Іван Марчук: “Йде до гіршого. Ми навіть не уявляємо, в якому болоті сидимо…”

Посадовці сільради незаконно надали в оренду 5 га землі за 1,5 млн грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село репинне


Посадовці сільради незаконно надали в оренду 5 га землі за 1,5 млн грн

У Львівському апеляційному господарському суді ухвалено рішення про визнання недійсними рішення Репинської сільської ради Міжгірського району та договору оренди земельної ділянки загальною площею понад 5 га та вартістю понад 1,5 млн.грн.

У суді підтвердилися доводи прокуратури про те, що сільська рада перевищила свої повноваження, оскільки дана земельна ділянка знаходиться поза межами населеного пункту, а відтак право на розпорядження нею належить Закарпатській обласній державній адміністрації.

До того ж, вказана ділянка – є землею сільського господарського призначення, проте була надана у оренду підприємцю для будівництва готельно-туристичного комплексу без зміни цільового призначення.2015-07-17
переглядів: 1539
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-07-22 Очевидець
Так Ізківський голова Савчур одноособово надрукував та підписав 16 рішень сесіі,які скасував прокурор Пилип й до цих пір не сидить.Що всі посліпли чи бояться недоросля.вівчаря ,ШПІКА.

2015-07-17 123
Люди добрі-журіться своїми проблемами.

2015-07-17 Чупа - чупс
Кіть Больбанку Шовак не запакує у тюрягу ,она запакує його,бо она май мозгами йому управит,ци видите пхалася дале на начальника та він повів її у Київ ,та і його провалила,хоть він май достойно бив у анцухови.У неї мета здрилити раз Шовака з шефа земельного управління,а дале маньо поуправляє так як у Рипиннім 8 гектарів,тай сисі 5 гектарів.,та говорят що уСтуденім організовали аферу із Славцьом та продали,все вияснимо.

2015-07-17 ?
йсес на сисій ділянці больбанка погоріла? чомуї не посадили якщо доказано що все се незаконно

свіжі новини:
(репинне)

свіжі коментарі:
(репинне)

всі коментарі

найбільше читають:
(репинне)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.