З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.село пилипець


Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли

Пошуки туриста, який загубився 6 січня у районі гори Гимба в Міжгірському районі, тривають, повідомляє Управління ДСНС в Закарпатській області.

Пошукові роботи впродовж 9 січня проводилися трьома групами у двох напрямках: залізнична станція «Оса» Свалявського району – ущелина г. Великий Верх; г. Стій Свалявського району – напрямок до закинутих будівель колишньої військової частини.

О 15:30 родичі заблукалого лижника повідомили рятувальникам про те, що він вийшов на телефонний зв’язок зі своїм товаришем та у короткій розмові повідомив своє ймовірне місце знаходження. Тож рятувальники спрямували свою пошукову операцію у напрямок вказаних координат.

Загалом у пошуку від ДСНС беруть участь 39 рятувальників та 7 одиниць техніки: гірські пошуково-рятувальні відділення с. Н.Ворота, м. Мукачево, м. Рахів, м. Ужгород, смт Міжгір’я, та спеціалізованого центру швидкого реагування м. Дрогобич Львівської області. Також допомагають професіоналам ДСНС волонтери, лісники та поліція.

Станом на 06:00 заблукалого туриста не знайдено, пошукові роботи тривають.

Нагадаємо, ввечері 6 січня у районі гори Гимба заблукали двоє лижників. Сповістила про це рятувальників о 20:20 дружина одного з туристів. Наступного дня одного з туристів, киянина 1984 року народження, знайшли у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Як виявилося, під час блукання у горах він і його товариш-одноліток вирішили розділитися і пішли у різні сторони.


Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли

Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли

Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли


2019-01-10
переглядів: 1330
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2019-01-17 Правда
Слава Аллаху!Амінь!

2019-01-17 До Правда
І дай бог тебе в двойне что желаеш ти паскудо мне, закон бумеранга! Сигло сигло сигло

2019-01-17 правда
бульш я до тебе не прийду сигло не кляни не пиши до ворожки не ходи забудь і забуду я ту ненавість яку ти мені бажаєшь.сигло сигло сигло

2019-01-17 До сигла
Із истилося би ти ся слово, на гіно псово

2019-01-17 Сигла !!!
Писарю богдай на тебе все сило ішло та видило На САмі Водорщі,роби а не слідкуй, за другими

2019-01-13 Роман
Болош буде наводити порядок у бистрянці, бо сильно всі воєтять придурки

2019-01-13 Міжгіря
Бодьора вчора міліція брала

2019-01-13 2019 вибори
Ціни інфляція збагатів 12 раз, геноцид народу ми раби такнам треба, потім газ за високими цінами інфляція і так дальше Петро молодець залишилося за воздух платити.

2019-01-12 юлЯ
Кашею з голубим шикетов ходять як педіки ціну собі набивають, дуріти смішні підараси усрутся як перший раз.

2019-01-11 123
Слава Богу що знайшли! Скільки людей не змогли свята спокійно провести. Повинен бути урок для таких собі екстрималів щоб потім біди ні собі ні людям не шукати.

2019-01-10 в голові не вкладується...
чого працює тільки один гелікоптер? Можна задіяти більше повітряних одиниць техніки, вони є ефективнішими в пошуку в горах, ніж сухопутні

2019-01-10 м-студіо
Турист із Києва, якого чотири дні розшукували у районі гори Гимба Міжгірського району, знайшовся. Він подзвонив рятувальникам та повідомив свої координати. Як повідомила “М-Студіо” речниця УДСНС в Закарпатській області Наталія Батир, зараз чоловік знаходиться в будиночку лісівника. Рятувальники до нього вже вирушили. Сьогодні турист чув гуркіт гелікоптера, який використовували для пошуків, але не встиг розпалити багаття. Нагадаємо, двоє жителів Києва заблукали в районі г. Гимба 6 січня. Рятувальникам про це повідомила ввечері того ж дня дружина одного з туристів. Наступного дня одного з лижників знайшли у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Як виявилося, під час блукання у горах він і його товариш-одноліток вирішили розділитися і пішли у різні сторони. Вчора, 9 січня, зниклий киянин зміг вийти на зв’язок і повідомити, де приблизно знаходиться. Для його пошуків задіяли майже 40 рятувальників, а також волонтерів, лісівників, поліцейських та службових собак, але відшукати чоловіка не вдалося.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.