З Днем батька!

В Ужгороді пікетували Закарпатський окружний адмінсуд - вимагають захисту Боржави від забудови вітряками


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


В Ужгороді пікетували Закарпатський окружний адмінсуд - вимагають захисту Боржави від забудови вітряками

В Ужгороді перед окружним судом на Загорській зібрався мітинг за збереження Боржави.

Про це повідомляє правозахисник Віталій Грегор.

На захист Боржави приїхали декілька десятків жителів Воловеччини та Свалявщини, а також громадські правозахисники та небайдужа громадськість Закарпаття.

Сьогодні в суді заплановане засідання щодо заборони будівництва 34-х гігантських вітряків на перлині Карпат - полонині Боржава.

Люди налаштовані рішуче, допоки не буде прийняте рішення, яке захистить гірський хребет Боржавських полонин від варварського знищення і їх екологічні права на безпечне довкілля.

Також, згодом стало відомо, що до жителів Свалявського і Міжгірських районів на мітинг "За збереження полонини Боржава" прийшли на підтримку голова Пилипецької сільської ради Василь Готра та Міжгірської районної ради Василь Щур.


В Ужгороді пікетували Закарпатський окружний адмінсуд - вимагають захисту Боржави від забудови вітряками

В Ужгороді пікетували Закарпатський окружний адмінсуд - вимагають захисту Боржави від забудови вітряками


2019-06-05
переглядів: 876
джерело: https://www.0312.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2019-06-08 До барни
Чи знаете що Ледней лісничий на даний час із Мицов вивозить крадений кругляк кожний день його треба повісити в центрі села..

2019-06-06 конткретні справи
пташка літає і смокче?? одгадка ??

2019-06-06 вася капелан
в тячівському районі чиновнику за стан доріг по морді надавали а в нас чиновник щоб займатися ремонтом доріг пішов піаром займатися в Ужгород з своїми друзами ви не піартеся а ремонтуйте дороги а то скоро і в Міжгірю чиновникам будуть давати по морді і всі виходимо на пікетування райради і перекривати дорогу 9 06 2019 р біля дуба на синевир і хуст в 8 годин переходими від слів до конкретних справ

2019-06-06 ярема і в
потрібно пікетувати Міжгірську райраду і райдержадміністрацію щоб робили ремонт доріг в районі а не дурницею займатись набивати собі показники перед виборами подивіться на стан наших доріг я пропоную перекрити дорогу в неділю 9 06 2019, щоб районні і областні чиновники непропивали наші гроші на синевирськім перевалі а за ці гроші відремонтували дороги в Міжгірському районі всі підтримуємо дану акцію яка буде проходити в неділю 9 06 2019р і починається в 8 годин біля Дуба в Міжгірю

2019-06-05 діма до бурі
за чупа нич поганого сказати не можу, а толіка позаочи дакотрі називают двадцятигривньовим, бо саме стільки в нього була такса коли на біржі робив оби в документи хоча б подивив...

2019-06-05 никто
нитко із сих перерахованих не заслужив

2019-06-05 Має
Бути Тот хто посадив порохободів.

2019-06-05 Буришин
одні пікетуют а другі радатсья хто буде головов адмінітсрації. Ваня ЧУп каже ош він має бути бо дуже розмуний і має вчену ступінь а його кум Тьола Фединищинець каже ош він має бути по вже два року безплатно робит в партії УКРОП а тому йому довжні. Феєра сисі два кадри забракували бо немає вищої освіти. А ви громадо як думаєте хто з сих штемів заслужив?

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.