Я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже: «Я готовий підставити плече», а сама тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормально вихована людина чекає трансферу в аеропорт. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Він тягне рушники, тапочки і тягне усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу: здайте ключ, розрахуйтеся за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити!

Наші лижники - кращі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Наші лижники - кращі

Весняний місяць березень теж сприятливий для проведення змагань із зимових видів спорту у нашій гірській місцевості. За минулих вихідних днів на засніжених околицях Пилипця відбулася відкрита першість області з лижних перегонів на призи відомої мукачівської

лижної фабрики “Фішер” як серед чоловіків та жінок, так юніорів та дівчат.

Варто відзначити приємний факт, що у стартах виявили бажання взяти участь найсильніші на даний час спортсмени закарпатського краю, які представляли 7 команд – по 2 з Міжгір’я, Волівця та Хуста, а також одна з Рахова. Всього учасників змагання числилося понад сотню. І лижні траси були напередодні підготовлені на “відмінно”.

Блискуче виступили наші земляки, які домінували практично у всіх забігах. У спринті «золоті» медалі здобули келечинці Маріанна Сегляник та Василь Мись, нижньостуденівці Василь Дзьобак і Ігор Русин. Срібні нагороди вибороли Оксана Пиринець з Келечина та Іванна Гойчук з Буківця. Бронзові медалі на рахунку Володимира Юртина з Репинного, Світлани Шевченко з Ізок, Людмили Шутки з Н. Студеного, Івана Гаврана з Соймів та Ірини Сегляник з Келечина.

Надзвичайно емоційно проходили естафетні забіги. В трьох із чотирьох виграли наші земляки, ще в двох вони були другими та третіми. «Золотих» нагород удостоїлися Тетяна Лозан, Дмитро Барнич, Ігор Русин та Людмила Шутка з Н. Студеного, келечинці Василь Мись, Мар’яна Сегляник, а також Іванна Гойчук з Буківця, Іван Гавран з Соймів.

«Срібні» нагороди завоювали Василь Кополовець, Микола Куртяк з Н. Студеного, Ангеліна Гуралевич та Ірина Сегляник з Келечина. «Бронзові» медалі дісталися Володимиру Юртину з Репинного, Василю Дзьобаку з Н. Студеного, Оксані Пиринець з Келечина та Світлані Шевченко з Ізок.

Чемпіони та призери змагання були нагороджені медалями, дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками лижної фабрики “Фішер”. За підсумками першості нашим землякам, які здобули кубок, не було рівних серед суперників. За ними - команда Воловецького району, на третьому місці – рахівчани.

Варто добрим словом згадати владу району. Всі учасники були щиро вдячні за ділове сприяння у проведені першості передусім голові райради Василю Щуру, його заступнику Івану Костю, голові РДА Василю Юрику. Саме вони особисто нагороджували призерів. І, звичайно, слова подяки линули на адресу керівника лижної фабрики “Фішер” Василя Рябича, який є уродженцем Міжгірщини.2019-03-27
переглядів: 310
джерело: m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.