Збірна України з футболу перемогла чинних чемпіонів Європи - Португалію! 👍Ми на Євро - 2020! Гідний подарунок до Дня захисника України

Завершилися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


Завершилися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними

Територіальна оборона відіграє важливу роль у обороноздатності держави, адже вона організовується й здійснюється у той час, коли військові частини ведуть бойові дії на лінії зіткнення з противником. Її основні завдання – підтримання правового режиму воєнного стану, охорона та захист державного кордону, забезпечення умов для надійного функціонування органів

державної влади, військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил), а також охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, іншими озброєними і антидержавними незаконно утвореними формуваннями агресора.

Цьогоріч згідно з відповідними розпорядчими документами на території Закарпатської області були сплановані десятиденні навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними, які призначені для доукомплектування бригади територіальної оборони, що дислокується на території Закарпаття і спланована до формування у разі оголошення воєнного стану. У навчальних зборах, які проводилися на території Виноградівського району, брали участь й жителі Міжгірщини. Серед бажаючих покращити військову підготовку – представники освіти, медицини, органів місцевого самоврядування, лісового господарства району тощо.

За словами військового комісара Міжгірського РВК, підполковника Валентина Петрука, неодноразово на навчальні збори резервістів у добровільному порядку залучаються - старший лейтенант запасу Іван Ярема (ДП “Міжгірське лісове господарство”), старший лейтенант запасу Іван Міщанин (Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.), які вміло діляться набутим досвідом з призваними військовозобов’язаними. Крім того, Валентин Богданович відзначив сільського голову с. Новоселиця Федора Качайла та директора Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайла Кия.

З учасниками зборів проводилися заняття, які включали тактичну, вогневу, тактико-спеціальну, інженерну, військово-медичну підготовки тощо. Крім цього, вони согли попрактикуватися у стрільбі зі стрілецької зброї АК-74, РПК-74, кулемета Дегтярьова, пістолета Макарова, приведенні індивідуальної зброї до бойової готовності, метанні ручної гранати тощо. Особовий склад забезпечувався триразовим харчуванням у стаціонарних їдальнях, військовою формою, медичним обслуговуванням.

Військовозобов’язані навчалися несенню служби на блокпостах, охороні та обороні важливих об’єктів, боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника, його пошуком і знищенням, несенню патрулювання, роботі з вибухонебезпечними предметами, встановленню та розмінуванню мінних загороджень, організації, порядку охорони й оборони державного кордону, а також практичним заняттям з надання першої медичної допомоги при отриманні травм, вогнепальних поранень.

Загалом, як повідомляють у райвійськкоматі, у навчальних зборах можуть брати участь військовозобов’язані віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку в Міжгірському РВК та придатні за станом здоров’я до військової служби в підрозділах територіальної оборони, ті, які відслужили строкову військову службу та перебувають на обліку у військовому комісаріаті, а також котрі за тих чи інших обставин не проходили військову службу, але придатні до неї за станом здоров’я, особи призовного віку (за умови підписання контракту на 3 роки), резервісти оперативного резерву.

Згідно з нормативно-правовими документами, військовозобов’язані і резервісти (як за контрактом, так і оперативного резерву) мають соціальні пільги та гарантії. Зокрема, компенсується вартість проїзду або здійснюється їх доставка військовим комісаріатом, гарантується державне страхування на час зборів.

Щодо фінансового забезпечення, то грошові виплати резервістам і військовозобов'язаним прив'язані до розмірів мінімального прожиткового мінімуму на місяць для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати, встановлених на поточний рік. Здійснення виплат проводиться військовими частинами, установами, які організовують збори, шляхом зарахування коштів на платіжні картки банківської установи.


Крім того, за весь період навчання, включаючи час проїзду до місця його проведення і назад, зберігається місце роботи, займана посада та середній заробіток як на основній, так і на сумісних роботах.2019-09-30
переглядів: 1105
джерело: m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2019-10-15 Сон віщий
Наснилося мені що Атаманюк Василь Розбився на машині,

2019-10-14 торун
як буде ванца рубати хащу звоніт на горячу лінію 0 800 604 473 або на 102

2019-10-13 Лісничий села Лопушного Атаманюк Юра
Каже що ніхто му нічого незробит бо, його кришує прокурор Пилип, Савка,Самолючка, і судді Гайдур,Кривка,та цімбота, каже Атаманюк що за сто баксів лижуть му топанки,і николи проти нього непідуть, бо він іх прикормив,

2019-10-12 Лопушне
Головний лопушнянський злодій лісничий Атаманюк Юра знову в ділі возит собі на пилораму в Бистрий калібровки кілько му лиш треба як тото директор дає му державну фішку

2019-10-10 Бистряни
Вишневський Андрій, минт Іваниш Іван, ЗЕК насильник Ковбашин Михайло СИНЯК, саракі сплять у Повчові по ХащІ бо голонні мяса, коли ся вже наситять, невже Вишневський міліонер не може мяса купити у міжгірю, ай де у Бистрий та ночує по хащох у пошуках здохлятини,

2019-10-01 Доброволець будришин
Даунклуб не воює

2019-10-01 дурік
феер у москві, довбало гроші балогові відроблят що менти в нього вилучили. нема час хероям на армію

2019-10-01 про цендрівфеерівшкиртів
чого не один даунклубер не пішов на воєнны збори? усі знаходсять в розшукови як уклоністи у воєнкоматі або ведут догляди за перестарілими родичами оби їх не запасли. контрацептиви общества одним словом!

2019-10-01 даунклуберам
розвалюйте район і валіт в Москву

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.