Оприлюднено національний екзит-пол. До ВР пройшли 5 партій: Слуга народу - майже 44%, Оппоплатформа Медведчука - 11,5%, Порошенко - 8,9%, Батьківщина - 7,6%, Голос - 6,3%

В урочищі Квасовець відбулася екологічна акція


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


В урочищі Квасовець відбулася екологічна акція

21 червня в урочищі Квасовець, що на околиці Колочави, відбулася екологічна акція за участі студентів Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова. Саме у цьому урочищі знаходиться науково-навчальний центр згаданого вузу, де щорічно проходять практику сотні студентів. Акцію ініціювали директор центру Анатолій Дербак, керівники практики Наталія Журавель і Вадим Головко, за підтримки декана факультету природничо-географічної освіти, професора Ганни Турчинової.
У ході акції було прибрано територію урочища Квасовець. Значний обсяг робіт зроблено біля споруд науково-навчального центру, поблизу річки Тереблі і мінерального джерела. У заході взяли учать понад 30 бажаючих.
Екологічна акція пройшла успішно і підтвердила, що, об’єднавши зусилля, можна зробити багато корисного за короткий час. Загалом, подібні заходи в урочищі Квасовець є традиційними, вони проводяться щорічно за участі небайдужої молоді.
До речі, науково-навчальний центр Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова започатковано у 2011 році ректором вузу Віктором Андрущенком. З того часу студенти і викладачі не лише плідно працюють над виконанням навчально-практичних завдань, але й долучаються до громадської діяльності в регіоні. Таку активність молоді і викладачів відзначили подяками директор НПП «Синевир» Микола Дербак і сільський голова Колочави Юрій Кливець.
До речі, у травні заступник декана факультету природничо-географічної освіти та екології Вадим Головко провів ряд зустрічей з місцевими старшокласниками, яких інформував про особливості вступу до Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова. Отже, київський вуз запрошує на навчання місцеву молодь.


В урочищі Квасовець відбулася екологічна акція

В урочищі Квасовець відбулася екологічна акція

В урочищі Квасовець відбулася екологічна акція
2018-06-25
переглядів: 1415
джерело: Леночка Банга

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2018-07-17 Брильянт
Сучня Міжгірська вішайтеся всі бурунчики пінзури ви чмирі

2018-07-15 Удар
То не шутка то ВИРОК підарасам

2018-07-15 Удар
Гнилу верховину на мило це всі підараси із банди воробця

2018-07-15 Удар
Бурунчики Куруц Едвард пінзур пукіш це всі підараси яким винесений Вирок вони зашкварені вони підараси такі як із їх бувший главарт якого убили воробець Хто десь із ними пересічеся бийте підарасів принижуйте вони всі підарасм гомосеки

2018-06-26 Евген Бута
вчора п на фейсбуці в публікації головний еко придурок Михайло Цендра написав що хліб їсти то великий гріх що він шкідливий Перед паскою написав що свячені яйця їсти не можна. Дайте оцінку таким висловлюаваннямю Що це за тварь яка пхае свого дурного носа в священі справи Він недавно приїхав з місця проживання з Москви. Чи не сепаратюга це випадково? Його побратими Василь Бундзяк Михайло Довбало Феер (чоловік порно зірки з Великого Березного) Бурищин Михайло Чуп Федя-це організоване злочинне угруповання в селищі. Звертаюся до В. Маринця прослідкувати та промориторити шайку Юри Брили

2018-06-25 казав
казав нині Міша Буришин що свисните му всі в йух бо в нього все уже порішано з пайовими землями в Студеному

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.