпец
Село і люди,Маря, Гафа, свита,гуня...Кошмар,буде вам у писку доста землі,не гнівіть Бога і не позортеся.Дурка за вашим селом плаче,приїдьте на Мужаєва41,м, Берегово,там без очереді пройдете.Позор...

2019-09-15 натка
Річанська сільська рада,це злочинне угрупування на чолі з сдпу(о)бігарьом, сімя якого проголосувала на парламенських виборах за партію медведчука.

2019-09-14 Гарного всім дня
ЛЕОПОЛЬД) РЕБЯТА ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО)) ЦЬОМ НА ЛЬОТУ))) Я ЛЕЧУ КАК... ДОЛГА Я ТЕБЯ ИСКАЛ))))

2019-09-12 земля
пахати треба

2019-09-12 пак
пак пуд бігаря ляже і земля тук тук

2019-09-12 Прввда
Журналістці не дали землі і Лазах

2019-09-12 депутат
Голова річанський має більшість депутатську і вони рішают що їм треба, іто всьо скрито від людей, розбазарили землі людські,самі собі набрали де хотіли,пилипови надавали де хотів, болбанови надают усю інформацію де, кого і як мош облопошити, скоро із хижів будут людей виганяти у кого не приватизовано. Они на людей болт забили. Усяким готрам,пилипам,поповам, уродовським,шингаренкам...і тд.землі попродавали, а ви люде отоварюйте сертифікати де хочете, остаткі сладкі, а людям брешут що не знают. То хитра шайка злодіїв які попродавали люцькізимлі,і думают що всі дурні, та всяко висмівают людий. Село поділено на чорних і білих. Що хотят то роблят. Колись сьому мусит настати кониць.

2019-09-11 Сара
Карповичі рулят

2019-09-10 ната
Розпустити таку позорну сіліраду.

2019-09-10 Правда
Та непозорьтеся Річчане,ніхто лже-журналістів неоправдовує,но таке рішення яке прийняла ваша управа це щось із чимось ваша влада впала ниже плінтуса,звичайно це колегальний орган,але пан Голова цього мав не допустити і розяснити псевдо-депудатам що це не ВР рада післья такого рішення хто він є.

2019-09-10 Кавор
на лапшилам пяному ідіоту что невіновата недорозвинутоє каже одним словом турок.

2019-09-10 Срайко
Тихо будьте,бо прийде Соляничка та розбереся наскоро,влупит бутилков по голові,я її вже тягнути під остановку не буду,бо неберую.

2019-09-09 патріот
Сьогодні гниди незаконно знімають з себе кримінальну відповідальність за деребан людських земель, а завтра що ,право першої ночі? Чи крадіжка земель , як зробили з Марьов Попчиковов і Раром? Маразм процвітає ! Бос рулит , і ніхто не згадає , що ледве школу закінчив. Для вчителів він був Болван.

2019-09-09 Тяне
Пяна 50 грм ключі тирит здохне злодюга

2019-09-09 До села
В правда що недавно річанську сільську раду гівном облили)))

2019-09-09 тяне
Добре ворюга ключів.

2019-09-09 Петри
Жаль що пару сімей все село позорят.

2019-09-09 Алкашка 2
Пак ключі з дверей тирила вонячка позорище обістяноє.

2019-09-09 Алкасці
Кажу іди домі не може бося пістяла ти мене знаєш каже вонячеа

2019-09-09 Бугай
А з якого то дива вона має сидіти тихо? Робота сільради має бути відкрита. Я понимаю , що красти не получится типирь . Кому не ма що скривати тот не бойится. А справа чи зліва , та хоть спереду. Менше треба красти і всьо буде пучком.

2019-09-09 наташа
але ж ти наташа не хочеш сидіти тихо. а пхаєшся нескромно в не свої справи. тобі нема чим зайнятися?

2019-09-09 Хам
Шкода, що у когось хватає совісті поливати грязьов лише тому, що думка відрізнявся від сірої маси! Як сільській раді нема чого боятися, то сиділи б тихо, а не писали всяку гадость, бо закон бумеранга ніхто не відміняв і у них тоже є діти!!!!!Думаю вернеся їм всьо з часом

2019-09-09 Філін
Айно ви тільки й вмієте ,що з опечатки глумитися. Це вказує на ваш рівень інтелекту. Ваш мозок не може сприйняти й обробити в повному обсязі інформацію та наведені факти. Ви застрягли в перехідному положенні між одноклітинними та дрозофілами. В котрих немає інтелекту. Пояснювати прописні істини вам це все рівно ,що кидати свиням перли- все рівно ви цього не оціните. Головний пріоритет у вас служити своему хозяїну. Служите ви на славу. Він вас похвалить.

2019-09-09 юристи
наташа шкода тебе. що ти у це встряла. шкода нервів і моральних страждан. не коштує це діло стільки. щоб за нього тебе так сильно поливали брудом. ну дасть феміда керівнику річки штраф за порушення доступу до публ. інформації це близько 800 грн. ну відмінить рішення сільради якщо визнає його незаконним. а ти на позовні заяви набагато більше потратишся. не вартує гра свічок як каже приказка. а тебе вже на все життя брудом облили. чи вартують твої старання того будь мудріша

2019-09-09 Філін
Майже все ,що тут сказано в коментарях не від далекого розуму. Це як треба наступити на мозіль ,щоб підняти таку хвилю негативу . Звичайно вони будуть пускати міазми , наче кучка лайна, та демонструвати свої прихованві сексуальні бажання ( все по Фрейду) . Як кажуть , кому чого не вистачає... Ала , шановні стаття не про інтимне життя дурналіста , а про перевищення службових повноважень. ВР нещодавно зняла недоторканість з депутатів , але ви не шукаєте легких шляхів і вирішили її прийняти. Тобто ,хтось( може Бог?) надав вам право приймати ОТАКЕ. Тепер сирі і убогі будуть мати свого покровителя( шанованого в вузьких колах, дуже вузьких, пана голову). Тепер вони можуть спати спокійно , адже сільська рада може зняти з будь- кого відповідальність. Вбив людину - не біда , звертайся в сільраду. Вона все порішає.Мені цікаво тільки одне , коли ж нарешті правоохоронні органи зацікавляться діяльністю оцих чиновників! А вони рано чи пізно зацікавляться. Адже прийшла нова влада і їх руки дійдуть і до місцевих і сільських рад. От тоді ми й подивимося хто правий ,а хто ні. А всім місцевим сексуальним збоченцям скажу , як би ви не обливали когось гидотою , готуйте вазелін . В майбутньому він вам ой , як згодиться.

2019-09-08 Патріот
Правий сектор розбереся з псевдо актевістами з московськими посіпаками феєром цендрами на ПАЛЮ

2019-09-08 Наталя
"Шановні", далеко мені все одно, що Ви тут пишете))) саме основне, що в очі мені ви не можете сказати нічого так, що крийтеся під фейковими ніками і тихо, щоб ніхто не чув обговорюйте мене, а я в той час доведу справу до логічного завершення!!!

2019-09-08 Б.
Тот підер прилизаний добив си вітця, шовгора , а з Рашки тікав так ,що му яйця флинькали , коли на людий попав. Та думав ,що й туй сяк буде робити? Уєбе й відсі , падла.

2019-09-08 Річка
Даааааа.! Люди ви в своєму розумі? Певна посадова особа порушила закон ,а ви активіста поливаєте грязюкою! За те , що таке рішення набуло розголосу. Це маразм 90 левелу!!! Але чого я дивуюся ? Такі коментарі можуть писати тільки моральні виблядки та гомосексуальні маріонетки , котрі не мають ні честі ,ні совесті ,а ні гордості. Котрі готові прийняти від будь-кого будь- куди в необмежених кількостях. Котрі готові продати матір рідну і підставити свою сраку за зелені папірці. Котрі готові вбити за громадянську позицію. Мені соромно , називати вас людьми. Бо ви НЕДОЛЮДИ.

2019-09-08 НК
в цей час голова Річки і ще чоловік 10 у Осовнях горі ділять недоділене

2019-09-08 Депутати
Она зовсім не розуміє. Що на сесію є затверджений перелік питань порядку денного.за який проголосували депутати.а на свою скаргу най прийде поговорити в інший час а не на сесію

2019-09-08 Воняк
няйня вилеже тупицю посадят неук.

2019-09-07 слав герою бігарю
кончені лезбі рідчанські

2019-09-07 аннунака
кончені недобитки з 14 року

2019-09-07 Правда
Пан Голова Шановнй і поважний Вася молодець.Річка має розумного молодого МЕРА.

2019-09-07 Позор
Да Вася ти різанув по повній! Такого ще рішення в державі органи місцевого самоврядування неприймали це настояще ноу-хау це точно по президенський бомба,Вася позбав с.Річку сплачувати всі платежі які надходять,та позбав громадян кримінальної відповідальності.

свіжі новини:
(річка)

свіжі коментарі:
(річка)

всі коментарі

найбільше читають:
(річка)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.